Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka pewnej babki

pokaze wam wstretna babe

Polecane posty

Gość Siedemnastoletnia.
Ojej, ta dzidzia jest przesłodka. ❤️ A mamusia wcale nie jest wstrętna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciak fajny
a mamuska wiecej niz niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaIwina
Śliczniutkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Poza tym uważam, że pisanie w ten sposób o jakimkolwiek dziecku, jest co najmniej chamskie. Wszystkie dzieci są śliczne, a to jest wyjątkowo słodkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeee, no co ty? śliczny dzidziuś a babaeczka niczego sobie - fajna. Nie wiem o co Ci chodzi...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko ponad przeciętnie ładne, wręcz piękne. Rzadko się to zdarza. Mama bardzo zgrabna. Nie mam dzieci, więc moja ocena jest obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczniutka dzidzia:) i zazdroszcze Ci jej tylko po co zakładałas taki topik??? zeby sie dowartosciowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
dokladnie mamusia i coreczka-piekne kobiety autorko pokaz swoja fotke! oczywiscie wiem ,ze tego nie zrobisz nie zrozumiem nigdy ludzi eh pozostawie bez komentarza kolorowa jak diabli-trzymaj sie i buziaczki dla coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
zaden nic nie wchodzi pamietam z dziecinstwa takie kartki z dziewczynkami pamietacie moze? macie jakies linki? wiecie o co mi chodzi? jak zobaczylam ten rysunek to mi sie przypomnialo (mam 31lat)zeby bylo wiadomo kiedy to moje dziecinstwo bylo heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko spoko
matka czarownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daredevil
ja nie widze w tym dziecku nic specjalnego.nie jest oczywiscie brzydkie,ale zeby od razu pisac,ze ponadprzecietne i piekne to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i tyle
Byłabym najszczęśliwszą kobietą na świecie mając taką córeczkę. Może z tego wyrośnie i nie będzie już taka ładna, ale teraz jest prześliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajneeeeeee
dzidzia słodka,jak to takie malenstwa a mama no co normalna nie brzydka.nie wiem gdzie widzisz te wstretna babe autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko chcac nie chcac zrobilas mi frajde tym tematem wiec wielkie dzieki:P:P:P alez mi sie milo zrobilo:):D dzieki Wam za takie fajne slowa... oczywiscie to ze moja corcia jest przecudna - nie podlega dyskusji:P:P ale tak milo sie robi ze tylu ludziom sie tez podoba;) piekna i tyle--> no najszczesliwsza kobieta jestem jak zuzka usypia o 20 i spi do 3:).. potem jestem szczesliwa- ale mniej;) ide zrobic kotleta albo co bo zaraz wpadniemy z cora w samouwielbienie:P:P autorko jeszcze raz dzieki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa jak diabli - \"zazdraszczam figury\" :-), głównie biustu i rewelacyjnej talii. A córcia przeurocza🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta baba co tak pisalw widocznie jest glupia i zazdrosci ci takiego dziecka nie wiadomo jeszcze co ja czeka nie przejmuj sie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtgsbv induyd kaisauf
glupie ejstescie???babka sam swoja fote dala zeby podziwiac dzidzie i teraz sie cieszy bozeeee jakie to plytkie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facet 567
o cholera, dziecko ok ale baba okropna, strasznie sie zgarbila zakrywajac okropna twarz. Widac ze ma kompleksy skoro nie pokaze sie en face... Figura 7/10 ale twarz 2/10, wole bardziej zadbane a nie takie ala TATU :-) stroj taki bazarowy i niemodny. Teraz sie inaczej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahhaaaaaaaaaa
Co za komentarz Prawdziwy facecie chyba jednak nie jestes facetem tylko jakoms zazdrosna glupia baba! Jak mozesz ocenic jej twarz skoro jak sama napisalas ma zaslonieta i jak moze ci sie jej figura nie podobac? Dziewczynka jest poprostu genijalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczniusia malenka, a mama fajna, o co chocdzilo autorce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruti.
mała słodziarska :* mamusia też ok zastanawia mnie tylko skąd autorka miała to zdjęcie. czyzby znajoma...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×