Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Mirabelka ale tak nie licz, licz od poczecia ,przy dlugich cyklach tak nie powinno ise liczyc Twoj zarodek ma dopiero ponad dwa tyg a od kilku dni jest dopiero zagniezdzony (u mnie USG po trzech tyg ciązy liczac od zagniezdzenia nic nie pokazało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym Dorotka ja od obcych facetow prezentow nie przyjmuje;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ok. uspokoiłyście mnie. Nie ma co wydawać kasy na kolejne testy, zrobie bete a w środe ide do gina a we wtorek z rana napiszę wam wynik bety. Tyle czekałam to i jeszcze trochę wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie obcy a do tego nosi dziwne wdzianko brrry i podobno lubi dzieci . Mamusia mnie przed takimi ostrzegala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie słońce się pokazało i piękne błękitne niebo. No tak mikulina piątek piątek, a ja mam ochotę na karmi malinowe :) albo na jakiś pyszny likierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze..odliczam czas do 15 i mojego weekendu:) Idę dzisiaj do fryzjera...:D Chociaz za oknem leje i nic mi się nie chce. Jutro cały dzień jestemw domku, a niedziela wyjazd na kawkę do kuzynki męża :) Cieszę się, bo lubię do nich jeździć :) Mirebalko, a jak Twój remont? Ja cieszę się, że już mieszkam jak ludź :D Wszystko mam gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina ja już wszystkie pokoje mam pomalowane i przedpokój też, Kuchina w pełni urządzona (tzn brakuje jeszcze okapu ale jutro jadę coś wybrać), mamy niewiele mebli ale jakos powoli będziemy sobie kupować. Stół do salonu już mam i dzisiaj mają być krzesła - kolor olcha a obicie czerwone, bo chcę też czerwony narożnik. W każdym razie nie kurzy się już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kochana problemy w pracy szkoła szkoda gadać a ty kochana jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihana ja czuję się dobrze, zrobiłam aż 3 testy i każdy wykazał 2 kreseczki. Jutro też bede miała wyniki bety po południu, a do lekarza wybieram się w przyszłym tygodniu. Na razie wie tylko mój mąż i 2 koleżanki, rodzicom powiem dopiero jak zobacze bete, bo chce wiedzieć który to tydzień :). Tylko że wczoraj dopadło mnie jakieś choróbsko i gardło mnie boli, a w pracy musze siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka, trzymaj sie i nie dawaj się choróbsku!!!!! Herbacia z miodziem i cytrynką ze sto razy dziennie i bedziesz zdrowa, auto lub autobus na miasto, nie pieszo!!! Ja po cichu licze ze moze tym razem i m się uda, nie wiem ktory dzies dc, nie wiem kiedy ma być nastepna @...czyli totalny luzik :-) w szkole nawał nauki, ciągle zaliczenia, tata już po operacji, więc jest o czym myśleć, żeby nie myśleć o dzidzi hehehe ahhhh szkoda, że topic podupada, mirabelka też pewnie znikniesz za niedługo na swoj topic zgodny z terminem porodu....znikaja a nikt nie przybywa.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia ja się nigdzie nie wybieram, tu mi dobrze, tylko właśnie szkoda że topic podupada, żadko kto już tu zagląda, a kiedyś było nas tak wiele...No ale jeszcze mam nadzieję że coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny co tam słychać. Ja już czekam na środę, wtedy mam kolejne USG. Narazie biorę Duphaston, mam odpoczywać i się nie przemęczać, bo zaczęły mi się plamienia. Mam jednak nadzieję, że wszystko ok. Mdłości nadal męczą, więc uroki ciąży odczuwam :). Byłam u rodziców. Powiedziałyśmy tacie. strasznie się cieszy. Teraz czekam do Wigilii, żeby powiedzieć reszcie rodziny. W szkole też trochę roboty, a mi się tak okropnie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirableka1
no ja jutro powiem rodzicom, wieczorem. Akurat zbliżają się ich urodziny, więc będzie wyjątkowy prezent. A na usg w przyszłą środę chce pójś i też mam nadzieję że zobaczę kropeczkę. U niektórych kobiet widać coś już w 4 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka już ci tłumaczyłam, że nie wiadomo w którym tygodniu jestem ze względu na długie cykle. Jesli chodzi od ostatniej miesiączki to w 8. Ale od zapłodnienia może 4-5. Nie wiadomo, dowiem się dopiero po USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powinno być już coś widać na usg. Czekam na wieści od ciebie. Mam nadzieję że już zobaczysz swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo czy będzie coś widać, powinno ale nie musi. Bo może być coś nie tak. Chociaż nawet tak nie myślę. No nic. Jajo chyba zniosę. Dostałam już część wyników, czekam jeszcze na wyniki posiewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie gardło boli, kupiłam sobie tantum verde p, bo mogą je brać kobiety w ciąży. Trochę przeszło ale jeszcze drapie w gardełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Byłam dzis rano na badaniach. ciezkie to było bo jak wstaję rano to mam straszne mdłości i szybko musze cos zjeść a dzis musiałam na czczo dojechać na badania. Koszmar. na szczęscie mąz mnie zawiózł bo sama to bym chyba kierownice obgryzła z głodu. Tak mnie rano ssie w zoładku że to jest nie do wytrzymania. Ale juz jestem po sniadanku i szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×