Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żona nie lubi sexu

Moja żona nie lubi sex, kochamy się bardzo rzadko i mam tego dosyć powoli

Polecane posty

Gość Żona nie lubi sexu

Poznałem ją jak miała 22 lata. Była wtedy dziewicą. Zaintrygowało mnie to. Była bardzo atrakcyjną, imprezową, śmiałą, wesołą, inteligentną i mądrą dziewczyną, ale w sprawach seksu była raczej konserwatywna i powściągliwa. Zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, uznałem ją za bardzo porządna dziewczynę o mocnych zasadach. Do łóżka poszliśmy pierwszy raz po ponad roku. Od tego czasu seks była raczej rzadko i tak jest do dzisiaj. Do pewnego czasu mi to nie przeszkadzało. Uważałem, że każdy ma jakieś wady, a w przypadku mojej żony to niski temperament. Jak ją poznałem nie byłem prawiczkiem, ale sex nigdy dla mnie nie był najważniejszy. Mając bardzo atrakcyjną, wrażliwą, czułą, inteligentną kobietę byłem w stanie przeboleć ten rzadki sex. I tak czułem się jak w czepku urodzony jak trafiłem na tak wspaniałą kobietę, że to w zasadzie mi się wydawało niezbyt istotną wadą w stosunku do tego co sobą reprezentowała. Tymbardziej, że zawsze najbardziej lubiłem imprezy i picie piwa i to było moją ulubioną przyjemnością. Jednak ostatnio mnie to męczy. Żona uwielbia się całować i przytulać, ale sexu to zbyt nie lubi. Bardzo się kochamy i przyjaźnimy, mamy wspólne zainteresowania, chodzimy razem do pubów czy klubów, nie jest tak, że ja idę z kumplami, a żonę zostawiam, żona jest jak dobry kumpel pod tym względem, lubimy się razem napić. Żona ma 27 lat i uwielbia dbać o sibie oraz się sexownie ubierać, chodzimy razem na imprezy i wszyscy kumple myślą, że z tak sexowną i ponętną kobietą napewno mamy częsty i ostry sex. A nie jest tak. Czy jestem w stanie jej jakoś pomóc polubić sex i zwiększyć libido skoro ona zawsze taka była i sex nigdy nie miał dla niej większego znaczenia? Czy ona zawsze już taka będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenifer bez lopez
a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona nie lubi sexu
Nie jest istotne skąd jestem. Jestem tu anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenifer bez lopez
chcialam pomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego,,wiesz co ja ci proponuje?? Kup gre \"Rozkosz\" na allegro :) Nie smiac sie prosze,,bo ja mialam tak samo jak Twoja zona,,Dokladnie to samo przerabialam,,Jak czytalam Twoj post,to przez chwile zastanawialam sie czy to czasem nie moj maz pisal :P ,ale w kuchni pralke montuje,wiec wiem ze to nie on ;)Identyczna sytuacja :) Ktos nam doradzil kupic ta gre,,,i ona zdzialala cuda :) Nigdy w zyciu nie wyobrazalam sobie byc tak smiala,,nigdy nie myslalam,ze przez zabawe mozna sie tak wkrecic i miec ochote na sex,,Wejdz sobie na allegro,znajdz ta gre,jest bardzo ladnie opisana,przeczytaj,,kosztuje ok 40 zl ,ale gra jest warta swieczki :) Dzis przez caly dzien chodze z usmieszkiem na twarzy i juz nie moge sie doczekac wieczoru,zeby rozlozyc gre i grac :) Gra nazywa sie \"Rozkosz\" i z reka na sercu polecam :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona nie lubi sexu
a ja k mozesz pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bos glupi
A czego tys sie spodziewal po 22 letniej dziewicy, na dodatek ladnej? Sa kobiety o malych potrzebach, wrecz zerowych i sie tego nie zmieni. W takie pulapki wpadaja tacy zakompleksieni lowcy dziewic jak ty, ktorym zalezy zeby miec czysta zone. Kobieta o normalnych potrzebach nie ma w zyciu jednego partnera seksualnego i nie traci dziewictwa tak pozno. Zdarzaja jej sie przygody, seks bez milosci, nic w tym dziwnego, bo tak zachowuje sie kobieta o normalnych potrzebach. Na dodatek z pierwszym partnerem kobieta nigdy nie pozna co to prawdziwy seks. Nigdy nie mozna brac na zone kobiety, ktora wczesniej z nikim nie spala. Na zone to sie durniu bierze kobiete, ktora miala kilku partnerow, zdarzyla jej sie jakas przygoda, bo wtedy wiesz, ze nie bedzie problemow z waszym zyciem lozkowym. Ale tacy zakompleksieni idioci jak ty patrza tylko na to zeby zona byla dziewica, ewentualnie miala jak najmniej partnerow przed toba. I co ci po jej dziewictwie, atrakyjnosci i madrosci, jak prawie nie masz seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona nie lubi sexu
Ostatni post "mojego autorstwa" to był podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona nie lubi sexu
jutro umowilem sie z kolegami z Mozambiku.Będziemy praktykowac dzikie zachowania seksualne rodem z głebokiego afrykańskiego buszu.Bez zony.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda z tą grą
ona działa cuda, mamy ją od roku....oj działo się, działo w tym czasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bos... nieglupis ;) masz rację są takie kobiety, seks ew.raz w miesiącu. może dziewictwo wyniesc na ołtarzyk udekorować kwiatuszkami i oddawać cześć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenifer bez lopez
mam odwrotny problem, czy mezczyzn ta gra tez podziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona nie lubi sexu
Dodam, że sex mamy dobry, urozmaicony, gorący i namiętny, ale po prostu rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona nie lubi sexu
Dodam, że żona ma mocny apetyt na sex po alkoholu, ale wtedy to ja nie mam zbyt dużej ochoty, bo nie lubię się kochać jak sobię "wypiję" bo wtedy to najchętniej odrazu po imprezce szedł bym spać i jakoś nie mam ochoty się kochać, zresztą po alkoholu jestem w średniej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona co uwielbia sex
To samo pisałeś na forum "Życie uczuciowe". DESPERADO z ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na zakupach też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heinrych
to po cos sie durniu z takim zimnym moherem zenil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona nie lubi sexu
Bo ją kocham i pod innymi względami jest najlepsza na świecie i życia sobie bez niej nie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
A może ma innego, tylko nic o tym nie wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haRDER
Nie doprowadzasz jej do orgazmu.Po prostu nie ma przyjemnosci z seksu .Zainstaluj kamerke w lazience,a zobaczysz jakie cuda moze zdzialac prysznic.Nie zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona nie lubi sexu
Dziękuję za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę tematy_____________
11:06 nefrytowakotka Dla Ciebie tak francowata zołza z domieszką czarownicy kobieta bez faceta jest jak ryba bez roweru Szukasz tłumacza? Masz go www.tlumaczenia.org.uk 11:07 az milo poczytac ... taka wypowiedz w ktorej maz pisze z szacunkiem o swojej zonie z tego co piszesz wynika ze roznicie sie temperamentem... 11:08 grube baby sa ohydne najwazniejsze ze na prawde dba o siebie, jest szczupla i sexowna, nie to co wiekszosc forumowych hipopotamic 11:08 fvvvx mamy wspólne zainteresowania, chodzimy razem do pubów czy klubów, 11:09 az milo poczytac ... hmmm moze byc tak ze ty na nia tak nie dzialasz ale docenia w tobie cala reszte:0 albo taka poprostu jest bez wzgledu na partnera 11:11 Żona nie lubi sexu Nie pisałem, że chodzenie do pubów i klubów to nasze zainteresowania, bo to dla nas po prostu zabawa. Mamy głębsze wspólne zainteresowania, nie chciałem żeby to zabrzmiało, że jesteśmy jakimś dyskotekowym małżeństwie, które myśli tylko o imprezach 11:20 Bos glupi A czego tys sie spodziewal po 22 letniej dziewicy, na dodatek ladnej? Sa kobiety o malych potrzebach, wrecz zerowych i sie tego nie zmieni. W takie pulapki wpadaja tacy zakompleksieni lowcy dziewic jak ty, ktorym zalezy zeby miec czysta zone. Kobieta o normalnych potrzebach nie ma w zyciu jednego partnera seksualnego i nie traci dziewictwa tak pozno. Zdarzaja jej sie przygody, seks bez milosci, nic w tym dziwnego, bo tak zachowuje sie kobieta o normalnych potrzebach. Na dodatek z pierwszym partnerem kobieta nigdy nie pozna co to prawdziwy seks. Nigdy nie mozna brac na zone kobiety, ktora wczesniej z nikim nie spala. Na zone to sie durniu bierze kobiete, ktora miala kilku partnerow, zdarzyla jej sie jakas przygoda, bo wtedy wiesz, ze nie bedzie problemow z waszym zyciem lozkowym. Ale tacy zakompleksieni idioci jak ty patrza tylko na to zeby zona byla dziewica, ewentualnie miala jak najmniej partnerow przed toba. I co ci po jej dziewictwie, atrakyjnosci i madrosci, jak prawie nie masz seksu 11:21 Żona co uwielbia sex Powinieneś z nią porozmawiać o tym szczerze i otwarcie. Co lubi a co nie sprawia jej przyjemności. Wprowadzić jakieś urozmaicenia nowe pozycje może gadżety... Mozliwości jest wiele... 11:29 Żona co uwielbia sex DO BOS GLUPI...odpowiedni nick dla ciebie. Twoja GŁUPOTA jest PORAŻAJĄCA a przede wszystkim wiedza na temat kobiet. Przewietrz sobie czasami w pustej głowie... 11:30 Żona nie lubi sexu Rozmawiałem z nią o tym, ale ona mówi, że sex jej często nie jest potrzebny, że jej potrzeby są po prostu małe, nigdy wiele o sexie nie myślała, że zanim mnie poznała to żyła bez sexu i jej to nie przeszkadzało, dla niej główny sposób wyrażania miłości to przytulanie i namiętne pocałunki 11:34 a ja z kolei eee tam, nie wiem co tak na Niego wsiadlas?:> hehehehe ja za to lubie sex,kocham,uwielbiam chodz do mnie i juz po klopocie bedzie 11:40 Żona co uwielbia sex Mój mąż też był i jest moim pierwszym. Tak naprawdę to nie częstotliwość a intensywność jest kluczem do rozkoszy...Możliwe że nie do końca odkryłeś jej sekretne miejcsa a i ona nie wie jaka moc w niej drzemie... 11:43 Żona nie lubi sexu Dodam, że sex mamy dobry, urozmaicony i namiętny, ale po prostu rzadko 11:44 wiedzlales co bierzesz wiec nie narzekaj 11:46 Żona co uwielbia sex Co to znaczy RZADKO? Czasem lepiej jest miec niewielkie przerwy bo potem jest dzika namiętność i explozja doznań. No i nie nudzi się. 11:48 Żona nie lubi sexu Dodam, że żona ma mocny apetyt na sex po alkoholu, ale wtedy to ja nie mam zbyt dużej ochoty, bo nie lubię się kochać jak sobię "wypiję" bo wtedy to najchętniej odrazu po imprezce szedł bym spać i jakoś nie mam ochoty się kochać, zresztą po alkoholu jestem w średniej kondycji. Mnie sex po pijaku nie kręci 11:49 druga żona co uwielbia seks ja także byłam dziewicą do 22 r.ż a mój narzeczony, mąż, jest moim pierwszym , tylko, że my się kochamy 2-3 razy dziennie od 6 lat. wydaję mi się, że to po prostu nie spasowanie się temperamentami, skoro jak piszesz, żona lubi seks, tylko uprawia go rzadko. jeśli tak świetnie się dogadujecie i kochacie obustronne, powiedz jej że masz większe potrzeby, jeśli nie uniesie się, nie zacznie krzyczeć, możesz wtenczas zacząć inicjować seks częściej, może nie zawsze będzie się kończyć na akcie, ale na początku na pettingu. 11:50 druga żona co uwielbia seks hehe jeśli po alkoholu, to częstuj ją czerownym winem przy kolacji, a sam pij mniej . 11:51 Żona nie lubi sexu Rzadko, dwa razy albo raz w miesiącu, bardzo rzadko częściej. Tymczasem ja mam duże potrzeby, codziennie się masturbuję, czasem nawet dwa razy dziennie 11:54 druga żona co uwielbia seks no ale słuchaj, może ona myśli, że to Ty masz tak niskie libido. Inicjujesz seks częściej niż te 2 razy na m-c ? Czy się po prostu już nauczyłeś że się kochacie raz na mc i tylko wtedy jak przypada ten dzień to tak robisz ? Mój mężczyzna bardzo często się do mnie dobiera, nawet nie wiesz jakie to miłe i podniecające i z regyły kończy się seksem. 11:54 a ja z kolei do drugiej zony co uwielbia sex buhahahahahaha ale ty jestes j e b nieta buhahahaha kochasz sie 3 razy dziennie od 6 lat hahahaha kon by sie z tego usmial zaklamana idiotko zablysnac tu chcialas czy taki sex wlasnie ci sie marzy? 11:57 Żona co uwielbia sex To zamiast siedzieć i marudzić na forum idż i ją bzyknij na stole...polecam pozycje DESEROWĄ. Sprawdż na stronie Durex...jest tam wiele super propozycji 12:01 druga żona co uwielbia seks bo a ja z kolei - dlaczego zabłysnąć ? przecieć tu każdy jest anonimowy , więc chyba nie bardzo się da. zarówno ja jak i mój parntner mamy spore temp. i kochamy się 2 razy na dzień (rano i wieczorem) a 3 na weekendy. seks wciąż poznaję i ciągle jest dla mnie (nas) wielką frajdą. 12:02 klklkl a używa tabletek antykoncepcyjnych? moze jakby przestała to wasze wspołzycie troche by się poprawiało 12:05 gygfuygu jeżeli ona cię naprawdę kocha, powinna rozumieć że MACIE problem, i zgodzić się na wspólną wizytę u seksuologa wcześiej ty też możesz na własną rękę próbować zwiększyć jej ochotę a seks 12:15 heinrych w Poznaniu poznalem taka pieknote co mi wszyscy zazdroscili, ale w lozku przypominala zdechla lawice sledzi, ucieklem na mazurskie zaduupie i zapomialem, czego i tobie zycze 12:46 katarszyna ze szczecina kobieta nie lubi seksu glownie wtedy jak facet jest kiepskim kochankiem.przy swietnym kochanku kazda uwielbia seks i kazda jest tygrysica(lub lolitka,w zaleznosci od upodoban) 12:47 katarszyna ze szczecina kazda kobieta ma w sobie cos z nimfomanki tylko trzeba ta nimfomanke umiejetnie obudzic i wtedy jeden dzien bez seksu to bedzie za dlugo 14:04 pewnie slaby z ciebie kochanek i masz malego 16:49 Żona nie lubi sexu Dziękuję za te niektóre dobre porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha....777...
to jak ona pije to ty nie pij wilk syty i owca cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiodłem się przez niedopasowanie seksualne .... dla sędziny to była bułka z masłem poznałem 2 kobietę wymarzyłem sobie 100% dostałem od życia 300% życie jest tylko jedno i nie można go zmarnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenifer bez lopez
chyba tez tak zrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×