Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość emphetepe
wyszukiwarka- troche przesadziłas..ale ciesze sie ,z e tak ąłdnie sie prezentuje ...no wiesz..a wydałam na nia fortune..hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka.
Prosta, ale piękna, mi się strasznie podobają rzeczy w tym stylu. Pod warunkiem, że ładnie leży oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłata wiewiorka
a ja kupilam bluze ze sztrksu fishbone za 5 zl ale uprana wiec wam nie pokarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłata wiewiorka
ta kiecka czerwona jest fajna:) nie ma w plazie C&A??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam do tej wyszukiwarki na stronie nazwe miasta i kod ale nie znaleziono żadnych adresów :( Jutro bede w okolicy Plazy, więc zajdę i poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tu wsiur, a gustach nie dyskutujmy. I nie wyzywamy się już, ma być kulturalnie kurwa:P. Dziś zrobiłam mega zakupy w diversie, bo na wszystko było -50%, a więc piszę się tylko na jedną torbę atmosphere. Kupiłam buty, torebkę, 2 bluzy, bluzkę, pasek, okulary... Co do mojego \"zamówienia\". Tak, powinna być duża. Duża, czarna torebka:). Jak nie będzie to trudno. Pozdrawiam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Dawno mnie tu nie było, bo i po lumpach nie skaczę, a jak już wejdę, to nie ma NIC NIC NIC..... Teraz stawiam na \"normalne\" sklepy, ale i tutaj jestem bardzo wybredna... Martyna, jaka torebkę kupiłas? :) jak bedziesz mogła, to wstaw foto :) Ja własnie szukam jakiejs dużej i czarnej, ew. amarantowej :P I czekam az moja znajoma wybierze się na zakupy do Szkocji bo mam jeszcze kilka funtów, ktorych nie wymienilam - ja tez zamowilam sobie torebke z Primarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, którą kupiłam nie jest czarna, tyko w kratkę, a dzisiaj kupiłam drugą i golf. To tyle jeżeli chodzi o zakupy z diversa. Jezu gdybym chciała teraz wkleić zdjęcia wszystkich rzeczy, to musiałabym się napstrykać. Co się da, to chociaż wkleję. A czarnej torby nadal szukam, tak jak Ty:). Mam do sprzedania za to dużą torbę z H&M, o taką http://www.allegro.pl/item273735271_h_m_torebka_granatowa_torba_xxl_must_have_.html Na żywo ma ładniejszy odcień, ale to nie moja aukcja:D. Jest dla mnie jednak za duża:D. Plus 3 inne, aukcję przygotuję wieczorem. A teraz lecę do fryzjera:). P.S. Ja też ostatnio w lumpkach nie mogę na nic trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna a ile bys za nią chciała?? :) Zastanawiałam się nad nią ale nie kupiłam w koncu przez ten zatrzask (wolalabym zamek)...w sumie dalej nie wiem, ale przesmysle ponownie sprawe , bo w H&M juz jej nie ma :o Ja potrzebujetakiego wora wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
Martyna..a za ile chcesz sprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 39 zł. Mam jeszcze nową torbę z orsaya, nietrafiony prezent:/:/ Fuck, fuckity, fuck. Przyszłam wycięta jak dziecko:/ Moje loki poszły się walić;(. Nienawidzę niedouczonych fryzjerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ojjj ludzie- myślałam, ze to tylko był taki jednodniowy incydent... a tutaj widać, że ewidentnie się nudzisz, biedaczysko... Zrób lepiej coś pożytecznego, ew. coś dla rozwoju własnego, np. przeczytaj książkę... A co do torby z H&M to kolor ma fajny, ale na tym koncza sie jej zalety :) jest zdecydowanie za duża jak na torbę z zatrzaskiem (!). Zdecydowanie powinna miec suwak, bo wygląda jakby była całkiem otwarta,a nie jest to dobre rozwiązanie na zimę,zwlaszcza, gdy spadnie śnieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój angielski nie ma żadnych podstaw:P. Jednak nie jest to żargon, najwyżej slang... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze nasz temat jest tak bardzo popularny i intrygujacy, ze ludzie zadaja sobie tyle trudu aby tu wejsc i cos napisac. naprawde nie maja innego zajecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka babulka
dzisnys za 7.50 bolerko koszulowa bluzka styl safari w kolorze bialym biala hmm powiedzmy dzianinowa bluzeczka na lato czarny na ramiaczkach top ale raczej na jakas koszule koszula meska i koszula z krotkim rekawem diesla i to wszystko za 15 zl w praniu wiec zdjecia przy okazji fajne levisy biodrowki byly ale nie mialam jak przymierzyc za 4 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkak
koszmar, straclam 5h an 3 lumpy i dwie rzeczy kupilam, skandal, nic nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka m
jakkak znam ten problem u mnie w miasteczku to tylko takie lumpy aby tanio sie ubrac ale wszystko przecietne a nieraz sfilcowane. szukam przewaznie w necie bo zdarzaja sie superowe rzeczy zwlaszcza jak chodzi o takie rzeczywiscie stare rzeczy np http://www.decobazaar.com/index.php albo http://www.stylografia.pl/ lub allegro do tego koniecznie zakupy w reserved a czasem cos z galerii hand made i szafa gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w lumpku sa ciekawe rzeczy : cudny komplet dla 6 mc dziecka Ralpha Laurena za 10 zł nowy, jasnokremowy, bluza z kapturem i spodenki koszula z szarą kamizelką z paskiem nexta ładny, skórzany, czarny pasek krawat z Mikołajem :) Ładne to wszystko ale żadne z nich mi się nie przyda. Czekam na wtorkową i środową dostawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avenuska
kiedyś ktoś prosił o adresy lumpeksów w DG. Podaję te w których potrafię znaleźć coś naprawdę fajnego ;-) najlepiej jest wpaść, kiedy jest nowy towar i nie przerażać się kolejkami :-) bo to norma. A więc; -ul. 3 maja/ cenrum DG/ taki pawilon na I piętrze; nazywa się "manhattan" -ul. królowej jadwigi, zaraz przy ulicy, więc jest dobrze widoczny. nazywa się po prostu "second hand" tam sa fajne rzeczy gdy jest nowy towar na wagę -pod przejściem podziemnym na redenie...troche drogo,a le można super rzeczy znaleźć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
wiewiorka- fajne ciuszki..a te spodne wygladaja na dłuugasne...ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka babulka
164:) sa troszke za dlugie ale ja takie lubie tylko to biodrowki i to nie zupelnie mi odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakka
super te biale koszule, szczeg ta ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bida. Jedyne co mi się podobało to bluzka oldschoolowa Nexta - rozmiar 16 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
kupiłam dzis fajne ubranka...fotki jak wyschna...bo sa w praniu a zapomniałam sfotografowac... kupiłam spodnice, bluzke i tunike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×