Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

ja mam termin na 16 lipca. Ja juz czesc pokoiku mam urządzone. Mam białe mebelki z ikea i tylko jeszcze łózeczko kupic no i całą reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pokoik pomalowany i firanki już wiszą, jutro też powieszę zasłony, Pokoik jest pomarańczowy z dodatkami zielonymi. Mam już też komodę, no i na razie tyle. Potem dokupię łóżeczko, wstawię kanapę, bo będziemy spać z mężem przez jakiś czas w pokoju dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wisza fieranki i wszystko na różowo. To bylo robione w zeszłym roku i wtedy sie nie zastanawiałm nad plucia dzidzusia. A kolor farby morelowy mus mi sie poprostu spodobał no i wyszedł na ścianie porostu różowawy. No i mam biało rózowy woal z falbanakmi i białe mebelki szafe komode, regał do tego chce biale łóżeczko i wszystko było by super gdyby była dziewczynka bo jak chłopczyk to albo bede przemalowywac pokój albo na siłe zrobie niebieskie dodatki do ścian różówawych a sama juz nie wiem. Ale moze akurat dzwiewczynka bedzie :)) Zobaczymy:) Na początku dzidza bedzie na dostawce koło naszego łóżeczka w sypialni a póżniej juz w swoim łożeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byki sadze jak pisze szybko. Nie przystało na nauczycielkę:)) Oczywiście firanka i płcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku chcę kłaść do łóżeczka, tylko też będziemy blisko spali, więc przeniesiemy do pokoiku kanape. Już niedługo chyba powinnaś poznać płeć swojego maluszka Ja na siłę nie przemalowywałabym pokoju, mały/a szybko podrośnie i wtedy będzie można coś pozmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam plan że poprostu łózeczko do sypilani niesiemy ale jak mi znajoma zaproponowała tą dostawkę to nawet fajnie. Podobno tego w Polsce nigdzie kupic nie mozna. A mówiła że to bardzo wygodne że jak czasem sie dzidziu obudzi to nie trzeba sie zrywac tylko masz go przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia taka dostawka to rzeczywiście będzie wygoda dla ciebie. A ja wczoraj byłam na zakupach i zamówiłam sobie witrynę do salonu (była w promocji) i biurko mężowi. No i jeszcze rolety do kuchni muszę zamontować, bo mam tam za dużo słońca. A dziś wieszam zasłonki w pokoju maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja własnie wysrzątałam cały domek a teraz wzięłam się za gotowanie obiadku.Jakoś mnie energia rozpiera chociaż taka smętna pogoda. Ja juz bym chciała miec urządzony cały pokoik. Łóżeczko pościel, baldachim itp. Już sie nie mogę doczekac 28 lutego bo wtedy idziemy z męzem na usg i może juz poznamy płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia ja mam to samo. Już bym chciała mieć wszystko poukładane w pokoju maluszka, a tu jeszcze tyle czasu do rozwiązania. A co do sprzątania to ja nie mam na nie siły, mam lenia i już. Jedynie w kuchni zmyję naczynia, podleję kwiatki i już mi się nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym ty Mirabelka własciwie jestes tygodniu? Zaczęłas juz II trymestr. Ja jeszcze miesiąc temu czułam się okropnie zmęczona i słaba i na nic nie miałm siły a teraz mogła by góry przenosić. Mam tyle energii. Oczywiście staram się nie przemęczać ale cały czas cos robie. Czy macie juz wybrane imiona dla dzidziusia. Ja ja będzie dziewczynka to Karolinka a jak chłopczyk to chyba Piotruś (tak tradycyjnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja mam 22 tydzień.już czekam z niecierpliwością na zakupy i układanie wszystkiego-pomoże mi córcia.tylko kiedy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo... u mnie w tym m-cu obejdzie sie bez testowania chyba. nadchodzi to niechciane coś :-) i tak cud że wytrzymałam bez testu heheh bo to już w sumie 32dc a ja nawet nie pomyślałam żeby testa kupić. ahh zazdroszczę Wam..to meblowanie pokoiku, pościele, łóżeczka...no cudo!!!! piękne chwile, wybieranie kolorów itp no nic zmykam bo dopiero skończyłam zajęcia, czas jakąś obiado-kolację zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 13 tygodniu, dziś znowu nie a dobrze się czuję, mam małe mdłości. Imię dla córki to będzie najprawdopodobniej Laura, nad chłopcem się jeszcze zastanawiamy, być może Alan. Mi się strasznie wlecze czas, zwłaszcza w pracy. Nic mi się nie chce robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mirabelka ja mam chrześniaka Alana lat7 a drugi ma na imię Amadeusz lat 5 na samym poczatku dla mnie to były dziwne imiona ale szybko się przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co do imion to ja mam taki problem że pracuje w szkole podstawowej z dzieciakami. I każde imię mi się jakos kojaży. I niektóre poprostu mi juz zbrzydły całkowicie. Karolina zawsze mi sie podobało i mąz mój akceptuje a co do imienia chłopca to te które mi się podobaja to KAMIL, MATEUSZ to mojemu męzowi sie znów nie podobają bo ktos tak ma na imie albo jacys znajomi mają synka o tym imieniu. A Piotr mu się podoba i mi nawet tez ale jakos nie mam przekonania bo takie zwykłe, tradycyjne. Dla dziewczynki mi się jeszcze Kamila i Julia podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na allegro oglądałam pościele do łozeczek. Jejku jakie to piekne. Kupiłabym tylko mnie kolor wstrzymuje. Wózki na allegro tez mi się niektóre podobają ale patzryłam czy można je kupic gdzies w skolepie bo wolałabym jednak oglądnąc bo na zdjęciu to nie zawsze jest takie same jak w rzeczywistosci a to doś drogi zakup. Ale wózki tych firm które mi się podobają to akurat nie mają żadnych dystrybutorów w Krakowie. Chciała bym wózek trój funkcyjny gondola, fotelik samochodowy, spacerówka ale nie za 2500 tys tylko za np 1200 bo takie tez są fajne. A jak zaczełam chodzić po sklepach w Krakowie to są same ponad 2000 te co mi sie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia ja bez względu na płeć kupię do łóżeczka pościel seledynową, wózek który mam już upatrzony jest też seledynowy, chociaż zastanawiam się jeszcze nad kolorem pomarańczowym. Wózek który bym chciała ma taką samą cenę w sklepie jak i na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakieeee
A jakie wózki chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeglądam allegro, bo chcę sobie kupić naklejkę na ścianę do kuchni. Zastanawiam się jeszcze nad wzorem i kolorem. Kuchnię mam jasnożółtą i nie wiem czy wziąć czarną czy raczej zieloną. A co do wózka to ja chcę Galaxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy nie bardzo
kółka nie bardzo-no i te rączki, wiem -nie jest praktyczny zastanów się jeszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że mój wózek ma mieć skrętne przednie koła i być trój funkcyjny. Podobają mi się dwa modela wzków firmy Polak axel i laser. Wózek chce zielony a dodatki do pokoju albo rozowe albo niebieskie bo tylko mi takie pasują. A wózek przeciez w pokoju nie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi własnie te rączki i kółka się podobają. Nie chę wielkich pompowanych. Ten wózek mi odpowiada i jak na razie żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu pustki niesamowite. Ja własnie gotuje obiadek. Jestem strasznie podniecona bo jak dobrze pójdzie to jutro bede miec nowe autko:)) Ale narazie nie zapeszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia no rzeczywiście dziś mało kto zagląda. Ja dziś na obiad pierogi z barszczykiem. Wczoraj z mężusiem byliśmy w restauracyjce na obiadku i na gorącej czekoladzie :). Dziś u mnie szaro za oknem, ale jest ok bo szefowie już na urlop wyjechali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś u kosmetyczki, jestem super zrelaksowana a twarz gładka. Jestem bardzo zadowolona i wybieram się za miesiąc. Kupiłam też sobie nowe ciuszki, co zawsze wprawia mnie w dobry nastrój. Co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę wy tu wózeczki kupujecie, ciuszki..ja niestety nie mam takich wiadomosci. W ubiegłym tyg byłam u lekarza i okazuje się, że musze zorbić powtórne badania mąz też i z wynikami do lekarza.... NIe jestem optymistycznia nastawiona, jetsem załamana. Wydaje mi się że moje dalsze przebywanie na tym topiku nie ma sensu, bo przeciez to nie o mnie. Życzę Wam dziewczyny powodzenia :) Trzymajcie się buziale... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina to dobrze, że zrobicie badania, może tym razem wyjaśni się co i jak i będzie już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt że tak się stało.
Fakt, że zrobiłyście z tego topiku topik tylko i wyłącznie o ciąży. Zabrakło miejsca dla kobiet starających się. Tak to jest jak są kobiety typu mirabelka i inne. Ciążą przesłania im cały świat. Trzeba było dołącyć do jakiegoś topiku, a tutaj wspierać koleżanki, albo gadać o duperelach. Ale to tylko moje pomarańczowe zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Uważam, że gdyby dziewczyny które jeszcze nie są w ciąży, tylko się starają częściej się tu udzielały, to topik to możnaby porozmawiać nie tylko o ciąży ale też o innych sprawach - ale to też tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×