Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rekordzistka23

OKRES SPÓŹNIA MI SIE JUZ 19 DNI!!!!

Polecane posty

Gość iwja
to może zrób ten test teraz i wszystko się wyjaśni. Będziesz spała spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
napisze napiszę.. często dziewczyny piszą, że zrobią test a potem już nie zagladaja na topik i nie informuja o wyniku... ja poinformuję.. moja podświadomość - różnie z nia bywwa.. czasem sie sprawdza a czasem nie... z jednej strony mysle, że tak z drugiej że moze jednak nie... ale coraz mniej sie boję zrobić ten test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
wolę rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
no to go zrób. ja też się kiedyś bałam. zrobiłam wieczorem. Byłam w ciąży. I super. Mój Pawełek jest cudowny . ma już rok i 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
a dodam ,,,,,,,,,,,,ze wzięłam postinor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
wiem, ze jesli bede to nie moge liczyc na mojego byłego :( powiedział, ze wyjedzie za granice bo juz go nic nie trzyma i tyle bede go widziała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam,,;) naprawde myslisz,ze wyjedzie jak mu powiesz o ciazy?? Mysle,ze to go przytrzyma,,ze wlasnie TO go bedzie tu trzymac,,, Przynajmniej chcialabym zeby tak bylo w Twoim przypadku,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
kiedys chciałam mieć z nim dziecko... jeszcze niedawno... ale teraz juz nie.. po tym co mi zrobił :( przez to ile sie przez niego wycierpiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech spada na drzewo. Dziewczyny też potrafią sobie radzić same. Wydaje mi się, że czasem lepiej samej niż z mężczyzną\\, który jest kulą u nogi. W niczym nie pomaga a tylko przeszkadza i krytykuje,. psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
no to na co jeszcze czekasz? zrób test i poinformuj go ,ze zostanie tatą, że to bardzo odpowiedzialna rola. Jak ma odejść to niech odchodzi ale niech przed tym chwilę pomyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
on wie, ze mi sie spóźnia okres... na początku niby mówił, ze m mnie nie zostawi, ze przeciz bede nosiła w sobie cząstke jego.. ze mi pomoże... (puste słowa) a potem nagle zaczął gadac o tabletkach na wywołanie okres... jak go uświadomiłam, ze chce urodzic jesli będę, to nagle zwrot o 180 stopni... twierdzi, ze mu wbije gwóźdź do trumny... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
Dziecko to największy skarb. Pachnie tak słodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbij gwóźdź i zostaw w cholere. Glowa do góry, ktoś inny ci na pewno pomoże (w razie czego), a on heh... Nie zapomnij tylko ściągnąć alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
ile on ma lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
zawsze się bał odpowiedzialności... jak coś mu nie wyszło zwalał winę na mnie... zawsze chciał miec dziewczyne niezależną, samowystarczalną, która nie bedzie niczego chciała od mężczyzny... Mysle, że dlatego taka chciał, bo nie chciał brać odpowiedzialności brać za nią.. wie, że jest słaby i nie podołałby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lej go,,wiem,ze latwo sie mowi,,ale jak teraz nie masz w nim oparcia,to co bedzie potem?? Chociaz z drugiej strony czesto tak jest,ze jak tatusiowie zobacza swoje pociechy nowonarodzone to sie potrafia naprawde zmienic,,:) Kobietki ide spac,,Kochana zrob jutro ten test i napisz jaki byl wynik,,Najwazniejsze ze Ty chcesz tego dziecka i to sie liczy i chwala Ci za to!!! Dobrej nocki!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale...
to w końcu chcesz mieć z nim to dziecko czy nie? bo wczesniej napisałaś: "... ale teraz juz nie.. po tym co mi zrobił przez to ile sie przez niego wycierpiałam..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
27 :O pracuje ale starcza mu ledwo na jego życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale...
to daj mu wyjechać za granicę i niech czuje, że zarabia na przysłą rodzine , że gdzieś tam w Polsce czeka na nieego "żona" z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
chciałam mieć z nim dziecko gdy byliśmy razem (planowałam za 3 lata..) teraz chciałabym, żeby wynik był negatywny.. nie jestesmy juz razem.. nie cchę z nim być.. dalej krzywdziłby mnie i ranił.. ale jesli wynik okaże sie jednak pozytywny to mimo wszytko, ze bedzie ciężko - chciałam urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
tak to w życiu jest że jak przychodzi na świat dziecko chciane to razem z nim przychodzą pomysły na to jak go utrzymać. Dlatego nie martw się na zapas, a poza tym Ty chyba nie jesteś w ciąży. Tak mi się właśnie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
muszę iść spać . jutro dużo obowiązków. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×