Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

mi się wydaje że Mikulina jeszcze nie zrobiła testu, bo na pewno by nam o tym powiedziała :). Poczekamy aż wyzdrowieje i nas odwiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam i chodze do panstwowego choc nie afiszowalabym sie z chaslami iz wierze w panstwowa sluzbe zdrowia;). a od niedawna zaczełam dodatkowo chodzic prywatnie i niestety widze roznice w \"obsludze klienta\"... gin panstwowy jak wysyła mnie na jakies badania to niestety robi tylko minimum:( a na toksoplazmoze to z laska mi dala i powiedziala ze powtarzac nie trzeba choc wszedzie pisze ze powinno sie zrobic takie badanie w kazdym trymestrze(nie wspomne juz o cytomageli o ktorej dowiedzialam sie od prywatnej ginekologiczki) no coz oby do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie chodzę państwowo, zobaczymy co będzie jak zajdę w ciąże. Nie wiem, może zmienie zdanie, ale na razie dobrze jest tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę, bo jeśli lekarz nie zleca to się domagam sama :D Proste :D Różnica jest a i owszem, chociaż nie zawsze, bo i tu i tu znajdziesz miłych ludzi. Jak sie minął z powołaniem to ani państwowo ani prywatnie nie będzie dobrym lekarzem. Na szczęście nie mamy obowiązku chodzić to wyłącznie tylko jednego lekarza. Możemy zmieniac wybierać i decydować, co daje nam przewagę. Jeśli chodzi o badania na toksoplazmozę i cytomegalię to są to badania zalecane :) Niestety państwowa służba zdrowia jest worem bez dnia w którym na wysokości ZUS pieniądze giną, więc potem brakuje na badania i inne. A jak dała z łaską to trzeba się było zapytać dlaczego z łaską i czy pamięta jeszcze przysięge Hipokratesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ja mysle ze panstwowa sluzba zdrowia to nie kwestia złych fachowcow bo moja lekarka jest ok ,ale jak ma przyjac 30 pacjetow dziennie to nie jest w stanie poswiecic mi uwagi na ktora zasluguje a pozatym rozumiem to iz ona tez ograniczona jest w wydawaniu skierowan na badania:( niestety Ja osobiscie nie mam nic do niej ale do ogolnej sluzby zdrowia... dlatego chora jestem jak mam pójść do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest to o czym mówisz. Ale teraz jest mnóstwo NZOZ które mają podpisaną umowę z NFZ jakościowo usługi dużo lepsze, milsi lekarze, lepsze warunki, mniej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na prywatnego wybralam lekarke ktora pracuje w szpitalu w ktorym zamierzam rodzic... i to byl jeden z głównych powodow tej decyzji. ... Fajnie miec jakas znajoma twarz w takiej stresującej sytuacji jaka jest porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ginekologa do którego chodziłam kiedyś prywatnie tez zawsze było multum ludzi i musiałam czekać w długiej kolejce, mimo że byłam umówiona na konkretną godzinę, ale zawsze coś się przeciągnęło. Ogólnie jestem dobrze nastawiona do lekarzy państwowych, jak dotąd nie mogę na nich narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większośc badań powinno być na czczo. Ale możesz przedzwonić i zapytać. Kłuć będą cię tylko raz. Pobiorą tyle krwi ile będzie im potrzebne, co do kubeczka, pobieraj próbke bezpośrednio po otwarciu, nie myj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka no to juz wiem czemu wierzysz w sluzbe zdrowia ;) Ja mam siostre pielegniarke:):) a co do badan na czczo to jesli chodzi o cukier(glukoze) to lepiej robic bez sniadanka A tak to kobiety w ciązy nie musza przychodzic na czczo. Pytalam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mini dopełniła i poprawiłą moją odpowiedź. Mini nie wierze dlatego, że moja mama jest lekarzem, a dlatego, że spotkałam wiele pozytywnych opinii, sama mam dobre doświadczenia, oprócz jedej pani ginekolog. Ale nie wszyscy są tacy, tak jest z każdym zawodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni85
Witam!mam ogromna prosbe,czy ktoras z Was moze mi odpowiedziec na pytanie,otoz:Od 4 miesiecy nie biore tabletek,do pazdziernika okres mialam miedzy 8 a 10 kazdego miesiaca,jednak teraz jest 21 listopada i nic...Zrobilam test ale niestety wyszedl negatywny:(poza tym nie mam zadnych objawow ciazy:(.PROSZE O POMOC!DZIEKUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę ci na to odpowiedzieć ponieważ nie bralam nigdy tabletek anty ale jeśli test wyszedł ci negatywny to raczej nie jesteś w ciąży najlepiej idz do lekarza bo miesiaczka może spóźniać się z wielu powodów nie tylko z powodu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni85, ja brałam tabletki przez prawie 6 lat, odkąd je odstawiłam ponad pół roku temu cykle miałam: 48, 44, 36, 40 dni. Staram się o dziecko, więc byłam w tej sprawie u lekarza. Kazał wrócić za 2 m-ce jesłi mi sie do tego czasu nie uda. Radzę ci udać się do ginekologa, bo w ciąży na pewno nie jesteś. Cykle mogą się rozregulować po tab.anty i jest to częste zjawisko. Nie martw się, idź do gina, może da ci coś na regulację albo poczekaj jeszcze i nie stresuj się. A który to okres po odstawieniu tabsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri też sie dziwię, a to już po 9. Zawsze z Mikuliną rano kawusię popijałyśmy, a teraz cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam was strasznie niewyspana bo noc ciężką miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rihana mnie się sniły dziwne rzeczy i też mało spałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zrobiłam sobie zieloną herbatke i zajadam kinder bueno i jakoś sie trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! ja już po śniadanku więc z pełnym brzuszkiem moge posiedzieć przy kompie. u mnie dzisiaj świeci słoneczko więc zapowiada się fajny dzień. A jak u was? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już po śniadanku - bułeczka razowa z żółtym serkiem - pychota. Za oknem też świeci ładne słońce, za to rano było mroźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×