Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Gość Gość
ale za to jem wiele innych smacznych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że nie ma co panikować. Jajecznicy też nie jesz? Bo ja np nie lubię ściętej. W żadnej z książek nie spotkałam się ze stwierdzeniem, że kobieta w ciąży nie powinna jeść jajek na miękko. Dzieciom też się je przecież podaję. Ciąża to nie kalectwo i nie ma co przesadzać z ograniczaniem się. Dmuchanie na zimne. Mnóstwo tu dziewczyn, które nie farbują włosów, które nie malują paznokci, nie robią tego czy tamtego, aalbo nie piją soku z malin, czy ryb, czy ubzdurały sobie jeszcze inne rzeczy. Nie ma co popadać w paranoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ainom ja też czytałam że nie powinno się jeść jajek na miękko, ale też nie przesadzam z tym co wolno a co nie, chociaż mimo wszystko uważam. Pytałaś o datę porodu. Wg okresu na 2 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie moja droga, ja nie popadam w paranoje. czytalam o tym ,moge sie do tego dostosowac, nie stanowi to dla mnie zadnego problemu wiec sie tego trzymam. a co do ksiazek to widocznie czytamy inne ksiazki:) a tak poza tym to po co tyle krzyku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma co dyskutować na taki tematy, bo i tak każda z nas ma swoje zasady i przechodzi ciążę w inny sposób. Ainom a ty na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego krzyku? Ja jestem bardzo spokojna. Piszę to co myślę. Ja wogóle nie jem jajek na miękko, więc mam to w poważaniu. Ale skoro dziewczyny jedzą to po co straszysz je salmonella. Poza tym jaka salmonella? Tak najwyraźniej czytamy inne książki. Uwielbiam to stwierdzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a tak poza tym to na tym polega caly system dzialania forum, wymieniamy "zaslyszane" gdziestam informacje i je komentujemy, jedna w nie wierzy inna nie, ale po to tu jestesmy... zeby wiecej wiedziec (poniekad:) ) u mnie wg okresu wychodzi 18.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraz zwroce
Zaraz zwroce, panikary. Nic nie jedzcie nie pijcie i wogole lezcie do porodu. mirabelka dobrze sie ktos ciebie zapytal, gdzie maz jada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziekuje za dobra rade, od dzis przestaje jesc:) alez tu zawisc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narobiłyscie mi smaka na jajecznice :D pędze do kuchni ... milego dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to logiczne że mąż, któy kończy pracę równo ze mną, też jada u moich rodziców. Razem gotujemy w weekendy, czasem też w dni powszednie, ale jeśli mama zadzwoni żeby przyjść na obiad, to chętnie korzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nie było mnie chwile a tu taka dyskusja. Kurcze dzisiaj szef ma wpaść nie wiem kiedy nie wiem o której i tak teraz czekać trzeba wpadnie nie wpadnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja juz uciekam do pracy, wpadne wieczorkiem, okokokokok wzbudzilas moja sympatie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
w sumie to czasem dobrze sobie cisnienie z rana podniesc:) dla zdrowotnosci:) a wlasnie sie zorientowalam ze tak szybko nie wyjde, bo gacie ktore naszykowalam na dzisiaj sa za male :) brzuszek rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój już od dawna, nawet się nie wysilam i nie denerwuje z rana, tylko chodzę od miesiąca w ciążówkach :D Ale dzisiaj miałam problem z bluzkami, niestety pępek widać bo brzuch taki wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a gdzie mieszkasz?? bo ostatnio bylam w galerii krakowskiej i jest tam taki sklep Mango, kupilam tam dwie bluzki takie topy, po 18zl, jeden bialy drugi czarny, w rozmiarze L. swietnie zaslaniaja brzuch i nadaja sie doslownie pod kazda bluzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
swietne naprawde, teraz nie wiem jak bym mogla bez nich zyc :)) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie mieszkam w Krakowie, ostatnio była w Galerii i nic nie widziałam, dzisiaj może skoczę do Kazimierz, to może coś znajdę. No nic ja musze lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ok, pozdrawiam, zajrzyj do tego sklepu:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie wiem o co chodzi, zgubilam sie, przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
aaaaaa hehe pewnie ze mozesz:) smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko 30 minut i spadam na racuchy (mąż niestety za nimi nie przepada, bo takie racuchy to za słodkie dla niego), ale będzie też zupka ogórkowa. Valeri a co do twojej sukni, to masz już o niej jakieś wyobrażenie, czy kupisz taką jaka ci się spodoba. Ja wiedziałam jaką chce, gdy chodziłam po sklepach, ale koniec końców sama wymyśliłam projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki...ale tu pustki! Ja właśnie wcinam bułkę i sałatkę śledziową z buraczkami... mmm mniam :P Tak mi się jeść chce, że jeszcze chwila w umarłabym za biurkime :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×