Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

to są tytuły ulubionego przez nas Anię i Anię Phila Collinsa. Właśnie slucham i wspominam nasze spotkanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale namieszalyscie :) wszystkim Annom 🌻 zmorko, masz racje co tam bikini, na plaze nudystow bede chodzic ;) do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Erw Tobie również 🌻 a nawet 😘 no to witam ponownie. Moje szczęścio nieszczęscie zadzwoniło i zakomunikował że jeszcze nie wraca do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle zapominam wyciagnac jakis mieso z zamrazalnika... nie wiem co na kolacje zrobie :o a w domu bede dopiero o 18tej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Erw dziękuję pobuszuje po Allegro. Odrobię lekcje z córką i jaskoś zleci. Patrzcie już się zciemnia. Jeszcze jakieś 3 - 4 lata temu miałabym mega deprechę jesienną. na szczęście po tym okresie nie zostało oprócz złych wspomnień nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajskô pòwiôstka ò Éwce ë Jadamkù Éwka z Jadamkã W Raju mieszkalë Dze czësto gòli Pò trôwce biegalë Éwka Jadamka Jabkã czarzëla Jaż sã glëpera Dôl spòniewierac Éwka z Jadamkã Pòd bómą leglë Dwa kilo jabków Ze szmakã zjôdlë Éwka Jadamka Gòlim ùzdrzala Chòc bëla bialką Sã zasromala Éwka z Jadamkã W krëzbùlã wlezlë Strińdżi zeloné Dlô se wënalezlë Éwka z Jadamkã Na klinie rodë W Raju òstalë Diktatorama mòdë Znalazłam wierszyk po kaszubski i pierwszy raz spróbowałam wkleić . Chyba się mi udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka chcialabym to uslyszec w Waszym jezyku! Moze kiedys :) L jest z Gdanska i tak juz sobie omawiamy z jego mama moze jakes wakacje na Kaszubach? Nigdy nie bylam, to by bylo wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, ja jestem tzw "torf kaszeba" - nie mówię po kaszubsku ale wszystko rozumiem. To jest link do kaszubskiej Odrody http://odroda.zk-p.pl/ mieszkam nad zatoką pucką. Tu jest tak ślicznie, z brzegu lub z mola widać półwysep, a wieczorem światła z domów, latarni i jadących samochodów na półwyspie. 29 czerwca jest rybacki odpust- msza jest odprawiana w porcie Puckim na łodzi, a później qw kościele będącym obok portu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, ja uwielbiam jeziora a szczegolnie takie pod lasem. Ewentualnie morskie zatoki otoczone lasem. Moje marzenie od zawsze jest mieszkac w takim krajobrazie! Boje sie ze jak pojade na Kaszuby to tak sie zakocham ze juz nie bede chciala wracac tam gdzie musze :) otworzylam stronke, tam wszystko po kaszubsku!!!! Kochane, do potem 🖐️ postaram sie wskoczyc pozniej, teraz wychodze z biura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFF !!! Skonczylam !!! I Poszlo dobrze !! Jak narazie wszystko jest OK, zadnych anomalii, ale jutrzejszy dzien bedzie krytyczny... Dziewczyny jestesci \"TOFANE\" !!! 😍 - bardzo Wam dziekuje chyba te kciuki pomogly !!! Ledwo przelecialam wasze posty - i zdaje sie ze mamy kilka nowych... Narazie🌻 dla nich a bede sie witac wieczorkiem. Teraz lece do domu, glodnajestem jak wilk, bo nawet na obiad nie moglam wyjsc... :-( - moze choc 0.5 kilo schudne ;-) No to do wieczorka !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, to jest u nas właśnie to , co lubisz. Jezior też tu dużo - tyle że w innej części Kaszub. Po mieszkaniu buszuje mi teraz dwójka z najmłodszych wnucząt - nie dają dalej pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×