Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rekordzistka23

OKRES SPÓŹNIA MI SIE JUZ 19 DNI!!!!

Polecane posty

Gość pppiiiiiip
Może mi nie uwierzysz ale... mi się okres spóżniał aż 47 dni, w tym czasie robiłam 3 razy test ciązowy (po tygodniu, po dwóch tygodniach i trzech) i wynik testu był zawsze negatywny. Wiec wyobraz sobie co ja czułam... a okazalo sie ze nie potrzebnie sie martwilam bo w 48 dniu przyszła miesiaczka...mysle ze winą był stres zwiazany z studiowaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, żyje w wielkim stresie, potrzebuje waszej pomocy , boje sie isc do gina - w zasadzie boje sie tego co powie...Pol roku temu odkleilam plastry evra ale miesiaczki mialam dosc reguralnie od 38 dni zmniejszaly sie do 35 i tak zostaly, ale w sierpniu dostalam okres 14.08, poltora tygodnia przed planowanym. Nie przejelam sie bo dzieki temu mialam wyjazd wolny od miesiaczki. Wspolzylam z moim chlopakiem, zawsze w prezerwatywie i zawsze przed koncem wychodzil, moze z raz zdarzylo sie tak ze byl we mnie ale i tak z prezerwatywa. Pod koniec wakacji , okolo 16 dni po okresie miałam brązowo- berzowy sluz przez 4, 5 dni. Wydawalo mi sie ze poprostu dostalam jakiegos zakarzenia ale zniknol tak jak sie pojawil. No i mija juz 45 dni jak nie mam miesiączki , zrobilam dwa testy , jedenn 3 dni po niedostaniu okresy drugi 6 dni, oba stwierdzily ze w ciazy nie jestem. Ale okresu nadal nie ma, dotego moja lewa piers jest nabrzmiala ii ogolnie biust jest nabrzmialy , zyje w ciaglym napieciu jak przed okresem ale to trwa tak juz 3 tygodnie!! Boje sie isc do gina, czuje sie zagubiona, moj chlopak bardzo mnie kocha i napewdo bylby orzy mnie ale ja mam w tym roku mature jestem dobra uczennica mam wielkie plany, cala rodzina jest ze mnie dumna i na mnie liczy , jestem pogubiona, sadzicie ze dwa testy ze sredniej polki (okolo 20zl) mogly sie myslic wszystko zrobilam prawidlowo, juz kiedys z jednego korzystalam i wtedy mnie nie zawiodl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
no wiesz okres może się spóźniać z wielu innych przyczyn niż ciaża. Zdecydowanie powinnaś iść do lekarza. Nie masz się czego bać -nie będzie cie bił. Boisz się tego co gin powie?? to co lepiej żyć w niepewności i nerwach niż dowiedzieć się na czym się stoi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :( ale powiedz, myslisz ze skoro dwa testy wykazaly wniyk negatywny to raczej nie jestem w ciazy?, wiem - pewnosci miec nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka23
nie czuj się rekordzistką ja mam tak ze miesiac nie mam potem mam potem znowu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o dwunastej jestem zapisana do gina , pierwszy raz w zyciu ide do faceta - dotego on prowadzil moja mame po moim urodzeniu. Moj chlopak fajnie ująl nasz stres, inni puszczaja sie na lewo i prawo a my sie tak staramy , to bylaby albo loteria albo dar od boga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od gina no i dzidzi puki co nie bede miala :) Zdzwilo mnie natomiast to co postanowil w zwaizku z moj amiesiaczką, myslalam ze dostanę luteinę tak jak naczytalam sie na forum, ale ginekolog przepisal mi tabsy anty RIGEVIDON , mam brac rano i wieczorem przez 5 dni a potem zrobic przerwe, slyszalyscie o tym sposobie? Martwi mnie te 2 razy dziennie - czy to nie za wiele? do tego biore antybiotyki i z tych nerwow zapomnialam o nie zapytac, wspolzyc nie bede czy przeszkodza mi one w wydostaniu mojej miesiaczki na wolnosc:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jak tak czytam wasze wpisy to ja juz naprawde nie mam pojecia co ze mna sie dzieje. Ja nie mam miesiaczki juz 19 dni, zrobiłam 3 testy, ostatni wczoraj i jako trzeci rowniez wyszedl negatywny. brzuch mi wybilo jak na ciaze, rozdrazniona chodze, ciagle bym spala, jestem zmęczona od kilku dni, brak apetytu i ciągly ból głowy. no coz jutro wybieram sie do gin ale co to moze byc.jak nie ciaza? sorry ale pisze z telefonu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jak tak czytam wasze wpisy to ja juz naprawde nie mam pojecia co ze mna sie dzieje. Ja nie mam miesiaczki juz 19 dni, zrobiłam 3 testy, ostatni wczoraj i jako trzeci rowniez wyszedl negatywny. brzuch mi wybilo jak na ciaze, rozdrazniona chodze, ciagle bym spala, jestem zmęczona od kilku dni, brak apetytu i ciągly ból głowy. no coz jutro wybieram sie do gin ale co to moze byc.jak nie ciaza? sorry ale pisze z telefonu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zapomnialam dodac ze wspolzyjemy nawet w dni plodne ale zawsze sie zabezpieczamy prezerwatywa i nie bylo oznak aby byla uszkodzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20lat
ja mam podobny problem dzisaij jest 19 dzien jak spoznia mi sie okres robilam dwa testy ale ta druga kreska byla bardzo, dardzo jasna i zastanawiam się czy to ciąża a z wizytą u lekarza wole poczekać jak będę miala pewność na teście żeby nie wyjsc na wariatke. i chcialam dodać ze staramy się o dziecko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amnesia8917
No wiesz mi się spóźnił 2 dni i od razu wyczułam, że jestem w ciązy. Intuicji nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc mam wielki problem i licze na pomoc. Mam 18 lat i od 3 miesiecy nie biore tabletek antykoncepcyjnych. 3 miesiecy tmeu okres dostalam 10tego, miesiac pozniej 17stego, a dzisiaj jest juz 3 maj i okresu nic. Od jakos 3 tygodniu pobolewaja mnie jajniki jak przy okresie, ale tylko rano przez jakas godzine. Slyszalam, ze od odstawienia tabletek mozna miec zaburzenia hormonalne, zwlaszcza, ze ja odstawilam je bez konsultacji z ginekologiem. Robilam 3 testy plytkowe w odstepie paru dni. Ostatni robilam z 3 dni temu i wszystkie wyszly negatywnie. Nie wiem co mi jest. Bola mnie sutki jak na nie naciskam, ale zadnych innych objawow nie mam. Jutro albo pojutrze zrobie kolejny test i zrobie go z samego rana, bo poprzednie robilam w ciagu dnia i zobaczymy co wyjdzie. Bardzo sie boje. Myslicie ze moge byc w ciazy? Dodam, ze fakt faktem kochalam sie z moim facetem bez zabezpieczenia ale bylo to np przez chwile po zdjeciu gumki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staramy się od roku i nic więc daliśmy na spokój co będzie to będzie . A teraz siedemnaście dni spóźnienia . Boję się zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totariba

Ja o ciąży dowiedziałam się pod koniec 6 miesiąca robiłam test który był negatywny zero objawów dla ciąży jedynie brak miesiączki z tym ze występowały u mnie co 6 m-cy jak poszłam do lekarza po tabletki na wywołanie to okazało się ze jestem w wysokiej ciąży teraz jestem szczęśliwa mama 11 letniej córki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×