Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xkudujjjj

bol kregoslupa

Polecane posty

Gość xkudujjjj

powiedzcie, czy ktoras z was tez miala na samamym poczatku ciazy pobolewania kregoslupa w jego dolnym odcinku, na wysokosci pepka?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxjnhjkhgj
?????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kregoslup zaczal bolec gdzies kolo 2 miesiaca i teraz boli caly czas boli i nadaole ale i caly kregoslup bardzo to meczace do tego jeszcze mi bole nog doszly jutro albo po jutrze bede u lekarza i bedeo tym rozmawiac wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxjnhjkhgj
dziekuje Ci serdecznie za wypowiedz... nie wiem juz sama czy sie powinnam zaczac martwic i gonic z tym do lekarza, czy to moze byc normalne.... czy ktos tak mial?...... katarina - pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilok26
mnie kręgosłup też boli- najlepszy to BASEN,masaż i troszke gimnastyki tzw.,,kocie grzbiety"mi to pomaga. ja mam problem troche zdrętwiało mi udo i trzyma już 4 dni-lekarz powiedzial że ciąża uciska na kregi i muszę to wytrzymać...wiec musimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wytrzymac ja duzo luze i staram sie niestac za dlugo bo wtedy mi sie nasila pogadam o tym i sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kręgosłup bolał okrutnie- aż łzy mi leciały- ni mogłam ani chodzić ani leżeć ani siedzieć- na szczęście przeszło w 2 trymestrze a pojawił się ból dopiero pod koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxjnhjkhgj
dzieki dziewczyny za wypowiedzi... kamilok26, ike, od kiedy dokladnie tak mocno Was bolalo??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak mialam, kregoslup zaczal bolec jak tylko dowiedzialam sie o ciazy na kazdej wizycie u gina meczylam go o to, nie wiedzial czemu mnie boli, pozniej \"zbadal \" moje plecy :-D i powiedzial ze z wiekiem ciazy bedzie gorzej i przejdzie po porodzie i mial racje :( im b zaawansowana ciaza tym bardziej cierpialam,. mimo b malego brzuszka nie moglam wstac z lozka, przelozyc sie na drugi bok, maz pomagal mi sie ubierac, o schylaniu moglam zapomniej faktycznie przeszlo dopiero po porodzie mam nadzieje ze u Ciebie bedzie jednak inna sytuacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już się boję ;l strach pomysleć co to będzie z moim kregosłupem lędzwiowym, z którym i tak mam już problemy. Odczuwam silne bóle w dolnym odcinku, jak będę w ciąży to pewnie będę umierać z bólu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juletka77
kórde , mnie też boli cały czas kręgosłup,a jestem dopiero w 10tc.ogólnie to ja często miałam z nim problem bo mam lekką dyskopatie i boje sie co to będzie działo sie póżniej jak już teraz mam takie bóle:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilok26
mnie zaczął boleć jakoś od 26tc , ale naprawdę to godz.(żeby się nie przemęczać) na basenie jest dobra.. troszkę popływać i na bąbelki a pożniej do solanki na mały jodzik..a na końcu masażyk od męża no i bedzie dobrze( ja się tym ratuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilok26
łatwo też mi by było jakbym mogła leżeć, ale małe nie daje- na plecach to kopie kręgi, na lewy bok to serce mnie jakoś dziwnie ściska, no i... żeberka nieszczęsne -nic ,,mu" albo ,,jej" nie odpowiada i to jest mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kręgosłup też bolał od ok 8 tygodnia.. teraz jestem w 22 tygodniu i boli jeszcze bardziej. lekarz powiedział że ten ból się nasili i zalecił codzienne masaże z oliwką nawet jeśli bólu nie ma, oraz co jakiś czas przy dużym bólu wcierać np fastum lub woltaren.. jak to okręślił \"wcierać - masując\" moje bóle tez powodowały problemy ze wstawaniem, a jak chodziłam to tak jakby mnie połamało.. masaże i basen jak najbardziej wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×