Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

http://teledyski.onet.pl/10172,2809656,teledyski.html To jest ta piosenka, ekstra, już któryś raz jej słucham :D Wszystkie dziewczyny które maja gorszy dzień, za zadanie wysłuchać piosenki, którą podałam a potem groszka. Gdzieeee jest groooszek on zielony jędrny gładki brzuszek maaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, już na mnie krzyczą, żebym więcej nie śpiewała. A ta piosenka zwyczajnie mnie prześladuje. I od razu się uśmiecham :D Taka to trochę infantylna jestem :D A ta druga to poważnie fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokoko widze ze nie tylko ja sobie o groszku przyspiewuje ... gdzie jest groszek on zielony,jedrny ,pelny brzuszek ma...:) A w tej piosence tez kate strasznie mi sie podoba jej brytyjski akcent .uwielbiam go http://www.youtube.com/watch?v=Wn4TgXyfG6o a to pioseneczka ktora mi zawsze poprawia chumor :):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Mirabelko tak czy tak na twoim miejscu do gina bym sie wybrala... a na swieta juz musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała zrobic rodzince na świętach suprise ale zobaczymy na wakcje jade jednak pod koniec listopada więc zobaczymy czy przywioze dodatkowy bagażyk:)hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihana ja z podrozy poslubnej sobie przywioałam :) bedziesz miec przynajmniej pamiatke z wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bym właśnie chciała zeby to dziecko było stworzone w okresie keidy bede zrelakoswana czyli tobie sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł heloł, wróciłam lekko odmóżdżona. Cóż zrobić. Zrobiłam przy okazji zakup prezentu dla młodej damy (16 latki) toż to kobieta :D Kupiłam kosmetyki z kolorówki :D A teraz mam problem co zakupić 7 latkowi :D AAA uwielbiam dawać prezenty ale nienawidzę wymyślać co kupić. Jestem w trakcie montowania obiadu dla lubego :) Mam nadzieję, że będzie zadowolony. Jutro czeka mnie nieszczęsna podróż pociągiem. Chyba niestety będe musiała zakupić bilet w 1 klasie. Wtedy może znajdę miejscówkę. A na dodatek będe musiała czekać na pociąg 2 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja nie wiem :( Jeszcze przed ślubem zrobił mi się coś na dziąśle. I dalej to mam, ząb mam jakby taki trochę poluzowany, spuchnięte to coś i krwawi :( i wśrodę do dentysty ;( ja się boję. Co robić, co mówić, że nie wiem czy jestem w ciąży? Prawdopdobonie będzie też rentgen szczęki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS DZIEWCZYNY U mnie w miarę luźno, szeryfa jeszcze nie ma, więc można spokojnie wypić kawę :D Dzisiaj kończymy sufit w pokoju i zaczynamy ściany :) Te efekty najbardziej mi się podobają. Ubezpieczyliśmy wczoraj mieszkanie. Facet był baaardzo rozgadany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Ja dzisiaj testowałam, niestety negatywny. Ja chyba odpuszczam sobie, przymierzam się do założenia aparatu ortodontycznego na początku grudnia bo coraz większe mam probelmy ze stawem skroniowo-żuchwowym:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mikulina, spiesz się z remontem, bo jestem ciekawa jak wygląda :) Oli na pocieszenie powiem ci, że ja mam jeszcze dolną ósemkę do wyrwania :( i to pewnie będzie teraz. Nie powiem nie martw się bo i tak się bedziesz przejmować wynikimiem. Ale nie poddawaj się i próbuj. Dzisiaj mnie czeka przejazd pi.... PKP aż mnie mdli. Pewnie od razu zakupię bilety na pierwszą klasę, oprócz tego mam dwie godziny czekania na ten pociąg o ile się nie spóźni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ostatni dzień w pracy dziś przed przeprowadzką. Oli jestem z tobą, następne testowanie w grudniu - ja po Mikołaju :) Uda się nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×