Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ill_

Fisher Price Wesoły Chodzik - moze ktos ma instrukcje?

Polecane posty

Kupiłam mojemu chrześniakowi na roczek wesoły chodzik z firmy Fisher Price i mam mały problem, bo do skręcenia tej zabawki potrzeba instrukcji (na to wygląda :P) a ja kupowałam od producenta i niestety - nie ma tam nic w języku polskim. Nie wiem jak rodzice malucha stoją z językami, więc pomyślałam, żeby dołączyć też instrukcję pisaną po polsku i kurcze nie wiem jak to zrobić, przecież nie będę rozpakowywać kartonu. Może ktoś z was posiada taki chodzik i szczęśliwie również instrukcję, jeśli tak to bardzo proszę o pomoc ;) Zależy mi tylko na samym tekście, resztę się jakoś skleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie pozostaje mi nic innego, jak olać polską instrukcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wiesz ale lekarze
odradzaja chodziki ze wzgledow zdrowotnych:P maluchy maja pozniej problemy ze stawami czy czyms tam jeszcze nie pamietam o co dokladnie chodzilo-slyszalam tylko kiedys wypowiedzi lekarzy radze to wziac pod uwage i poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to nie jest taki chodzik standardowy, tylko bardziej wózek do pchania. Dziecko się tego trzyma i idzie, to działa na takiej zasadzie. No i kupowałam specjalnie z myślą, aby to nie był tylko jednorazowy prezent, dlatego przekładasz dźwignię i dziecko ma fajną taczkę do przewożenia swoich gratów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×