Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Bleee. Nie lubie smażonej cebuli takiej samej np na pierogach. Nie, nie nie. :D Ja pierogi jem z masłem i maggi, a jak odsmażam to nauczona przykładem męża jem ze śmietaną i maggi. Boli mnie brzuch wiecie. Bleeee. Już się nie mogę doczekać testu :D Ale mam sprzątania dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo niebezpieczna, tak samo jak świnka u dorosłych mężczyzn. To powinnaś się zaszczepić, ja pół roku temu zaszczepiłam się na tężec, bo mnie ominęło szczepienie. A wyszło to w momencie gdy rozxciełam palce i nikt mnie nie zaszczepił, zaczęłam szukać i okazało się, że się nie szczepiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka te twoje mieszkanie chyba lśni czystośćią bo ty non stop sprzatasz i robisz pranie no i prasujesz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Valeri ja jestem straszna bałaganiara więc cały czas jest bałagan to trzeba sprzątać. :D Nie przesadzajmy :D Hehehehe Nie jestem pedantką :D Co do różyczki, też już miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zato jeszcze nie jadłam nigdy z maggi a cebulke uwielbiem w każdej potrawie , mam różne odmiany tz zwykła, czosnkową i czerwoną przez zimę to samo zdrowie ale syropu z cebuli nie nawidze. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cebulę też daję do wszystkiego, głównie do sosów jako naturalny zagęstnik :D Ale samej takiej o nie lubie. Uwielbiam wątróbkę i steki i tylko do tego lubię cebulkę na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sprzątania to mnie wszyscy nazywaja pedantką bo nawet dziecku nie pozwalam za bardz rozrzucać zabawek i jest nauczone że za sobą sprząta, u mnie na podłodze nie może leżeć nawet okruszek bo mnie to drażni he he wiem czasem przesadzam ale są takie dni że mam to gdzieś, nie jest tak żle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na tezec szczepionke ale na różyczke nie pamietam a na nią nie chorowałam jeszcze myślałam o toxoplazmozie ale teraz moja choroba rujnuje mnie finansowo wiec musze to odłożyć dzis moge jeszce zjesc bardzo mało ale dam rade choc leki ktore biorę mnie osłabiaj a ale wytrwała jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szczpiona byłaś na pewno jest to szczepionka albo w 7 albo w 8 klasie (dawnej podstawówki). I jest ono szczepieniem obowiązkowym/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już przeszłam toksoplazmoze i mam juz dużo przeciwciał i już na to niezachoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki testówna bardzo:)dorotko wiem głupia jestem ale tak sie jakos to zbiegło mama stwierdziła ze jestem nienormalna ale chce chociaz do soboty wytrzymac poózniej troche zwieksze ilosc jedzonka biore caly czas zestaw witamin, zastanawim sie tez czy kwas foliowy, biore go juz 2 misiace działa jak biore inne leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze kończyć bo musze synkowi dać obiadek a przez to przeziębienie stracił apetyt potem pójdzie spać więc ja też się zdrzemnę, kobiecie w ciąży non stop chce sie spać nie wiem dlaczego ale jak chwile polerze w dzień to się lepiej czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testówna ta senność to częsty objaw u kobiet w ciąży. Z drugiej strony słyszałam że w nocy ciężko zasnąć, po prostu nie chce się spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie częste odwiedzanie toalety nie będzie żadnym objawem, bo mam tak na co dzień :), ale u ciebie Dorota wszystko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewgwrgwrg
Jestem w ciazy. w 8 tygodniu. byłam dzs u gina panstwowo ponieważ jak chodze prywatnie do mojej gin to musze płacic za badania takie jak ;mocz, glukoza, morfologia- nie wiem po jakoą cholerę płaci się składki skoro i tak za wszystko trzeba pałacić. Postanowiłam więc póść państwowo do gina (ze względu na te skierowania) , ten mnie zbadał w jednej przychodni, a na USG wysłał do innej przychodni ze skierowanie (bo tam mają USG na które czeka się ponad tydzień - śmiech na sali, porażka !!!! ), poza tym badanie krwi jeszcze gdzie indziej.szkoda,że moja gin na urlopie macierzyńskim tak to dałaby mi skierowanie państwowo, a tak to muszę kąbinować , zobaczę czy się opłaca. powiedzcie mi kochane czy badanie USG do to samo co WR?? wiem,że chodzi o kiłe takie badanie we krwi, ale czy to samo? państwowy gin dał mi badanie na Wr, a prywatny na USR. jaka jest różnica czy mogę zrobić jedno badanie? to to samo?;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka moja mama mowila mi ze ona zawsze po czestych wizytach w toalecie poznawala ze jest w ciąży i ja tez zauwazylam ze jeszcze przed dniem spodziewanej miesiaczki do rana nie wytrzymywałam i codzinnie tak kolo 4-5 budzilam sie zeby zrobic siku;) Kurcze dziewczyny jak bym chciała zeby wam sie juz udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, ja od zawsze w nocy wstaję do toalety i w dzień też bardzo często chodze, a jak już kawę wypiję to bez przerwy, wiec u mnie to żaden objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam w googlach i USR a Wr to to samo badanie w celu wykrycia choroby wenerycnej (Kiły...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja zmieniłam gina bo tamta mnie wysyłała gdzie popadnie bo usg gdzie indziej badanie krwi też gdzie indziej a teraz mam gina w przychodni szpitalnej i wszystko jest na miejscu i też za to nie płace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się wybieram też państwowo. Wierze w państwą służbę zdrowia, jak mi coś nie przypasuje, to zawsze mogę przenieść się gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam plan
a co z mikuliną? 2 kreski czy jedna? ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodze państwowo, chodziłam wcześniej prywatnie, ale teraz nie stać mnie na takie wydatki. Mój obecny leakrz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×