Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejmilka

brzuszek po ciąży...

Polecane posty

Gość ejmilka

witam dziewczyny moze wy mi odpowiecie na pytanie jak to bylo u was. Jestem w 34 tc,mam 25 lat, moja kuzynka nastraszyła mnie ze po porodzie długo bede miała na brzuchu zwisającą "oponę". Czy to prawda? troche sie tego przestraszyłam:( stosuje rozne kremy na ujędrnienie, brzucha nie mam duzego jak na ten tydzien ciąży. Przytyłam narazie 14 kg. Przed ciążą wazyłam niecałe 53 kg. Czy mozecie podzielic sie opiniami jak to było u was? dziękuję z góry i pozdrawiam wszystkie mamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejmilka
moze chociaz 1 opinia.......proszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna kobieta ....
Czy to jest Twój jedyny problem ? Dziewczyno !!!!! Ciesz się z macierzyństwa, a nie płaczesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****18*****
po pierwszej ciąży wyszłam ze szpitala z płaskim brzuchem, po drugiej....opona wisi do dzisiaj a minęło już parę lat. Mimo wszystko uważam jak przedmówczyni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam w ciąży spory brzuch. Gdy następnego dnia po porodzie przejrzałam się w lustrze-doznałam szoku! Wielki fałd skóry z okropnymi rozstępiskami! :( Chciało mi się płakać...Postanowilam sobie, że jak tylko trochę ochłonę po porodzie to biorę się za siebie. Ku mojemu zaskoczeniu po tygodniu brzuch już wyglądał lepiej, ten fałd jakby się zaczął wchłaniać. A po 2, 3 tyg. wyglądał już calkiem ok. Gdyby nie rozstępy to nikt by się nie domyslil, że rodziłam. Mnie się udało bez ćwiczeń. Ściągalam dziecku mleko, mało co moglam jeść, także szybko stracilam na wadze, a tym samym brzuszek się zmniejszyl. Ale i tak nie jestem z niego do konca zadowolona. Przydaloby mu sie kilka brzuszków dziennie, ale niestety póki co to nie mam na nie czasu i siły! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdemu brzuszek inaczej schodzi po ciazy moj wyglada dokladnie tak jak przed, nie mam zadnej faldy, pomarszczonej skory ,rozstepow na nim itp moge normalnie ubrac sie w stroj 2-czesciowy i smigac na plaze :) moja najlepsza kolezanka jeszcze szybciej doszla do siebie, brzuch miala wiekszy niz moj, a po 3 mies wygladala lepiej niz przed ciaza , nawet mniej wazyla ;) mysle ze jak sie chce to duzo mozna zdzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikitriki
Myślę, że brzuch to nie jest problem. Pomysl, jakiego kwiatuszka będziesz miała przy sobie a nie tam brzuch. Mnie niesttey nie było jeszcze dane być w ciązy...:(:( Od 2 lat nie poddaję się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy od wrodzonych predyspozycji, ile przytyjesz i jak, czy przed ciążą miałaś wyćwiczony brzuch (podobno przy dobrze umięśnionym brzuchu szybko wraca się do formy). Ja sama miałam dość spory brzuch, przytyłam 14 kg, ale po porodzie szybko wróciłam do formy. Dziś mimo, iż już dawno jestem po trzydziestce, mogę spokojnie chodzić w stroju dwuczęściowym. Myślę, że u mnie zaowocowały właśnie setki godzin spędzonych na siłowni, choć teraz już od dawna nie ćwiczę, bo nie mam czasu. I nie daj sobie wmówić, że wygląd jest nieważny, że ważne jest tylko dziecko. W końcu będziesz nie tylko matką, ale również kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciążpuchnę
Zgadzam sie z przedmówczynią. Wygląd jest ważny i jeśli brzuszek będzie brzydki trzeba zrobić wszystko żeby wypiękniał :) Wychodze z takiego założenia - maluszka sie nie mogę doczekać ale zdaję sobie sprawę że trzeba będzie sie namęczyć aby wrócić do wyglądu sprzed ciąży. I taki mam zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie ja przytylam duzo wiecej prince polo to byla podstawa mojej diety na drugo dzien po porodzie wygladalam jakbym przestala o siebie dbac taka galaretka nic nie zwisalo karmilam tymcia i 3 miesiacach wszystko zeszlo wygladalam jak przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejmilka
dziękuje dziewczyny :-) a juz myslałam ze po pierwszej czyjejs wypowiedzi zostanę zlinczowana za takie pytanie. Zgadzam sie jednam z Millagros. Wygląd dla kobiety jest bardzo wazny zeby czuła sie dobrze i była szczesliwa. Cieszę sie z malucha (to bedzie córeczka) ale sprawa wyglądu tez jest dla mnie bardzo ważna i jestem pewna ze mimo dziecka równiez znajde czas na to by zadbac o własne ciało- zeby dzidzia miała atrakcyjną i zadbaną mamę, a przede wszystkim- szczesliwą:-) przed ciążą bardzo duzo cwiczyłam, miałam swietny brzuch, dlatego teraz kiedy sylwetka troche sie zmieniła jest to dla mnie po prostu mały szok;-) dlatego po waszch wypowiedziach jestem pewna ze i ja dam sobie radę i wrócę do wyglądu sprzed ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży przytyłam prawie 20 w pasie miałam 115 , po 2-m-c ważyłam mniej niż przed ciążą , po 4-m-c już miałam 64 cm w pasie może to nie 58 cm ale też nie jest źle , fałdu żadnego nie mam, a i nie ćwiczę bo po całym dniu padam na ryjek , może później zacznę, przydało by się trochę ujędrnić , ale w stroju dwu częściowym mogę chodzić, mój M ma brzuch o wiele większy :P a tak po za tym , ciesz sie okresem ciąży , jest to najpiękniejszy okres dla kobiety jak i macierzyństwem a nie myśl o fałdach na brzuchu , najważniejszy maluch oczywiście mama zadbana też ,ale zdrowie najważniejsze . Dużo zdrówka i radości z cudownych chwil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejmilka
izka------w brzuchu narazie mam 87 cm. Mój facet sie nasmiewa ze ja w 8 m-cu mam mniejszy brzuch niz on :-D od mojej kolezanki z pracy usłyszałam niedawno ze po cesarce jak wracała do domu z malenstwem miała juz płasciutki brzuch. Tak wiec widze ze to chyba kazdego sprawa indywidualna. A nawet przy malenstwie mozna znaleźc czas na cwiczenia- no chyba ze dostanę tak do wiwatu ze nie bede musiała cwiczyc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×