Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Hehehehe ale ty kurcze jesteś dla mnie nie miła. Nie idę z tobą \"na torbeki\" hehe obraziłam się. No ale sama przyznasz, że się przejmowałam wiekiem :D Hehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze \"mały\" problem. Ja dzidzusia chce, tzn czuje ze chce. ale moj chłopak nie jest tego samego zdania. Gdybyśmy wpadli, ok bylo by kochane i dbalibysmy o nie, ale jednak On woli jeszcze zaczekac.. tak z 2-3 lata :O Póki co biore tabletki anty i o wpadce nie moze być mowy, a pozatym nie chciałabym zeby to było dziecko przypadku. No i mieszkanie... Narazie i ja i on nie mamy kasy na coś swojego :O okokokoko >> a Ty juz mieszkasz na swoim? studuijesz, pracujesz? Co na to rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w odróżnieniu od ciebie to my jesteśmy mężatkami a z tego co przeczytałam Ty nie. Ja myślę, że nie ma się co śpieszyć. To powinna być wasza współna decyzja, a nie że ty chcesz cj\\hłopak jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam mieszkanie, nie ma tu co ukrywać, że sama zarobiłam, bo ogólnie nie wierzę, że ludzie w młodym wieku mają mieszkania kupione za tzw swoje. Ale wprowadzać się do niego będę dopiero za około półtora roku. Narazie wynajmuje w innym mieście. Mieszkam z mężem. On chce dziecka tak samo bardzo jak ja. tak studiuję dziennie na 4 roku. Zostało mi już niewiele studiów. Moi rodzice? Nie mają zbyt wiele do powiedzenia oprócz tego, że się będą cieszyć. Od dawna nie mieszkamy razem, traktujemy się raczej po partnersku i w w każdej mojej decyzji mnie wspierają. Rodzice to już dla mnie od dawna nie powód do strachu przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina ty to :D hehehehe :D Hehehe Grawitacja, dom jak dom, znam dorosłych ludzi którzy jeszcze żyją w wynajmowanym, sytuacja finansowa też się zmienia, studia też można skończyć z dzieckiem. Ale myślę, że jedyne co u ciebie jest ważne to partner. Jeśli nie jest gotowy to lepiej nie ryzykować bo może to skończyć się tragedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko uśmiecham pięknie :D Hehehehehe To chyba dobrze :D Lepiej niż żebym płakała. Ale jak chcesz to mogę ci pobeczeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz to ta torebka z reserved : http://www.allegro.pl/item265151094_reserved_cudna_duza_brazowa_hit_jesienna_kol_07.html A idę jutro zanieść mój ekspres do serwisu bo mi pianki nie chce robić już od jakiegoś czasu. A wiesz co sobie zrobiłam ;( dostałam od mamy w prezencie Tefal Ingenio i ja głupia dupa sobie porysowałam garnek od środka ;( Bo robiłam zupę z grzybów suszonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzisiaj latałam jak szlona znów chyba przesune staranka o dzidzie bo jakbym tak w sierpniu urodzila to moge nie zdążyc się obronic mysle o załozeniu własnej firmy(tzn. z mężęm) i w końcu chciałąbym zaczac budowe mojego ukochanego domku tylko środki z tej pracy naszej takie średnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a my z mężem właśnie meblujemy kuchnię, na razie to strasznie powoli idzie, ale ważne że idzie :). Dzisiaj byliśmy się zameldować i przepisać liczniki, została nam jeszcze wymiana dowodów osobistych, ale to za 2 tygodnie. Chyba czas uaktualnić naszą tabelkę. Jak by ktoś ją odnalazł, to proszę mnie zapisać tak: 3 cykl starań, @ 3 grudzień. Odezwę się w przerwie meblowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszę Mirabelcia tabelkę, Ja to chyba jestem topikowy tabelkowicz :D NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........12..... ??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ..1...........??? Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Oli 1...........28........Karpacz.... ..........3............31.10 Dasia.............27.........Kraków..............3...... .....? Elmirka...........22........Chrzanów.............1...... ...ok 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... ........1............. Mikulina..........27.......Gliwice........ .........12..... ......??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ...1............??? Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... ....3..........03.12 Oli 1..............28........Karpacz.... .............3............31.10 Dasia.............27.........Kraków.................3...... .....? No to ja już siebie uaktualniłam w tabelce, Kamcia tobie też wpisałam 1 cykl starań. Dziewczyny wy też poprawcie te dane na aktualne. A właśnie dzwonili do mojego mężusia w sprawie pracy, bo szuka nowej, lepiej płatnej :) Cieszę się, ta w której teraz pracuje jest ok, ale jak jest gdzie indziej szansa na większe zarobki - to super. Może postraszy szefa aktualnego odejściem i wtedy mu zwiększy pensję, a jak nie to się zwolni. Jak na razie u nas wszystko ok. Zobaczymy jak będzie gdy przyjdą pierwsze rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki możecie mnie dopisać do waszej tabelki bo nie wiem czy w sumie moge skoro realnie jeszcze sie nie starałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było. Ja właśnie (nie)oczekuje na okres. Termin mam na 9- ego ale mam nieregularny okres i z moich obserwacji wynika że powinien przyjść 7-ego czyli w środę ,bo wiem dokładnie kiedy miałam owulacje Nie mam żadnych dziwnych objawów- poza tym że całymi dniami śpie - po pracy kładę się na 2 godzinki i wieczorem o 22 to najpóźniej zasypiam! Staram się o tym nie myśleć ale im bliżej okresu tym bardziej chciałabym wiedzić jak myślicie kiedy najwcześniej można zrobić test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie bym aż tak się nie śpieszyła z testem bo wolałabym poczekać dopiero fdyby mi spóźniał okres to bym zrobila- tylko że w tym miesiąccu jest inaczej- wolałabym się dowiedzieć bo w czwrtek mam y rocznicę- dokładnie minie 5 lat naszego związku więc gdybybym była w ciąży to by była dla mężusia wspaniała niespodzianka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihanna słońce dopisz się sama do tabelki. :) Wystarczy, że sobie ją skopujesz do nowego posta i dopiszesz siebie :D Ja się też realnie nie starałam a w tablelce było cykl starań 0 :D Elmirka Witaj, rzeczywiście dawno cię nie było. Trzymam kciuki, za to, żeby @ nie przyszła. Test najbardziej wiarygodny będzie w dniach kiedy powinna wystąpić miesiączka. Myślę, że możesz spróbować zrobić rano w czwartek :) Może akurat wyjdzie. K... ja to mam szczęscie miałam wypadek tramwajem :( i się wywaliłam :D Heheheh trochę mi się bark nadwyrężył bo szarpnęło nami a ja trzymałam za ten g... gumowy uchwyt. Dramat. W domu stos ciuchów do prasowania i jeszcze jeden wsad do pralki :D Kto mi zrobi kawę? Mam ochotę dzisiaj na pizze ooo mniem mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opróżniam kartony, bo meble w pokoju stoją to przynajmniej pozbędę się kartonów z przedpokoju. A tak mi się już nie chce...:o Obudziło się we mnie zwierzę-leniwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... ........1............. Mikulina..........27.......Gliwice........ .........12..... ......??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ...1............??? Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... ....3..........03.12 Oli 1..............28........Karpacz.... .............3............31.10 Dasia.............27.........Kraków.................3... ... .....? rihana............23........Kielce................................0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dzis dowiedziałam się ze moja kolezanka jest w ciąży a siostra moze miec probleym z plodnościa:(paranoja zycie bywa okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka wpadła ale gdy poczuła bicie serduszko dziecka juz chce go a siostra ma problemy z owulacją a raczej jej brakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką nadzieje ale moze byc ciężko ja nie wiem co teraz robić czy podjąć staranka ale może jej tzn siostrze bedzie przykro?a moze i mi się nie uda?co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być przykro siostrze, ale co zrobisz gdy okaże się, że ona nigdy nie będzie mogła mieć dzieci (mam nadzieję, że tak nie bęzie) to co nigdy się nie zdecydujesz? Bo jej będzie przykro. Zaufaj mi, że ona też będzie się bardzo cieszyć. Nie zakładaj też, że ci sie nie uda. Zobaczysz co czas przyniesie. Wierzę, w to, że każdej z nas uda się mieć dziecko. Każdej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×