Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość a ja jade do anglii
no nie wiem, perfumy jakies czy cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jade do anglii
sa fajne promocje, na przyklad elizabeth arden- beauty, 100ml kosztuje kolo 10 funtow, w douglasie 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam gdybym mogła teraz pojechać do Anglii przywiozłabym sobie jakieś czarne torebki właśnie z Primarka:D. Bo mi brakuje, a nie lubię wydawać na torebki dużej kasy, bo i tak co roku mam inne:). Za to na allegro szkoda przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jade do anglii
zobacze co bedzie:) w razie czego wystawie za cene jaka jest na metce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jade do anglii
ja jestem strasznie wybredna:( i podoba mi sie to, co sobie uroje w glowie zanim to zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego? Co roku znaczy podczas całego roku. Na przykład 2 w miesiącu. Wychodzi 1 na 2 tygodnie. W tym miesiącu zrobiłam zakupy na 1000 zł, a na ręku mam zegarek z jednej z droższych linii timexa. Jak na osobę studiującą dziennie na 2 roku, pochodzącą z rodziny o średnim statusie majątkowym, od której nie dostaję ani grosza, to świetnie sobie radzę. Dla Ciebie to może jak pierdnięcie, ale nie wiem czy większość osób w moim wieku, przy takich możliwościach może się tym poszczycić. Możesz się śmiać, tylko z czego? Ja nigdy nie byłam na wyspach, gdy pojadę to nie w celach zarobkowych. Mnie to nie obchodzi, czy to będzie primark czy topshop. A Ty już skończ, bo to się robi niesmaczne. Jeżeli uważasz, że tą drogą mnie obrazisz, to współczuje. Bycie biednym to żaden wstyd. Bycie niewychowanym idiotą to porażka. Ale tak, jestem biedna. I nigdy nic jeszcze tam nie kupiłam, ale nie czuję żadnego wstydu, jeżeli coś tam kupię. Wolę odłożyć na lepszy samochód, choć moje wymarzone audi a3 to pewnie dla Ciebie gówno, więc po co ja to w ogóle piszę. Primark chłam, my biedota. Wygrałaś. A teraz jedź już robić zakupy u armatniego, jeżeli Cię stać… Ciekawe czy nosisz torebki od Prady, szpilki Manolo Blanika, dodatki od Chanel… Ale pewnie tak, skoro tak bardzo razi Cię nasze ubóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu dodałam T, to zjadłam h przy Manolo Blahniku. Źle mi się piszę na nowym komputerze, wybaczcie. Jeszcze jedno słowo. Jak tak razi Cię nasz brak gustu to proszę, opuść ten temat. Po co się na kimś wyżywać? Masz kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj uwielbialam buszowac w second handach:)...moj facet tylko pytal ile tym razem wydalam...a potem mu szczenka opadala ze tak malo:)czasem mozna tam wylowic niezla perelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam dzisiaj. Wolałam się wyspać. Jutro na bank ide po pomarańczową bluzę ICHI, nową i po adidasy Times. W sumie bardziej mi sie podobają niż te reeboka. emphetepe ładne łaszki :) a ja jade do anglii a gdyby był na wyprzedaży taki sweterek : http://www.allegro.pl/item262601296_atmosphere_dlugi_z_paskiem_sweterek_nowy.html albo taki: http://www.allegro.pl/item279168399__atmosphere_sweter_morski_40_42_nowy.html#photo Tylko rzecz w tym, że nie wiem ile one tam normalnie kosztują. Ale gdyby były przeceny to bardzo chętnie. Rozmiar 38-40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam taki, jak ten siwy w pierwszego linku dzisiaj w C&A. Dekolt w serek, pasek, taki kolor. Za 54,90. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jade do anglii
moka- nie jestem pewna, nie kupuje tam czesto, ale nie zaplacilam jeszcze w primarku za sweter zaden wiecej niz 8 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest dla mnie nie do przyjęcia nawet jako żart. Ludzie ciężko pracują, wydają pieniądze na co mogą. Może dla niej to nic, gówno i tandeta, może żart. Ale jest nie na miejscu. A kiedy wracasz? Ja często kupuje, zmieniam torebki, ale ostatnio prawie wszystkie wyprzedałam lub oddałam i zostałam tylko przy dwóch. Z chęcią bym miała jakieś 2, właśnie z primarka:) Od nowego roku będę mieć wydatki na firmę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jade do anglii
wracam w poniedzialek, lece na weekend, mam tam cos do zalatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i..za
nie chodze juz do lumpeksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to szybciutko:) Bezpiecznej drogi:). Jedna może być czarna, inna kolorowa:P. Jak znajdziesz coś fajnego oczywiście. Ale nie chcę na Tobie niczego wymuszać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem, po co wy w ogole dajecie sie w to wciagac. nie reagujcie W OGOLE to jej sie znudzi i pojdzie wyglaszac swoje madrosci na inny topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiura .. i tak jade
Martyna, duze maja byc tak? Ktos jeszcze cos by chcial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliaaaaaaaaaanaaaa
a ile kosztyuja i ajkie to sa, fotki daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta \"pania\", ktora wpadla na nasz topic odsylamy do jego poczatkow gdzie juz jednaej takiej tlumaczylysmy motywy naszego lumpeksowego hobby. ufam w to, ze jest na tyle rezolutna, ze odnajdzie te wpisy i poradzi sobie z ich zrozumieniem, a co za tym idzie, ze wiecej sie tu nie pojawi ;) dodam tylko, ze jak ostatnio bylam w Anglii na zakupach to w ubraniach z primarku chodzily glownie Polki, ktore pozniej pisza na forum, ze nigdy by tego nie kupily... wyobraz sobie, ze na chwile obecna marka ubrania w jakim chodze jest dla mnie najmniej wazna. nie jestm glupia aby dac sie nakrecac konsumpsyjnemu stylu zycia, ale bynajmniej sobie nic z tego tytulu nie odmawiam. jestem atrakcyjna i w kazdym ubraniu wygladam swietnie ;) p.s. gratuluje robienia kariery na wyspach hehehe aktualizuje liste zakupow: welniana, popielata spodniczka george i spodniczka w kratke atmosphere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dajcie się wciągać a takie dyskusje bo to nie jest poziom dla normalnego człowieka. Szanujmy się :) Martyna19 A wytlumaczysz mi skrót C&A? :) Niestety nie kojarze tego z żadnym ze sklepów i obowiam się, że w Lublinie tego nie będzie :( Pomaranczowej bluzy i butów nie kupiłam. Bluza w świetle dziennym oczywiscie wyglądała zupelnie inaczej niż w nocy. Kolor okropny :o Zaś buty wyścielone były czerwoną tkaniną - zafarbowanie skarpetek murowane. A jednak coś kupiłam. Kupiłam bluzeczke na ramiączkach fioletową z cekinami i koralikami na pasku dekoltu, lekko gnieciona, nowa z metką firmy MKOne. Niestety aparat wymaga doładowania więc zdjęcie wkleje później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
MOKA - cos sie nie postarałas..zaraz wkleje moje dzisiejsze zdobycze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
juz nie wiem kto sie tu z kim kłoci..robi sie zabawnie żałosnie...niektorzy nie maja co robic, bo ich zycie jest tak nudne i beznadzijne, że staraja sie dowartościowac sie dokuczaniem innym....co możeby zaobserwowac wyżej...pozostaje nam zignorować ta zakompleksioną dziewczyne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emphetepe Wiem, ale jestem wybredna :p No i staram się nie szaleć bo chcę wybrać się do fryzjera :) W lublinie nie ma tych sklepów :( Co za miasto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sobie kupilam sliczna biala bluzke...na lato wprawdzie bo material jest cieniutki...ale urzekla mnie od razu:) bede tu zagladac czasem jak nie macie nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka.
Ta pierwsza, niebieska sukienka jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×