Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wesoła Anko 50 krów,21 kur,2 byki 2 kaczki 1 gęś ,1 królika domowego 1 psa ,i multum pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 😘 podczytywałam tam, a że TAM nie udzielam się więc tu - kobietko glowa do góry. Jesteś naprawdę super. I mogą o tym zaświadczyć Mariola, Dorota, Aneta i ja oczywiśćie. Aniu masz faktycznie wiele obowiązków domowych i studia. Podziwiam Cię za to. Możesz być dumna. Na pewno Ci się poukłada po Twojej myśli. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże mój mąz katuje mnie właśnie muzyką poważną :(. Nie mogę mu nic powiedzieć ( zamknęłam drzwi ), bo wczoraj ja oglądałam meczi on cierpiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdjęcia kotki, ale na komputerze znam się słabo, więc muszę poczekać aż wnuczka mnie doszkoli i wtedy będę mogła pochwalić sie tą swoją małpiszoną. Kotki mają regularnie co miesiąc przez 6 miesięcy w roku- począwszy od jesieni a na wiośnie kończąc. Dopóki miałam dachowce- to nic o tym nie wiedziałam. Annapo, moja teściowa miała gospodarstwo na którym sama z synami walczyła, potem przepisała je na najstarszego syna. Moja córka, choć mieszka na wsi, oprócz kotów i psów, nic nie- jedynie kawałek ogródka. Swoje 2 hektary komuś wydzierżawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek dla wszystkich przesympatycznych 30-tek+ :) Nie wiem czy to juz przesilenie jesienne, czy moze jakas depresja mnie dopada, ale kompletnie nic mi sie n ie chce...:( Tak sobie Was podczytutuje, atu wszystkie pełne wigoru...i to takiego z gracja..:):) A Ja mam ochote dzisiaj na czerwone winko...najlepiej w towarzystwie i pogaduch.....czy jest któras chetna???? buziak....dlawszystkicj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam zdjęcia, w Pucku nigdy nie byłam, ale tam jest chyba b. pięknie, domy z czerwonej cegły, tyle zieleni... Ja mieszkam na parterze w bloku 4-piętrowym, między innymi blokami, z okien widzę tylko parking, chodnik i kobiety w oknach :( Mój mąż jest góralem "niskopiennym", z Wisły i kiedy tylko to możliwe, to jedziemy do teścia, a tam najlepiej wypoczywamy. Beskidy, las i tyle... a jednak tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi,hi,hi..........................to gadał dziad do obrazu a obraz ani razu :P to idę :) nie będę ja dziad i obraz hi,hi,hi,h,hi,hi,hi,hi:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo to gęś jest samotna!! gąsiora jej trzeba!! ja przez Puck na półwysep jeżdżę:) no i... buty nie kupione kupiony tylko krawat okazalo sie ze małolat chce lakierki!! gdzie ja mu w okresie niekomunijnym lakierki kupie😭 a co chce duzolata to ja nie mam pojecia juz:P najchetniej takie szpile jak moje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja !! Walizki spakowane i wpadlam powiedziec 🖐️ i "do preczytania". Annape - dzieki za dobre slowo - jak dopadne kompa to sie odezwe, bo chyba sie nie powstrzymie ! Basia - a ja od jutra w Bielsku bede (to moje rodzinne strony) - jakbys zawitala do Wisly to wpadnij i do Bielska, zapraszam na kawke - to przeciez niedaleko !! Lazienka i spanko bo krotka nocka przedemna i dluga droga jutro... Duza 😘 dla calej gromadki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć baby, cześć wesoła anko :)))) Jaki ten świat mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wekendowo witam Was :) Jak dobrze,że to już piątek. W perspektywie wolne dni i niekonieczność wstawania o morderczej 5 rano :D Dlatego z usmiechem stawiam dzbanek kawy i zasiadam do czytania Waszych postów :) I to z ogromną przyjemnością ❤️ Kwiatki dla każdej babki 🌻 Dziewczyne...fajowo, że jesteście :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Witam także kawka stoi juz na stole tylko mgła za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
wejdzcie na ta stronke może kogoś znajdziecie ze szkolnych lat www.nasza-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytane...tempo narzuciłam, ale tak fajnie się czyta...za każda by się chciało zamienić słówko :) >>>Kate ...świat jest maleńki a my WIELKI ❤️ witaj miło. Dobrze, że jesteś. Rozgość się i ...zostań :) >>>Wesoła...każdy ma swoje potrzeby, nawet i Twój pies...:P:P:P >>>Rebeko...miłęgo imprezowania zyczę, tylko...wróć 🌻. I Korzystaj z netu, w końcu doba komputerów i internetu jest juz na porządku dziennym...zrozumieją...:) 👄 >>>Basiu...w pełni rozumiem. Też mieszkałam w bloki...makabra. Pustynia betonowa dookoła..a ja tak kocham maturę...teraz odzyłam..łąki, staw, las w pobliżu, zające na drodze i bażanty spacerujące...Żyć nie umierać :) Tylko...brak mi gór 😭 Ale jak się nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma . Pozdrawiam :)A..i dobrze, że zmęczenie odrobinę odpuściła. Możę my jako grupa relaksacyjna ? Hm..;) BAsiu, nie krępuj się...my się poznajemy :) A Ty z nami :) ❤️ >>>Szafirowe niebo 🌻depresję schowaj w kąt, a najlepiej zostaw za drzwiami. Bez niej spokojniej sie zyje. A winko...bardzo chętnie, choć już za póżno. Ale dziś ja chętnie postawię, choć wieczorową porą :) Zapraszam :) >>>Kaszubka...wysyłanie zdjęć jest proste, pójdzie jak po maśle. Czekamy zatem na fotkę. A miasto ciekawe. Wogóle ciekawy region, choć nie miałam okazji nigdy być w tych okolicach. 🌻 >>>Annapo...jestem pod wrażeniem gospodarstwa...Kiedyś też chciałam mieć...tylko czy podołałabym. Choć możę deko mniejsze niz Ty masz. Ale i tak ukłon w Twoją stronę :) Priorytety masz superoskie :) Ale nie zapominaj o sobie też :D:D:D >>>Rybka..Twoja kicia niezłego samca sobie upatrzyła. Z braku laku...dobry i inny gatunek :P:P:P >>>ellisa...dzieciaki tez juz maja swoje gusta. Uszanować trzeba, a budżet...podreperować...szepnij słówko lubemu (może i Ty coś zyskasz ) ;) >>>Hopeless...ja tam kartki dobrze wspominam, ciężko było cokolwiek dostać, ale ludzie bardziej sie cieszyli. Dzieciaki doceniały czekoladę i pomarańcze..i szynka miała inny smak (to co, żę z puszki ) >>>Dea...ja też czasem musze po kryjomu...bo zaraz co tam skrobiesz...daj poczytać A figa :P:P Ale ciacho...mmmm niezłe jak po opisie..tylko jakby tak go zobaczyć...eh, mozna zapomniec języka w gębie...:P:P:P >>>Zmorka a jak Kochanie Twoje popołudnie ? Tyle obowiązków, że nie zdołałaś biedactwo zajrzeć ? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale tempo narzuciłyście :-D nie mam nawet szans przeczytać wszystkiego. Na razie popijam kawkę i przeglądam pocztę, a za chwilę muszę do pracy. Rany..... jak mi się nie chce..... a jak wyglądnę przez okno, to jeszcze bardziej mi się nie chce.... szaro, buro i pada. Najchętniej zawinęłabym się w kołderkę i znów poszła spać. Pies na mnie łypie spod oka i czeka aż ruszę dupsko i pójdziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wesoła anka 🌻 zmęczona basia 🌻 kaszubka 🌻 Szafirowe_niebo ellisa 🌻 Rebeka🌻 Kate1 🌻 malenka jestes wielka 🌻 szept wirtualności 🌻 Alu🌻 hopeless she 🌻 Dea Erw 🌻 Annapo 🌻 zmorka senna 🌻 iwa🌻 bajka🌻 wełnista owieczka 🌻 hrapina 🌻 she kameleon Aniu🌻 osóbka🌻 Jesli kogoś pominęłam to niech się dopomni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×