Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka pewnej babki

pokaze wam wstretna babe

Polecane posty

Gość fruti.
ze stopki.. dobra... nie widziałam..soryy... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieronimoo
okrutnie brzydka jedza i czarownica z wstretnym nochalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
dokladnie heheh czarownica i troll :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia prześliczna, a mama ładna, tez nie wiem o co chodzi z tym topikiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaaaaaaa
sama sobie zalozyla ten temat zeby podziwiano dziecko:D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, chciałam zobaczyć tę wstrętną babę Kolorowa ... mam prośbę następnym razem tak sie\"usadowcie\" w kadrze, żeby jej nie zasłaniać , bo cholera nie widać, jesteś tylko Ty i Twoja Córeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
jak zwykle pelno lizusowatych obronczyn kolorowej :O boze co za towarzystwo wzajemnej adoracji :O tylko slodza i slodza zeby ktos je lubil, boja sie powiedziec prawde o prawda jest taka: kolorowa ma NOS jak CZAROWNICA a jej dzieciak jest brzydki tylko jakos wiekszosc pan tego nie widzi...:O jakas ogolna slepota panuje na kaffe :P zachwycaja sie haczykowatym nosem jekiejs glupiej baby, ktora na dodatek pozadnie nie umie sie wyslowic, tylko w co drugim poscie przeklina i jej dzieciakiem, ktore jest najbardziej trollowatym dzieckiem jakie widzialam :P boze, widzisz i nie grzmisz... :P kolorowa i jej swita lizusow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz się my sie nie podlizujemy kolorowej my jesteśmy Kolorową tzn. Kolorowa jest nami jeździ do różnych miast, zmienia komputery i pisze o sobie na kafe z różnych IP a Ty się czepiasz pewnie jesteś piękna jak kórewna :p ojejku, jak my ci wszystkie zazdrościmy urody, intelektu, poczucia piękna, smaku idę się rozpłakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
lol channah :P ale cie ponioslo hehehe prawie tak jak kolorowa ostatnio :P az glupoty jakies wypisujesz, dawno nie czytalam czegos tak zenujaego prosze nie osmieszaj sie bardziej...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p a tak serio, idąc Twoim tokiem rozumowania - to chyba nie ma ładnych kobiet :o ja nauczyłam się dostrzegać coś innego niż urodę i zamiast gdybać, czy ktoś ma nos taki czy inny wolę pomyśleć, czy wygląda z nim sympatycznie czy nie :) pozdrawiam i apeluję kobiety, nie bądźcie takie niedobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
idac moim tokiem rozumowania: jest na swiece wiele pieknych kobiet i nie mowie tu o pieknie idealnym i tylko zewnetrznym, jednak u wielu z nich piekno plynie z wnetrza w przypadku kolorowej ja takiego piekna nie widze widze natomiast zarozumiala, pusta, chelpliwa i wulgarna babe, ktora chce sie dowartosciowac na forum bo w zyciu realnym jej nie wyszlo i nie ma w niej ani kszty piekna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, zapomniałam - pozdrów świstaka , nadal siedzi ? pewnei już nadgodziny :) ok, Ty nie widzisz, ja się nie doszukiwałam - piękna, nie piękna - spierać sie nie będziemy , bo po co ;) ale tak na marginesie nie uważasz, ze to chamstwo - topiki tego typu ? mi byłoby przykro, gdyby mnie ktoś tak ocenił ... sama miałam fotki w stopce ale że mój Małż ich nie uaktualnił i ostatnie są z grudnia :o i już rozmijają się ze \"stanem faktycznym\" ;)(wypięknieliśmy :p :p :p ) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
acha zapomnialam sie spytac moze mi odpowiesz channah wytlumacz mi ten fenomen kolorowej, bo ja czegos nie rozumiem, a takie same tu porzadne mamusie podobno siedza :P co sklania cie do bronienia takiej chamskiej i wulgarnej osoby? czyzby ona sama nie potrafila sie obronic, ze sznur obroczyn pojawia sie na kazdym topicku o niej? acha i jeszcze jedno, coz tak wdziecznego i cudownego jest w tym babo-chlopie? bo ja nie czaje :O ja tu widze tylko chamstwo i prostactwo, w narcystyczym wydaniu... a jak ktos ja skrytykuje to leca wiazanki... kolorowa chyba wpadlas w samouwielbienie :O dodam tylko, ze niepotrzebnie, bo wielbic nie ma czego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie chodzi tu o Kolorową, bo to samo mogłabym napisać o Tobie,czy innej bywalczyni forum nie bronię Jej, ani nie ganię chamstwo, wulgarność - wiesz, nie wczytywałam się, bo ... wolę poanalizować np. stosunek narratora do czytelnika :p nie wytłumaczę Ci zatem \"fenomenu Pani K...\" a głosy takie jak moje to chyba tylko i wyłącznie sprzeciw wobec pomarańczowego chamstwa, które płodzi zamęt, niesmak i takie topiki przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kazdy ma inny gust. niektorzy mowia ze jestem brzydka a inni wrecz przeciwnie :D wiec nie rozumiem tej dyskusji ja nie uwazam zaby kolorowa byla brzydka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta a swistak;) helloł znowu:P:P powiem Ci tak: pierdole przez wielkie P ludzi ktorych pasja staje sie PROBA przesladowania innych ...a Twoja zabawa w psychologa i nieudolne analizowanie mojej osobowosci... coz widze faktycznie masz obsesje i chyba bardzo Ci sie nudzi;) chcesz moge znalezc Ci zajecie? wierz mi wymysle cos na miare Twojego zajebistego intelektu i super poprawnych pod kazdym wzgledem wypowiedzi:P:P moze i jestem wulgarna.. moze i mam nos baby-jagi, moze i mam wlosy jak czarownica, a trolowaty gremlin u cyca to moj znak rozpoznawczy... ale wiesz co? jakos mi z tym wszytkim fajnie i ZE WSZYSTKIEGO ( lacznie z kazdym rozstepem na cycku i zajebista czerwona blizna po cesarce) jestem dumna... i dzieki bogu nie nudzi mi sie tak kurewsko jak Tobie, mam co robic.. a to ze popadlas w paranoje zle o Tobie swiadczy... a Twoja miniobsesja na moim punkcie sierotko pseudointeligentna sprawia ze jestem jeszcze bardziej dumna i zajebiscie wdzieczna losowi ze mimo calego gowna jakie na tym swiecie jest i mnie dotknelo nie stalam sie taka zeswirowana suka;) dziekuje serdecznie za uwage a teraz idz sie podmyj bo pewnie zesralas sie z wrazenia przez moj kwiecisty slownik:P:P 🖐️ strzalka;):D a teraz a bym zapomniala;) za proby odnalezienie czegos ladnego we mnie i mojej trolowatej corce serdecznie dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa, brawo! Piękna pointa!!! Twoja córcia jest super, a figury Ci zazdroszczę. A Ty sama jesteś ok, zwłaszcza ze szczerością wypowiedzi i spontanicznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
nie kolorowa mylisz sie niesamowicie :P kolejny raz udowadniasz, ze to ty masz obsesje na swoim punkcie nie ja :P i dziekuje za wnikliwa analize mego charakteru, jakze mylna hehe, to nie moja sprawa, ze psychologiem to jestes ale, uzyje to twego slangu :P, dodupnym :P wdze, ze manie przesladowcza to ty masz hehe, ja sie czasem tylko udzielam na jakims topiku, a ze akurat dzis padlo na ten :P i bynajmniej sie nie nudze, w przeciwienstwie do ciebie, bo zamiast siedzec ze swoim dzieciakiem piszesz na kaffe popierdolki, ktorych sie nie da czytac :P lepiej daj cycka dzieciakowi, zamiast zamieszczac tu swe wypociny, nad ktorymi myslalas godzinami a dumna to mozesz byc co najwyzej ze swojej glupoty boze, ja w calym swoim zyciu tak pustej istoty jak ty nie spotkalam... jestes do bolu beznadziejna i tepa jak but nawet nie potrafisz zrozumiec o co drugiemu czlowiekowi chodzi buhahaha jezu wspolczuje twojemu dziecku, chyba ze "ynteligencje", tak jak i "urode" odziedziczy po mamusi, to wtedy na pewno sie dogadacie :P zycze milego spedzania czasu na kaffe jakze sie ciesze ze wzbudzilam w tobie tak niesamowite emocje :P bywaj, moze sie kiedys jeszcze spotkamy, na kolejnym topicku pod tyt. "beznadziejna kolorowa i jej brzydkie dziecko" 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
ostatnie slowo :P odezwal sie kolejny podnozek kolorowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurka wodna
ja cie kolorowa kiedys lubilam, ale widze ze masz faktycznie problem. Z jednej strony taka pewna siebie, a przeciez te twoje wypociny swiadcza, ze jestes zakompleksiona i bardzo sie przejmujesz swoim wygladem. Przeciez prawdziwa dama nie musi udowadniac ze jest dama... jesli musi, to nia nie jest. Nie mowie tu ze jestes dama, oczywiscie, lecz ze udowadniasz, jaka jestes szczesliwa i wspaniala, a ja w tym widze, ze chyba wpadlas albo nie do konca pogodzilas sie z tym, ze masz dziecko, bo za tym przesadzonym zachwytem tkwi zawoalowana porażka, a ty starasz sie to sobie zrekompensowac. Sama to wiesz. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wiem czy ktos normalny
zalozylby taki temat, przeciez to trzeba byc kretynem. Co to ma na celu? Po co? Ja nie rozumiem takich ludzi. Mozna wyrazic opinie ze kogos lubie nie lubie, ale o wygladzie to sie mow jak ktos spyta czy np ladnie wyglada odpowiedam tak lub nie lub jak mam troche kultury a ktos mi sie nie podoba to staram sie wybrnac wymijajaca odpowiedzia, ale jak ktos poprostu sam z siebie zczyna wyglaszac sady odnoscie wygladu to to jest zenujace i swiadczy o czyjej glupocie i kompleksach. A krytykowac dziecko i pisac ze jestbrzydkie? To juz trzeba byc chamem iimbecylem tym bardziej ze nikt sie nikogo nie pyta i nie prosi o ocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
lol przeciez w temacie topicku jest wyraznie napisane o o chodzi... czytaj ze zrozumieniem :P i wszystkie tu wpisujace wydaly opinie, nie wazne czy pozytywna czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ważne czy ktoś jest ładny czy nie, to kwestia gustu, który - jak wiadomo - jest różny. Chamstwem natomiast jest zakładanie tego typu topików i umieszczanie cudzych zdjęć. Jeżeli ktoś wkleja swoje zdjęcia w stopce - jego sprawa, bo to jego wybór i jego zdjęcia. Natomiast wklejanie cudzych zdjęć z tego typu komentarzem jest poniżej krytyki. A takie wypociny psychologo-amatora to już kompletna porażka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa, a ja wciąż jestem Twoją fanką ;-) Podziwiam za figurkę. I zaś się powtórzę - córeczka przesłodka :-) Chyba najładniejsze dziecko na kafe :-) Miałam już na nią oko tuż po urodzeniu ;-) (zaraz zostanę wyzywana od pedofilek :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błehehehehehe
toć to przecież Justyna Steczkowska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błehehehehehe
lub jakaś marna jej podróba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja*...
Topik-beznadziejny rzeczywiscie:( Nie znam ani Kolorowej ani jej dziecka....i obiektywnie powiem,że pomijając ocenę urody-bo tak naprawde nie ma czego oceniac-dziecko zwyczajne-ani brzydkie ani ładne.Slicznie ubrane i tyle;) A mama zadbana-i tez ani brzydka ani ładna. Jednak wypowiedź Kolorowej i jej stopka mówią o niej wszystko. Dla mnie poniżej krytyki:( Osoba zakompleksiona i prosta-tyle.Zdjęcia w stopce dziecka na[p pewno nie są śliczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×