Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Dorotka ale jaki Ci wyszedł wynik?? a i z tymi poronieniemi to nie talk do konca i skutkami . 80% spoleczenstwa jest chorych na cytomagelie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od orzechów
to najlepiej zrezygnuj z orzechów teraz, bo biegunka to zdecydowanie niewskazana rzecz w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie będę ich jadła. A wczoraj się skusiłam, bo przecież orzechy to zdrowa przekąska ale jak widać nie dla mnie. Muszę zrobić na wigilie kluski z makiem ale bez orzechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od orzechów
Mirabelko, a liczyłaś sobie termin porodu? Ty chyba sierpniówką jeszcze będziesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka czyli przechodzilas bo nie wiem czy dobrze zrozumialam. A to jak zachorujesz znowu to małe prawdopodobienstwo jest (1%) ze cos sie dzieciaczkowi stanie:) takze nie musisz sie tym martwic Ja wlasnie odebralam wyniki i choruje teraz niestey:( tylko nie wiem czy pierwszy raz czy kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pociesza mnie fakt ze chorowalas bo jest duze prawdopodobienstwo ze nie jest to juz moj pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od orzechów
Mini-------> czy lekarz Ci mówi czym to grozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj to mam nadzieję, że wszystko w porządku. Trzeba było mówić to bym ci takich głupot nie wypisała. Durna ja durna. Strasznie przepraszam. Ale robiłas taki ogólne czy takie toi drugie chyba przesiewowe sie to zwie. Takie w którym wychodzi czy chorowalas czy chorujesz? Mirabelka orzechy są tuczące i ciężkostrawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie robilam jeszcze narazie IGG i IGM wyszly mi dodatnie (tzn ze choruje) ide dopiero jutro do lekarza wiec sie wszystkiego dowiem . No ale nerwa mam dosc sporego a o skutkach naczytalam sie w internecie tylko ze czytalam ze nie sa one tak powszechne jak mowi Dorotka ( no oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od orzechów
ale też bardzo zdrowe:) jednak wystarczy zjeść dziennie 3 orzechy włoskie by zaspokoić potrzeby organizmu na zawarte w nim składniki odżywcze i witaminy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pociesz mnie ze niejedna laska przechodzila cytomagelie w ciązy tylko o tym pewnie nie wie bo malo kto takie badania wogole sobie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini trzymam kciuki, żeby to był już twój drugi raz jak chorujesz. owszem są bardzo zdrowe, ale jak widać nie wszyscy powinni je jeść. Mirabelka teraz zjedz sobie drożdzówkę z jagodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Co to jest cytomegalia? Ja nie robiłam na to badania nikt mi nie kazał:( Robiłam tylko podstawowe tj. mocz, glukoza, morfologia, wasermann, hbs , toksoplazmoza i różyczka. A jak sie robi na cytomegalie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin porodu na pewno przypadnie mi w sierpniu, na różnych stronach internetowych różnie wychodzi, więc czekam aż lekarz mi dokładnie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dosyc powazne ale do tej pory nie spotkałam tego badania w kanonie obowiazkowych badań ciażowych. Przynajmniej mi nikt tego nie zalecił. Hmmm dziwne trochę sie zmartwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze poratujcie mnie Wy już macie 1-wszy trymestr za sobą,a ja jestem dopiero 8 tyg i 3 dni w ciąży.Do niedzieli tz. do 8 tyg. miałam lekkie mdłości ,troche mnie pobolewał brzuch w minionym tygodniu,ale od niedzieli wszystko ustąpilo.Czuje się rewelacyjnie-ZERO mdłosci,cyce też mnie prawie nie bolą tylko,że są większe.Powiedzcie czy to jest normalne?coraz to bardziej się nakręcam,boje o dziecko,czy ono się rozwija,czy żyje Miałam USG w 7 tyg. i dzidzi maiło 15mm.Dziewczyny prosze odpiszcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj prawie żadna nie ma
za sobą pierwszego trymestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj prawie żadna nie ma
Marghi------> leć lepiej na usg, porozmawiaj z ginem, bo szkoda Twoich nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wynurzyć z domu i jechać na zakupy. A tak mi sie nic nie chce :(( Pogoda taka paskudna. A wogóle to jestem przerażona bo przytyłam 3 kg. To za dużo zdecydowanie niektóre dziewczyny w 15 tygodniu tak maja dopiero. Za dużo jem i najgorsze jest to że mam ochotę tylko na nie zdrowe i kaloryczne jedzenia a na inne patrzec nie mogę. Jak zjem jabłka czy mandarynki to dalej czuje sie głodna. Na jogurty mam odruch wymiotny :((( Chyba dzis rybe na obiad zrobie. Ale najpierw ją musze kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia mnie panstwowa ginka nie chciala dac skierowania . Poszlam prywatnie . zazwyczaj nie daja skierowan bo i tak tego sie nie leczy a badanie jest dosc drogie ok 50 zł.... Naprawde malo kto je wsrod moich znajomych robil -tylko Dorotka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi nie zamartwiaj się. Może po prostu idź do lekarza. Moje dzidzi w 7 tyg miało 14,7 mm i to było ok. Teraz jestem w 9 tyg i jutro mam wizytę. Piersi też mnie przestały troche bolec a bolały strasznie ale owszem mdłości mam nadal. Nie wiem co oznacza to że nagle poczułaś sie dobrze. Niekoniecznie cos złego. Kazdy organizm inaczej reaguje cięzko cos tu doradzić. Ale zamiast sie denarwować to idź na usg. Napewno wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny jak tak popatrzeć ile my mamy stresów w tej ciązy. każdy niepokojący objaw spedza nam sen z powiek. Tak boimy sie o nasze fasolki a w sumie czujemy sie bezsilne bo własciwie to nie do końca mamy wpływ na to żeby sie prawidłowo rozwijały. 9 miesięcy nerwów, a potem jak dzidzi przyjdzie na świat to nie lepiej to dopiero nerwówa. A mimo to tak bardzo pragniemy tych dzieciaczków. Faceci to maja luz oni w połowie nawet tak tego nie przeżywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz na koniec mojej refleksji postanowiłam w końcuruszyć tyłek i iść na te zakupy :)) Wpadne później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia Dziękuje Ci,że mi odpisałas-martwie się troche tym moim dobrym samopoczuciem.W poniedziałek pójde ponownie na USG.Będe trzymac kciuki za Ciebie.Napisz jutro jak będziesz po wizycie,a dzisiaj życze udanych zakupów-buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marghi może nie zwlekaj
i idź już dziś, naprawdę szkoda twoich nerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam chrype i ogólnie źle się czuję. Dzwoniłam do przychodni i powiedziałam że jestem w ciąży i nie mam książeczki, ale prawdopodobnie zostanę przyjęta. Przydałoby się trochę poleżeć w domu i odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×