Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rekordzistka23

OKRES SPÓŹNIA MI SIE JUZ 19 DNI!!!!

Polecane posty

Gość powiedzcie jaki TEST CIĄŻOWY
podpowie ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
no przecież napisałam :O i nie atakuj juz mnie :O wcale nie musisz tego czytać :O pisałam już ze ejstem TOTALNIE zielona, nigdy mi sie okres tyle nie spóźniał, nigdy nie widziałam na oczy testu ciążowego, nie interesowałam się tym bo mnie nie dotyczyło :O a jak byłam w aptece to pytałam się o test!!! który lepszy!!! i pani aptekarka powiedziała, że oba są równie skuteczne!!! więc powiedziała, żeby dała ten który uważa, że jest ok i dała mi tańszy - paskowy....!!!!! a poaztym to nie ja sie wam pytam który test jest najlepszy!!! i nier czepiaj sie o wszytko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
a pozatym jak bym wszystko dobrze wiedziała to bym tu nie pisała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dziewczyna
bo juz sam anie wiesz co masz wymyslac,a to herbata,a to waciki...jaka to wielka filozofia zrobic test i odczytac wynik no dziewczyno przeciez nie masz 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
chyba z toba jest coś nie tak :O jak wchodze na jakis topik i mi sie nie podoba to wychodze...a nie komentuje..albo skomentuję raz i wychodze... dla ciebie to dziwne co robie dla mnie nie... dawno chyba seksu nie miałaś... żeby az taką agresję wzbudzały w moje wypowiedzi... jak cie tak wkurzają to nie czytaj!! a nie, że czekasz co jeszcze napisze żeby odpić piłeczkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
napisałam jaka miałam sytucję, ż ejest nie jasna i powtórzę jutro :O chyba to jest coś normalnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawron bez naszyjnika
No pewno, że jesteś w ciąży! :) Jak miło! Kolejny, nowy Polak w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie,,najlepiej odejdz teraz od kompa,,po co masz sie wkurzac przez jakies dziwne osobki ;) Zrob cos milego,przyjemnego,,a jutro powtorz test z smego rana i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dziewczyna
hmmm... powiem ci tyle ze naprawde masz w dupie to czy jestes w ciazy czy nie bo normalna dziewczyna ktora sie czegokolwiek obawia leci doapteki po test juz po paru dniach od opoznienia okresu ty czekasz prawie miesiac,poszlabys do lekarza i po temacie,a nie wypytujesz o testy,wiec wierz mi jesli wyjda dwie kreski oznacza to ciazę,moje byly wyrazne a mojej kumpeli nie a tez jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
hopless she - miło usłyszeć jakąś życzliwą osobę co za dziewczyna - ręce na ciebie załamuję, juz mi się nie chce komentowwać twoich wypowiedzi... dla mnie jeste załosna i masz jakis problem ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dziewczyna,,ale ja nie rozumiem tutaj bardziej Ciebie niz autorki :) To jest jej sprawa kiedy zrobi test i czy w ogole go zrobi,a jak Ciebie tak to denerwuje to po co tutaj wchodzisz i czytasz to a potem gadasz jakies dziwne rzeczy?? Jak uwazasz ,ze sciemnia,ok,,powiedzialas tak i mozesz isc,po co wchodzisz na jej topik rzucasz jadem nie wiadomo o co?? Widac,ze Ty sie bardziej przejmujesz niz ona,jesli jej nie zalezy to co Ciebie to interesuje?? Twoje dziecko? Twoja ciaza? Co za dziewczyna,,:O Bedzie miala ochote to zrobi test,nie to nie,nie wiem w czym problem,,jej dziecko ,jej sprawa,,a ze pisze sobie o tym,,no coz,,jej sprawa,,widac lubi sobie porozmawiac,,ale na nikogo nie naskakuje,nie obraza,, A ze co chwile kazda osoba pyta o to samo to tez to samo kazdej po kolei tlumaczy i nie widze w tym nic dziwnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jaki TEST CIĄŻOWY
do autorki topikiu----------> jaki test doradziła Ci faceta w aptece? jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka23
mi doradziła paskowy WONDFO (powiedziała, że i płytkowe i paskowe maja taką samą skuteczność, a dała mi paskowy pewnie dlatego bo tańszy... kosztował 8,99) ale jutro kupię płytkowy: quick vue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jaki TEST CIĄŻOWY
dzięki wielkie:) ciekawa jestem co Ci jutro pokaże ten drugi test, bo jak wyjdzie Ci w 100% ciąża to ja też ten kupię:D bo na innym topiku dziewczyny też wymieniały ten test jako bardzo dobry:) ja będę robić test, ale dopiero w sobotę jak mój chłop wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś taka głupia że
jestes taka glupia, ze dla ewentualnego dziecka byloby lepiej gdybys jednak nie byla w ciazy. sorry za szczerosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczam sie
ja rowniez czekam na okres. dzis mija mi 38. dzien cyklu. nie wiem co jest grane, bo nie choruje ani nic. w ostatnim cyklu troche sobie popilam i chodzilam 3 dni na kacu:D moze to? w zeszlym tygodniu bylam na usg u lekarza w 30. dniu cyklu i nie zauwazyl zarodka, wiec albo go nie ma albo nie znalazl....kupie test, ale jak myslicie. usg moglo juz wtedy cos znalezc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jaki TEST CIĄŻOWY
ja tam zupełnie się nie znam na tym więc nie wiem kiedy usg może wykryć ciążę wiem tylko, że okres powinnam dostać wczoraj, a do dzisiaj okresu nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak dzisiaj
????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I JAKI WYNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamie......
dzisiaj pewnie nie zrobi testu bo boli ja glowa, albo czeka znow na faceta a on nie przyjdzie bo juz jej nie chce wierzyc! Dziewczyny gdyby ona chciala wiedziec czy jest w ciazy to juz dawno by wiedziala! 21 dni po okresie to juz 5 tydzien ciazy, ja robilabym test co chwila zeby miec pewnosc! A poza tam testy sa teraz tak czule ze nie musi to byc poranny mocz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamie......
dzisiaj pewnie nie zrobi testu bo boli ja glowa, albo czeka znow na faceta a on nie przyjdzie bo juz jej nie chce wierzyc! Dziewczyny gdyby ona chciala wiedziec czy jest w ciazy to juz dawno by wiedziala! 21 dni po okresie to juz 5 tydzien ciazy, ja robilabym test co chwila zeby miec pewnosc! A poza tam testy sa teraz tak czule ze nie musi to byc poranny mocz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamie......
dzisiaj pewnie nie zrobi testu bo boli ja glowa, albo czeka znow na faceta a on nie przyjdzie bo juz jej nie chce wierzyc! Dziewczyny gdyby ona chciala wiedziec czy jest w ciazy to juz dawno by wiedziala! 21 dni po okresie to juz 5 tydzien ciazy, ja robilabym test co chwila zeby miec pewnosc! A poza tam testy sa teraz tak czule ze nie musi to byc poranny mocz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamie......
napewno nie jest w ciazy albo nie zrobila testu, bo dzis swieci slonce, albo ma goraczke i boi sie ze nie wyjdzie "Dziewczyny 21 dni po okresie to juz 5 tydzien ciazy! Ja zrobilabym wszystko zeby sie dowiedziec. Testy sa tak czule ze nie trzeba juz ich z porannego moczu robic! Nie widzicie ze ona wami manipuluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamie......
napewno nie jest w ciazy albo nie zrobila testu, bo dzis swieci slonce, albo ma goraczke i boi sie ze nie wyjdzie "Dziewczyny 21 dni po okresie to juz 5 tydzien ciazy! Ja zrobilabym wszystko zeby sie dowiedziec. Testy sa tak czule ze nie trzeba juz ich z porannego moczu robic! Nie widzicie ze ona wami manipuluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona klamie......
napewno nie jest w ciazy albo nie zrobila testu, bo dzis swieci slonce, albo ma goraczke i boi sie ze nie wyjdzie "Dziewczyny 21 dni po okresie to juz 5 tydzien ciazy! Ja zrobilabym wszystko zeby sie dowiedziec. Testy sa tak czule ze nie trzeba juz ich z porannego moczu robic! Nie widzicie ze ona wami manipuluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona klamie......
napewno nie jest w ciazy albo nie zrobila testu, bo dzis swieci slonce, albo ma goraczke i boi sie ze nie wyjdzie "Dziewczyny 21 dni po okresie to juz 5 tydzien ciazy! Ja zrobilabym wszystko zeby sie dowiedziec. Testy sa tak czule ze nie trzeba juz ich z porannego moczu robic! Nie widzicie ze ona wami manipuluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak dzisiaj
czemu wyświetla mi się, że napisliście dzisiaj już 8 postów czyli 149, a wyświetlaja mi sie tylko 3 z moim włacznie czyli 143 wypowiedzi w temacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona klamie......
bo nie moglam wyslac mojego a pewnie zaliczylo jako wyslane, a nie pojawily sie na stronie! Ostatnio wszystko sie tu pieprzy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka to jestem
JA!!! wczoraj dostalam:( po 51 dniach!!! jestem jakas pokrecona, ech........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona klamie......
wiedzialam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×