Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porcelanowe_serce

Związek między RYBA a KOZIOROŻCEM - możliwy?????

Polecane posty

Gość porcelanowe_serce

Wg horoskopu partnerskiego taki zwiazek podobno nie ma szans przetrwac? Czy ktos byl w takim zwiazku?? Licze na odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziorozec-baran
podobno tez nic z tego, a takiej dobranej pary jak nas chyba nigdnie nie ma :D osoba powyzej dobrze mowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahfsl.uKCHf
tylko glupie baby przejmuja sie czyms takim jak horoskop. taka prawda!! dziolchy-nie macie innych zmartwien jak rozmkminiac czy ryba z baranem to udany zwiazek,a moze jednak nie...przeciez to chore! bedziecie pytac faceta jaki znak ziodiaku zanim zaczniecie z nim krecic? glupie laski jestescie jak jasny gwint!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie dolanczam
zmień horoskop. Ja ostatnio wyczytałam, że ona ryba+on koziorożec to trwały, partnerski związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jezu co za idiotyzmy żal jak coś takiego sie słucha. Ty sie dobrze czujesz dziewczyno? Po cholerę szukasz w horoskopach ihformacji na temat zwiąków. Każdy inteligentny i wykształcony człowiek wie że horoskopy to stek bredni. Wystarczy że kupisz sobie 5 czasopism, a w każdym jest inny horosop. Trzeba myślec a nie wierzyc w bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4U2ENVYme
A ja jestem koziorozec a moj maz to rybki jestesmy razem 13 lat....jest fajnie tylko on taki troche zimnu uczuciowo..dlugo mu zeszlo zeby sie otworzyl..A ja go pokochalam na cale zycie choc czasem mnie wnerwia i mam go dosc to i tak sie szybko godzimy. Dla mnie idealny uklad po przyciaga tyle lat razem a do konca sie nie znamy....fajne to...pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka22
Jak utopisz koziorożca to może się i zwiążą, ja tam się nie znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boelslaw z rypina
Ludzie wierzący w horoskopy czy inne tego typu zabobony są dla mnie niczym bracia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×