Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Gość testówna
Witam, właśnie wróciłam od koleżanki która urodziła we wrześniu drugą śliczną córeczke ma na imię Aurelia, słodki bobasek. Ewusza dzięki, teraz wiem że nie ja sama mam tak wcześnie takie objawy i że ktoś po nich żeczywiście jest w ciąży, od razu humor mi się polepszył i jestem pełna nadzieji że zafasolkowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY! Gratulacje Dasiu, żę sie udało :):):) Ja wróciłam od siostry, idę sie wykąpac i spać. Jestem trochę zmęczona. Dobranoc dziewczyny. Acha, @ póki co nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale tu pusto od wczoraj ho ho :) Muszę sobie strzelić kawkę na pobudkę :P Dzisiaj 33dc i @ jak dotąd nie ma. Brzuch boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mikulina :D Co tam słychać. Ojjj już się kochana nie mogę doczekać wyników. Zdarzało ci się to wcześniej? Kiedy robisz test? Ojjjj nie zapeszam nie zapeszam :) My mamy dzisiaj miesiąc od ślubu. Dostałam kwiatuszki z rana do łóżka :D Tak mi się dalej nic nie chce. Ja już wczoraj kupiłam test i czekam, kiedy będę mogła zrobić. Mam nadzieję, że się uda. Ojjj jaką mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, test planuję zrobic jutro lub w czwartek jesli nadal nie dostanę @. Ale powiem ci, że nie wierzę w to, żebym była w ciązy. A jeśli juz tak się zdarzy, to będzie to chyba jakiś cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam rano kwiaty i mąż prawie godzinę temy wyszedł. Wróci dopiero około 20 :( Jakie to święto. Nic nie zrobie niestety. Ale mam nadzieję, że jestem w ciąży. Jak się dowiemy mam obiecaną kolację w jakiejś ekstra restauracji :) Ojjj zima się zaczęła sypie śniegiem. A ja sobie chyba wkręcam, i roje sobie objawy :) Ale ja to ja wyobraźnie mam całkiem niezłą. Nie wiem kiedy tylko robić ten cholerny terst. Nie mam pojęcia kiedy. Chciałabym już, ale obawiam się, że nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem. Po odstawieniu moje cykle trwały 41, 41, 37. Tabletki odstawiłam w czerwcu. I teraz nie wiem kiedy mam mieć okres. :( Wiem, że test najlepiej zrobic wtedy kiedy miałby byc okres, ale ja nie wiem kiedy mógłby być. Pewnie zrobie około 25 a to tak strasznie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny najlepiej policzyc sobie dni od owulacji a ty Dorotko wiesz kidy ja miałaś więć policz od tego te 14 lub 16 dni podobno dni od owu do miesiaczki są stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zamówiłam sobie w aptece na moim osiedlu ten test owulacyjny bo w tesco byly tylko ciążowe kobieta w aptece powiedziała mi że od 5 lat taki test miała tylko raz bo żadko ludzie się o to pytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałam, że od owulacji do miesiączki zawsze jest 14 dni. Ale ta moja owulacja była przypuszczalna, nie wiem czy to było to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wydaje że tak bo powiedziałaś że pokazywało ci owu w dwóch dniach a tak własnie pokazują testy 24 albo 48 godzin do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa dni, ale mówię, niby ten test można przekłamać, ale potem już się nic na nim nie działo. Właśnie to, że ten test zależy od mojej interpretacji a te paskowe no nie. Ale mam nadzieję, że to nie było moje widzimisie. Czyli około 20 mogę robić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!witam was wszytskie serdecznie gratuluje dasia i zycze wszytskiego dobrego dla ciebie i fasoliki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe a co byś chciała? :P Kurcze wygoń mnie do mycia. Bo sie nie zbiorę, siedzę już 2 godzinę piję kawę :D A musze się zebrać. I musze koniecznie wymyślić co zrobić na obiad. Chyba się skończy plackami ziemniaczanymi z gulaszem :D A ode mnie dostać możesz... .......... ......... ........ ....... ...... ..... .... ... .. . 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnam czyli takie placki po wegiersku Dorotko nie rób smaka bo juz mi ślinka leci a na dodatek jestem już głodna a muszę zadowolić sie rogalikiem z czekolada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;) to do roboty ja dopiero obiad będe jadła koło 17 jak dobrze pójdzie jeszcze po pracy muszę iśc do tej apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę dzisiaj jeszcze zakupić kordonek srebrny bo robie gwiazdki już na choinkę :D Widzicie jaka jestem zdolna :D Hehehe, żartuje to jedyna rzecz którą potrafię robić :D Guzika dobrze przyszyć nie potrafię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×