Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Dzięki okokokoko:))poszperam na tej stronce.tymczasem kładę sie pod ciepła kołderke i odpoczywam;))bo jutro rano wyruszam na cmentarz do bliskich.pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt jeszcze dzisiaj nie był tutaj..nie wierze...heheh no i po wolnym...ja robie porządki, gotuje spaghetti na obiadek i zrobilam pyszna sałatke i chyba nawet zdrowa bo z selerem naciowym, i kukurydzką mmmhhhmmm czekam na ta nieszczęsną @...tzn nie czekam bo nie chce jej ale obawiam sie ze przyjdzie do mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam już w domu dostęp do internetu, tylko nie za bardzo mam czas pisać, remont idzie pełną parą, ręce mam okropnie zniszczone, kasy już mnóstwo poszło, nie dam rady kupić wszystkiego. Bede musiała znowu trochę odłożyć. W każdym razie roboty jest mnóstwo, meble do kuchni przywiozą dopiero w poniedziałek, a jak na razie malujemy itp. itd. Pozdrowienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY:) Dopiero teraz mam trochę czasu żeby pisać. U mnie tak samo remont idzie pełną parą... Jesteśmy bliżej końca niż dalej. I to jest baaardzo pocieszające. Pok.ój sypialni i przedp0okój mamy gotowe, tylko jeszcze kuchnia. Dzisiaj kupilismy super metalowy karnisz, taki wybór teraz że szok. A kasy.... no rzeczywiście sporo idzie. Ja w odróżnienbiu od Mirabelci, na meble do kuchni musze jeszcze poczekać z 2-3 tygodnie. No cóż.... Ok, idę zrobić sobie jedzonko i zajrzę jeszcze dzisiaj. Możźe akurat któraś z koleżanek się pojawi. Pozdrówka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Zauważyłam, że dobrze się już znacie, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. My również z mężem staramy się o dziecko, tylko zaczęliśmy trochę później niż Wy, bo w październiku. Chciałabym wiedzieć, co o tym myślicie. Mianowicie mam raczej nieregularne cykle: 30-35 dni. Ostatnia miesiączka: 13.10.2007 r. Kochaliśmy się 27 i 28.10 i 2.11. Wydaje mi się, że 01.11 miałam owulację, popołudniu bolał mnie dół brzucha, czułam kucie, a na twarzy trzy dni wcześniej zaczęły pojawiać się niemiłe zmiany skórne. Dziś również zaczęły boleć mnie sutki.. Obawiam się, że to po prostu zaczyna się PMS i tym razem nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:) Dzisiaj już wracają od rodziców nasze melbe... :) Super...miesiąc ponad tam \"zimowały\" ;) Dorotko, a gdzie ty się myszo podziewasz?????? Melcia---> witaj. Mirabelciu, zaglądaj do nas częśćie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz czas na kawę :):) Cieszę się, żę w mieszkaniu zaczyna się już robić normalnie:) Kamciu, a co u Ciebie? Jak anatamia? No i Twój ojciec... Mam nadzieje, że wszystko ok. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jednak nie powiecie co o tym myślicie? Post od \"melusi\" o następującej treści jest ode mnie. \"Witam Was dziewczyny. Zauważyłam, że dobrze się już znacie, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. My również z mężem staramy się o dziecko, tylko zaczęliśmy trochę później niż Wy, bo w październiku. Chciałabym wiedzieć, co o tym myślicie. Mianowicie mam raczej nieregularne cykle: 30-35 dni. Ostatnia miesiączka: 13.10.2007 r. Kochaliśmy się 27 i 28.10 i 2.11. Wydaje mi się, że 01.11 miałam owulację, popołudniu bolał mnie dół brzucha, czułam kucie, a na twarzy trzy dni wcześniej zaczęły pojawiać się niemiłe zmiany skórne. Dziś również zaczęły boleć mnie sutki.. Obawiam się, że to po prostu zaczyna się PMS i tym razem nic z tego...\". Teraz będę używać nicku \"melusia80\". Serdecznie Was pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia za wczesnie na ocene twojej sytuacji:) jezeli miałas owolacje tak jak przypuszczasz i doszlo do zaplodnienia to moga sie pojawic objawy typowe dla napiecia przedokresowego. pierwsze dni ciazy nieweile sie od PMS roznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Z natury jestem strasznie niecierpliwa i jeśli coś sobie zaplanuję, chciałabym, żeby to było natychmiast. Ale życie wszystko weryfikuje. Są pary, które latami starają się o dziecko, a ja bym chciała od razu... To nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witaj Melusia, widzę, że pod moją nieobecność nasze grono się powiększa - super!!! U mnie w domu syf totalny, ale kuchnia już pomalowana i w salonie 1 ściana - ciemny wrzos, pozostałe będą białe. Idę już bo robota czeka. Postaram się wpadać chociaż raz dziennie do was. PS. dziś 9 dzień cyklu, i niedługo rozpoczynam kolejne staranka :) a w środę idę do gina. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jakie macie zdanie o kobietach, ktore nie chca miec dzieci?? tak z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI:) Mirabelciu---> teraz masz syf, ale jakie efekty będą. Ja na szczęśce już je widzę, bo tylko kuchani mi została :) Echh jak pachnie czystością :) Duża mi---> każda kobieta jest inna, jedna chce bardzo być matką jedna nie. Ja to szanuję. Przecież decyzja o dziecku jest dla każdej z nas sprawą indywidualnę. Jedna kobieta chce mieć dziecko w wieku 18 lat, druga w wieku 30 paru a inna wcale. Nie potępiam kobiety za to, że nie chce mieć dzieci. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Melusiu, to nie jet takie proste. Wiem to na swoim przykładzie. Dziewczyny, ja po wczorajszym wypadzie ze znajomymi o 21 do pizzeri nie jem chyba nic do jutra. Tak mi ciężko na żołądku... echhh....pizza o 21-ej - ciekawe co moje biodra na to??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam u was?ja jestem wykończona po odwiedzinach rodzinki:)własnie próbuje coś pisać pracy ale czuje ze zaraz zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie kuchnia i salon już pomalowany, w tygodniu zabieramy się za kolejny pokój, a potem przedpokój, i znowu kolejny pokój.....i tak chyba w nieskończoność. Ale jestem dobrej myśli bo jak na razie mi się nic nie kurzy, pomyłam podłogi i pachnie ładnie. Jutro będą meble do kuchni i będzie już super, a reszta to już powolutku. A co do kobiet które nie chcą mieć dzieci -szanuję wybór każdego. Osobiście sama kiedyś nie lubiłam dzieci, a teraz obudził się we mnie instynkt macierzyński i nie wyobrażam sobie rodziny bez dzidziusia. Pozdrawiam was kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super że remont idzie pełną parą!ale ci fajnie też mi sięmarzy już własny domek, ale niestety jeszcze bede musiała conajmniej kilka lat poczekać zezłościłam się na siostre bo stwierdziła ze głupia jestem chcąc juz dziecko majac jeszcze ten rok szkoły i wogóle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihana... nie przejmuj się siostrą.., Moja też mi kieydś wypaliła z tekstem, który mnie trochę zabolał. I to w sumie całkiem niedawno. Powiedziałąm jej, że śniło mi się, że robiłam tes i wyszły dwie kreski... To mi odpowiedziała, że mam skończyć, bo już mam obsesję... :( Mało śmieszne. A ja jej tylko powiedziałąm, co mi się śniło. Hmmm.... Dziewczyny, za pół godzinki Taniec z gwiazdami... Znów stawiam na Steczkowską i Terrazino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez stwierdzial ze mam obsesje-niech spadają:)uikam na tance buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arenka
Mikulina a gdzie kupujesz meble kuchenne? Kurczę ja mam z tym największy problem:( Albo terminy albo ceny - szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Nie ma mojej towarzyszki porannej :( Mirabelciu, wracaj z urlopu!!! :P Jestem śpiąca, jakaś taka zmęczona i zimno mi... 💤 W nocy też mną trzęsło strasznie. Mam nadzieję, że się nie rozchoruję... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mikulinko, no obyś się nie rozchorowała...niech rozgrzew Cię myśl o cudownie wyglądającym, mieszkanku :-) ja mam dziś dzień kiedy powinnam spodziewać się @...zrobiłam test..juz o 5 rano bo po prostu spać nie mogłam z wrażenia..no i niestety nic, w piątek wyszła mi blad akreska po 3 godzinach od zrobienia testu - czytałam ze moze ale nie musi oznaczać to ciązy. teraz mam to juz ....gdzieś, nie robię testów...hehehe chociaż [pewnie za parę dni znowu mnie skusi ahhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KAMCIU :) A mnie od soboty jakoś tak kłuje w podbrzuszu.. nie myślę o niczym, bo juz co miesiąc jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mikulina dzieki ze pytasz:) u mnie ok jak narazie ... dzis robiłam sobie badania na grupe krwi i dodatkkowo jeszce morfologie itp. Mąż mnie wspieral i całe szczescie bo ostatnio bardzo czesto robi mi sie slabo . Jak wstaje z łózka albo dłuzej spaceruje, no i dzis obowiazkowo tez slabo mi sie zrobilo:( a za tydzien do gina moze skieruje mnie juz na kolejne USG, moze juz uda mi sie płec poznac:) A Ty jak ?? kiedy spodziewasz sie niespodziewanego okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×