Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

My w tym mieszkaniu które robimyu mieszkamy juz 3 lata razem,. także to jest remowacja. Na czas remoentu musiałam meble niektóre do mamy przewieżć.. Także to nie było takie piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co ci powiem, mieszkamy dalej w tym samaym miescu, ale pokoju juz inne... przedpokój inny...czujemy się tak, jakbyśmy mieszkali w innym mieszkaniu :D to jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy jeszcze z rodzicami w duzym mieszkaniu w którym spokojnie sie mieścimy ale my juz chcemy na swoje jak najszybciej bo z nimi mieszkać to nie jest piekne z teściową spoko świetna kobieta rozmawiam z nią o wszystkim ale teść straszny zrzęda maruda i we wszystko wtyka nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu gadu gadu a ja robie pranie. I ta sterta prasowania i cały kosz prania w rękach :D Dramat Witam wszystkie dziewczyny. Wy tu widze o randkach a wiecie, że ja z moim mężem nie chodziliśmy na randki? Hehehe taki to z nas dziwny związek :) Piję sobie kawkę :) i nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz racje to wcale nie jest takie fajne ale mam nadzieje że te dwa miesiace szybko zleca i suip do swojego mieszkanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety każdy by chciał mieszkać sam ale różnie to bywa ja dopiero w przyszłym roku rozpoczynam budowę domu więc trochę mi zejdzie poki co mieszkam z rodzicami i nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri mimo, że z moimi rodzicami bardzo się kochamy to nie wytrzymałabym, już nie mówiąc o teściach, których zwyczajnie nie lubię. Blehhh aż mnie wzdryga na samą myśl, że mam tam przebywać dłużej niż 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, ja wiem, że każdemu co innego pasuje. Ja mam taki charakter, że nie potrzebuję, nikogo więcej. Mogło by to się źle skończyć. Dla zdrowia psychicznego i fizycznego lepiej mieszkać osobno :D Ale siostra mojej mamy mieszkała kilkanascie lat z rodzicami z mężem i z dziećmi i dobrze im się żyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no trzy dni czy nawet tydzień bym wytrzymała bo teściową mam świetną niestety teść psuje cała atmosfere a jak mam juz dość to umykam do moich rodziców :) ale to juz jest męczące tak na dwa domy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he ;) to napisze troche wiecej. Jeszcze nie dawno z nami mieszkał brat mojego Tomka który ma 40 lat ale jakis rok temu poznał dziewczyne o 20 lat młodsza i znalazł szybciej mieszkanie niż my i sie wyprowadził. No prosze przez 20 lat dobrze mus ie mieszkał z rodzicami a tu pojawiła sie dziewczyna i fruu wyprowadził sie szybciej niz my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teść nawet spoko czasem ma odchyły ale teściowa?zbędnik wstrętny do małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się smieje że chyba strasznie zla jestem ze bog pokarał mnie taką małpą!mój mąż też ma szczescie bo teściów ma super i jestem obiektywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja jeszce musze poczekać ostatnio nos stop cos nie wychodzi wciąz coś stoi nam na przeszkodzie to mieszkanie mieliśmy juz mieć we wrzesniu i tak to sie ciągnie do dzis ciekaw jestem czy na dzidziusia będe też tyle czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja palnuje mi nawet kiedy dziecko bede miala tzn myśli ze za2-3 lata oh....głupie babsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O by moja teściowa spróbowała zaplanować mi cokolwiek, to by się nasłuchała. Obecnie już mam ją w poważaniu i cicho, i grzecznie siedzieć nie będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja teściowa ma juz dwójke wnuków ale wcale nie obrazi sie na nastepne ale moi rodzice jeszcze nia mają a już tak widze jak mama patrzy na córe mojej kuzynki i chyba tez już by chciala jakiegoś wnuka więc ja działam hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie, ciąże. Chociaż pewnie jej się też wydaje, że poczekam. A takiego... Ona dziecka wychowywać ani utrzymywać nie będzie. Ona nawet rzedko będzie je widziała, o ile wogóle... Ma więc niewiele do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też noe wie ze palnuje i nawet nie bede jej uświadmiac bo tak jak i u ciebie na szcześcia siedziec z nim/z nia nie bedzie ani utrzymywać!ona mysli ze bede czekac az studia skoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihanna moja teściowa myśli, że też skończe studia najpierw. Ojj się kobiecina zdziwi. Dla niej to będzie straszna tragedia. Ale jest w pi... drogi ode mnie i nie ona się naszym dzieckiem będzie zajmować. Ojj w odróżnieniu od jej córek nie traktuje babci jako darmowej niani. To samo moja mama usłyszała, że babcia ma być babcią a nie darmową nianią... Ojj wiele zajadłości między nami jest i będzie. Poza tym ja będę złą matką wg niej. No ale cóż zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja próbuje sznażu jesli z czymś się z nią nie zgadzam-praktycznie we wszytskim to odrazu komentuje-ze tak bo do teściowej to synowa niechce coś tam niecierpie jej i wiem ze się to nie zmieni było wiele sytuacji w których inne babsko na jej miejscu by spokorniało ale ona nie szkoda gadać nie wiem jak to bedzie jak dzidzia się pojawi mam nadzieje ze da mi spokój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że spokoju mi nie da, wypłaczę dużo łez. Ale ja wiem, że jeśl;i usłyszę cokolwiek na temat tego jaką matką jestem, lub będe, to kobieta będzie miała problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwieczny problem synowa - tesciowa.. moja na szcescie jest za granica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niech by tylko tak spróbowała powiedzieć to nieręcze za sibie!cóż miejmy nadzieje ze my bedziemy fajnymi teściowymi:::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×