Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Mirabelka ja też tak gdzieś słyszałam żeby zjeść cos przed wstaniem z łóżka aby mieć potem mniejsze mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mikulina ja miałam teraz urlop dwa tygodnie i jeden tydzień to było sprzatnie mieszkania już na świeta a drugo tydzień to załatwianie spraw związanych z moim weselem który bedzie w kwietniu :) hehe najwyższy czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już mam piękną kolorową choinkę, a w środę lub w czwartek odbieram swoją firnakę do salonu i jak ją zawieszę to na pewno będzie przytulnie. Mam już też stroik z żywych gałązek na stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, ja szukałam takich żywych ale były tylko wieńce na drzwi :o A taki już mam. Valeri----> ślub...hmmm znów sie rozmarzyłam. Chciałabym ten dzień przezyc jeszcze raz :D och jak było fajnie🌼 Zazdroszczę ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj była u mnie koleżanka i była zaskoczona, bo mówi...JAK U CIEBIE PRZYTULNIE ŚWIĄTECZNI...hmm u mnie tak co ro ku jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już mam małą choineczkę, mąż powiesił wszystkie firanki w domu. Jest też ślicznie wysprzątane. Nie ma jak święta. Już czekam tylko na pierogi :D Mirabelka na mdłości nic nie pomaga :D A jedzenie w łóżku daje tylko okruszki na prześcieradle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam juz dosc choinek.a to dla tego,ze co roku przed swietami z mezem sprzedajemy na targach choinki.ciesze sie wtedy dopiero gdy juz jest kolacja wigilijna,wtedy moge dopiero odpoczac i cieszyc sie choinka i swietami;)dobrze ze mamy wspanialych rodzicow i te wszystkie pysznosci oni sami dla nas przygotowywuja (mozemy wtedy naprawde wypoczac)a ja dzisiaj zostalam w domu bo wczoraj mnie troche brzuch bolal i sie wystraszylam.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka pewnie masz rację z tymi mdłościami, już nie mogę się doczekać kiedy mi przejdą, dziś ide do gina i ciekawi mnie jak wyliczy mi tydzień ciąży. Miałam iść w środę ale prawdopodobnie będę miała wtedy dostawę krzeseł, na które już sporo czekam, dlatego wybieram się dziś do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam je od 3 dni bez przerwy. Nie wiem jak przetrwam święta, chyba będę cały czas jadła, bo tylko wtedy ich nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie przejesz to się za przeproszeniem pewnie ... Nie próbuj lepiej jeść cały czas. A święta, przeżyjesz dlaczego by nie. Tu skubniesz tam skubniesz. Co za problem, emocje będą to nie będziesz myśleć o tym, że ci niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję, wogóle to nie mam ochoty na jedzenie, takie typowe obiady czy coś treściwego, wolę chlebek z dżemkiem, powidłami, mam smaka na kluski z makiem i wogóle na słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slodkiego duzo moge wcinac.dziewczyny biore luteine dopochwowa czy ktoras z was tez?mi lekarz powiedzial ze macica sie powieksza i od tego moie bole brzucha i mi ja przepisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja biorę, duphaston bo miałam plamienia. Mnie raczej brzuch nie boli, ale daje uczucie napinania, macica się powiększa. lekarz powiedział, że gdyby bolało brać nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies czytalam ze dophaston i luteina sa podobne.mnie boli brzuch tak jak mialam miesiaczke.mi lekarz powiedzial ze raczej nie powinien mnie bolec i to przepisal.ja bylam troche w szoku,bo badajac dzidzi tetno nic nie bylo slychac i sie wystraszylam.zrobil usg i bylo ok,poprostu dzidzius sie ruszal i ten aparat nie mogl wylapac serduszka.no i bylam dosc wystraszona zeby sie dopytywac.ale pewnie gdyby bylo cos nie tak to by mi powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia mnie na bóle brzucha ,własnie takie okresowe dwie ginekolozki jednomyslnie polecily magnez. Zwykly asmag czy cos podobnego ,zarzywam rano i wieczorem po dwie tabletki (na opakowaniu pisze po trzy tabletki trzy razy dziennie) i rzeczywiscie brzusio mniej boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ach te okropne mdłości mam ich dość. Właśnie zjadłam zupkę ogórkowa ale niestety... zwróciłam ją :( I tak mam juz mniejsze mdłości niż miałam w 6-8 tyg wtedy trwały cały dzień i mnie ssało w żoładku. Teraz przychodzą z nienacka raz dziennie. Brzuch czasem tez mnie troszkę pobolewa chociaz biore od 4 tyg magnez. A ostatnio mnie cos momentami krzyże pobolewaja i troche sie tym martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane...ahhh współczuję Wam z tymi mdłościami..oby minęły jak najszybciej i żeby brzuszki zaczęło Wam widać, wtedy czuje się już naprawdę, że jesteś w ciązy :):):) ja czuję się wyśmienicie, zero objawów, ani urojonych w mojej głowie, ani żadnych innych ehhe u mnie powoli już też świątecznie, dekoracji troszke, chociaż ciągle wykańczamy przedpokój więc co posprzątam to kurzu od nowa masa i tak wkółko. Ale nareszcie mam śliczne nowe drzwi wstawione w pokoikach i panele w przedpokoju. Nie wiem może zdąże pomalować sypialnie jeszcze przed świętami. trzymajcie się, buziaki dla mamuś i dla staraczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o mdłosci- to czytalam ze to bardzo dobry objaw. Bo to jest reakcja organizmu na rosnacy hormon Hcg a im go wiecej tym lepiej dla dzieciaczka .... Mirabelka jak po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wczoraj swoją małą kruszynkę, ma 2,7 mm i biło jej serduszko. USG określiło 5-6 tydzień, ale lekarka mówi że dokładniej wszystkiego dowiem się przy następnej wizycie. Jak na razie wszystko jest ok i mówiła mi że mdłości to dobry objaw, tylko że niestety strasznie dokuczliwy, no ale nie ma rady na nie, trzeba czekać aż miną. Jak czekałam na swoją kolej w poczekalni to babki mówiły że do tej gin kiedyś na wizyte czekały do 1.30 w nocy, bo ona przyjmuje do ostatniej pacjentki, i nie trzeba się wcześniej umawiać. A wizyta trwa dość sporo, średnio 20-30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mirabelka jak tam dzisiaj samopoczucie? Mnie dziś znowu czeka dużo pracy i nie wiem czy będe mogła wam dzis towarzyszyć ale postaram się :) Z powodu mojego ślubu chyba na dwa miesiące zawiesze planowanie ciązy bo czeka mnie bardzo duzo roboty i stresu no i chciałabym sie zmieścić w sukienke choć strasznie mnie korci i czytam te wasze wypowiedzi i tez bym juz chciała, więc może wytrzymam miesiąc zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri a kiedy wychodzisz za mąż? Konkretną datę nam podaj. Mi dziś jak zwykle strasznie dokuczają mdłości, nic na nie nie pomaga. Lekarka chciała mi dać wczoraj zwolnienie, ale na razie chcę chodzić do pracy, przynajmniej póki nie powiem szefowi, a zamierzam pod koniec stycznia. Poza tym muszę wziąć zaświadczenie o ciąży, bo wczoraj z wrażenia zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kwietnia miał być 29 marca ale sala która mnie sie podobała była na ten termin już zajęta. Co do mdłości to ja bym właśnie na ten okres wzieła L4 bo nie wiem czy bym z mdłościami wytrzymała w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri jak by ci się udało zajść w ciąże w grudniu to do początku kwietnia brzuszka by prawie nie było, więc na pewno w każdą sukienkę byś się zmieściła. Ja tam wolę chodzić do pracy, bo się przynajmniej czymś zajmę, a tak to w domu bym tylko leżała a mdłości i tak by mi dokuczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie grudzień sobie podaruje bo to był by termin na wrzesień a na wrzesień mam już full urodzin : moje, mojego Tomka, kuzyna i jego córeczki która urodziła się w tym roku to by było juz za wiele więc mam nadzieje żę w grudniu się wstrzymam ale w styczniu nie wiem czy wytrzymam juz teraz kupiłam Mojemu facetowi salfazin i grzecznie juz go bierze. Mirabelka twój tez brał nie?? Bo od Dorotki mąż wiem że brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam już wolne. Jadę się obijać :D Muszę lecieć kupić prezenty, przynajmniej resztę, musze wyrobić dowód. Będziemy sobie gotować i przygotowywać do świą. W sobotę ide do fryzjera i do kina na 1408 :D Zobaczymy zobaczymy./ Pozdrawiam dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mini,mi lekarz tez przepisal magnez(filomag B6)biore 4x1.mam nadzieje ze to nic powaznego ze brzusie nas bola.wazne aby nasze dzidzie zdrowe sie urodzily.to najwazniejsze.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Mam taką ładną choinkę w biurze że nie mogę się na nią napatrzeć :D Czas na kawę...Trzeba się obudzić POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×