Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Gość popieram testówne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy zazdrosne
okokok-zazdrosci ci ktoras ciazy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ale tu gorąca dyskusja. Dziewczyny spokojnie :) Ja tylko nie lubie jak wtrącaja sie pomarańczowe jak cos chcecie napisać to napiszcie to na swoim nicku a nie chowacie sie jak myszki. Mirabelka już ci lepiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Valeri, już mi lepiej, koleżanka dała mi no spe i przeszedł mi ból brzucha, biegunka też już minęła (przynajmniej na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie przepadam za pomarańczowymi wypowiedziami, a Dorotka przynajmniej ma odwage mówić co myśli pod zaczernionym stałym nickiem. To jest nasz topic a różne pomarańczówki wchodzą i pieprzą czasem. Każdy może tu zaglądać to oczywiste, ale tak jak napisała Dorotka - trochę taktu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jeszcze dwie godzinki i do domu a teraz jeszcze się dowiedziałam że moge nie dostać mojego urlopu 😭 a tak chciałam wypocząć przez te dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja już 2 tygodnie wykorzystałam i zostało mi 3 dni. A do domciu za 45 minut. Dziś malujemy sypialnie na niebiesko z refleksami bieli, a jutro na zakupy się wybieramy, no albo na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam urodziny teściowej i po pracy musze iść do kwiaciarni po 🌼i do sklepu bo jeszcze nic dla niej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już niedługo urodziny mamy i taty się zbliżają więc też muszę coś kupić, a pomysłu nie mam wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja złapałam doła z powodu tego urlopu musze to jak najszybciej wyjasnić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też nie tak łatwo o urlop. o ten ostatni to sie musiałam długo prosić, ale i tak wyszło na moje. Tobie też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnięta. Cały weekend na uczelni, a dziś już do pracy :-( i gdzie tu czas na odpoczynek? ------->okokoko: studiuję administrację, zaocznie i studia kończę w lutym (o ile zdąrze do tego czasu napisać prace, ale może nie będzie tak źle:-) chyba idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny co tu tak dzisiaj cicho. Chyba dużo pracy macie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ześc Valeri, ja mam dzisiaj akurat dość luzu bo szef w delegacji. Zima u mnie za oknem wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he u mnie też pogoda daje się we znaki :D Mirabelka a nam sie dni do testowania zbliżają nie?? Dziś mnie troche bolą jajniki bynajmniej gdzieś w tych rejonach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tego nie traktuje jako objaw bo to tez może byc na zbliżająca się @. zreszta sama nie wiem bo teraz ten cykl bacznie obserwuje i nie pamietam jak było w poprzednim cyklu bo wtedy nie zwracało sie tak na to uwagi no a teraz to wszystko mnie interesuje więc inaczej na to patrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny gdzie jesteście?? Dorotka Mikulina gdzie sie podziałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg ciągle pada- nie wiem kiedy przestanie Ja mam dziś wolne więc troszkę pospałam sobie- wstałam o 10:20 i byłam na zakupach - wróciłam jak bałwanek, a do tego cała mokra... właśnie piję gorącą herbatkę z cytryynką coby się nie przeziębić :-) Nie wiem jak mąż wróci z pracy bo zaspał , więc stwierdził że pojedzie autem (bo miał iść na nogach bo nie założył jeszcze opon zimowych, ) Może do tego czasu troszkę się poprawi na drogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Podniosłam się z łóżka bo już nie mogę wyleżeć. Zaczynam świrować. Leże dokładnie tydzień i zażywam duphaston a plamienia mi wogóle nie przechodzą. Jestem po prostu przerażona że stracę tą ciąże. Wogóle lekarka to mi nic nie powiedziała. Zrobiła usg stwierdziła że owszem jest ciąża umiejscowiona w macicy. Ale bardzo jeszcze malutka tak 4 tyg i dopiero za dwa możan cos o niej wiecej powiedzieć. I że skoro mam plamienia to ciąża jest bardzo zagrożona. Ja byłam taka przerażona ze o nic nawet nie zapytałam. Skąd mogą byc te plamienia i czy po tym duphastonie powinny przejśc i do ilu dni?. Kazała mi lezeć i przyjść 3 grudnia. Nie wiem jak dotrwam do 3. Zeby te plamienia chociaż minęły a tu nic cały czas tak samo.:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiu8 a czy plamienie jest brunatne , czy krwisto czerwone. Jezeli jest brunatne i nic ci nie boli to jest nic takiego , moze to byc spowodowane zagniezdzaniem sie lozyska (implantacja) , ja tez plamilam w pierwszych tygodniach i lekarka powiedziala, ze macicia pecherzyk ciazowy sie powieksza i przy tym macicia sie oczyszcz z pozostalosci po ostatniej miesiaczce. A duphaston mozesz beac nawet 3 razy dziennie. I idz do jakiegos dobrego lekarza ktory wiecej tlumaczy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu dzisiaj pusto. Valeri co u ciebie, już nie dużo nam zostało :) Ze mnie leci dosłownie, mam mnóstwo śluzu i temp nadal podwyższona (9 dzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie mam zdecydowanie brązowe ani śladu w nich krwi. Lekarke polecili mi znajomi że jest rzekomo bardzo dobra. Ale mi nic konkretnego ona nie wytłumaczyła tylko leżeć kazała. I jezeli nie pojawią sie krwawienia to sie nie denerwować. Ale pocieszyć mnie tez nie pocieszyła. Nic mnie raczej nie boli tylko czasem gdzieś zakłuje i tyle. Piersi to mam chyba z dwa rozmiary większe a po za tymi plamieniami to czuje sie naprawde dobrze przynajmniej fizycznie bo psychicznie to już gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia myślę że nie powinnaś się denerwować, ale zachować szczególną ostrożność nie zawadzi. A więc leż i nie stresuj się a jak coś cie zaniepokoi to \"biegiem\" do lekarza albo zadzwoń. Te plamienia rzeczywiście ma wiele kobiet w ciąży na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mirabelko dziś mam na popołudniu dlatego nie było mnie rano a u mnie no chyba nie za dobrze bo dziś zaczeło się u mnie plamienie z krwia czyli chyba zbliża się @ ale tempke mam dalej 37.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tu się stało gdzie wszystkie dziewczyny ?? Dorotka powiedziała że na nie opuści ale coś juz do nas nie zaglada :( Mirabelka jednak mam ten urlop całe szczęście bo musze odpoczać od tej pracy:) no ale te plamienia :( chyba Mirabelko bedziesz sama testowac bo ja na 99% będe miała @ powiedziałam to mojemu lubemu i mnie pocieszył bo nie ma zamiaru sie poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita_na_pal_nabita
Ja planuje dzidzie na wrzesien 2008 ale nie wiem z ktorym z 4 facetow z ktorymi sie spotykam musze wybrac jednego Co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×