Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Noo zapowiadał się spokojny piątek...ale cóż...to sie często zmienia w kilka chwil ;) Rybko🌻...ściskam az mi kostki pobielały :P a poważnie wysyłam telepatycznie dobra energie do Twojego rozmówcy...może to coś da :) Jestem dobrej mysli i Ty bądż :) Daj znać jak poszło. Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Jestem👄dla was wszystkich .rozmawiałam z kierowniczka kadr zapisała moje dane i ponoc w krótkim czasie mają oddzwonic bo dziewczyny się wykruszają.Ale mnie pocieszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenska...zawsze dobre i na trochę się załapać :) Zawsze to już doświadczenie. Ja też na tej zasadzie. Pół roku na zastępstwo, a teraz w przyszłym tygodniu ma się rozpatrzyć moje stanowisko. Wolałabym juz tu zostać na stałe :) Basiu 🌻 Hrapina 👄 rozumiem. mój kryzys był potężny, troche nieciekawy w skutkach. Na dzień dzisiejszy borykamy się z kolejny choć mniej poważnym, ale cięzkim do zniesienia. Pomimo wszystko usmiecham się do ludzi :) W końcu życie mamy jedno i możemy decydować jak ma wyglądać. Ciężko czasem podjąć decyzję, ale warto próbować.. Ściskam cieplutko. Co do wspólnego spanie...pozostawię na razie bez komentarza..Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Dziewczyny zajete wiec ja sobie pozwole Cie przywitac i zapraszam czym nas wiecej tym weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-ka 🌻...klubik zawsze otwarty (pisz e w imieniu Annapo, naszej załozycielki) Dziewczyny są przesympatyczne, ciepłe i niesamowicie ciekawe pomysłow .He he ale nas zareklamowałam :) Zatem wpadaj do nas i pisz :) Napisz cos o sobie :) 🌻 na zachętę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jakieś kłopoty z wejściem na kafe...Co Oni nie wiedzą, że ja się denerwuję, bo chcę Wam napisać...a tu kicha wielka :p Maleńka, jak tam Twoje szkraby ? Bardzo łobuzują i się śmieją łypiąc oczkami na mamusię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą sama pobrałam i zainstalowałam program- pierwszy raz bez niczyjej pomocy--i udało sie. 35-ko Witaj Szepcie--ja wczoraj miałam z tym paskudne kłopoty. Maleńka- gdy Cię czytam, to zaczynam tęsknić za moim 7,5 miesięcznym Maćkiem, ten Łobuziak jest rozkoszny, a jako babcia wciąż go rozpieszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Maciek to łobuziak zbrakło by czasu na opowiadanie a Krystian to jego przeciwenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - To u mnie 4roletni Bartek broi, ale robi to tak kapitalnie, że nie można się na niego gniewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jak spojrzy na mnie ze swoją bardzo niewinną minką ? Długo można o nich opowiadać i temat jest wciąż niewyczerpany. W mieszkaniu mam pełno rozmaitych zabawek, książeczek, klocków itp. A do tego oczywiście słodycze....bez tego ani rusz....czasem, niestety trzeba ich przekupic, aby były trochę ciszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Mój nabroi i zaraz tak się uśmiecha że zaraz chce mi się śmiac jak juz nie moze zjesc chlebek to karmi dinozaury i auta i mówi do nich am i pokazuje mi je jak jedzą a Krystian ze łzami w oczach mówi mamo on mi do aut wcisnął jedzenie ubaw po pachy i życie właśnie przez to jest znośniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Jak Krystian idzie do szkoły to on jużgębe nastawia na buzi i robi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
ciesze się ze mam te dwie pociechy bo co bym bez nich robiłachoc i dadzapopalic ale oni zawsze mnie trzymaja przy zyciu i nadaja jemu sens🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka...oni nadaja radosci Twojemu życiu i to jest najpiekniejsze. Osłodzi każdy ból i łzę wylaną. Warto żyć..warto śnić...taka piosenka jest :) Jak fajowo byc Mamą...choć tak trudno ich wychować :) Kaszubko...kiedys dowiemy się jak to jest tez być babcią i oby Nam sie udało być taką radosna i dobrą Babcią jak Ty :) Bądż zatem z Nami i wspomagaj Nas ...bo to potrafisz :) ❤️Dzięki, żę jesteś :) Rybko...wiadomo już cosik ? kciuki bola ;);) Zmorka...mam nadzieję, żę poradziłaś sobie w dniu dziesiejszy ? [jestem myślami z Tobą ] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest właśnie to. Z powodu dzieci i wnucząt zaczęłam inaczej patrzeć na życie- one są całym moim światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba tylko kochać...i mieć serce na dłoni, pomagać im rozwiązywać ich problemy, być arbitrem gdy nie mogą dogadać się z rodzicami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Zaraz zmykam synu wsiada na kompa bedzie grał w tibie bo ma tylko kompa w weekendy bo w tygodniu nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Ale i respekt musza czuc choc ciezko mi to wychodzi robic za dwoje rodzicow.👄 i 🌻 bo spadam moze wieczorkiem sie pojawie miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...zbiram sie powoli z tej pracy ;) Idę dziś z dziewczynami na małe piwko lub kawkę...wedle uznania :) W końcu od życia też się coś należy...bo tylko praca, lekcje, porządki....brrrr :P:P Odpocząć też trzeba :) Wieczorkiem wpadnę z butelka winka :) Poplotkujemy...:D:D:D Tym które się bawią...slangiem zajefajnej zabawy :) Tym które odpoczywają spokojnego odpoczyku :) A pracującym siły i wytrwania....Pozostałej grupie...wszystkiego dobrego...A dla wszystkich usmiechu i radości :classic_cool: Mamy weekend dziołchy :):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
macie jakąś stronke z ortografia dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,jestem już po wizycie u dentysty,wielkie dzięki tym które trzymały kciuki,chyba pomogło...Nie bolało więcej niż bolało przed wizytą.Dobrze jednak nie jest,mam całą masę leków maści itp... Czeka mnie wesoły WE... Witam nowo przybyłe,piszcie ile wleżie... Ja znowu muszę odwiedzić moje żywicielki,ale wieczorem postaram się zajrzeć,chyba że tak jak wczoraj będziemy mieć gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, jak Cię pocieszyć? Sama nie cierpię dentysty , potrafię nawet mdleć na jego fotelu. Latwiej było mi rodzić dzieci, niż iść do stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszelki wypadek, bo może akurat sie przydać: Na chrypkę: 25g szałwii zalej 1 szkl octu jabłkowego i podgrzewaj- zdejmij z ognia zanim się zagotuje i odstaw na 24 godz. Dodaj 100g miodu, wymieszaj i przelej do butelki. 2 razy dziennie dodawaj 2 łyżki tego specyfiku do szklanki cieplej wody i pij małymi łykami, starając się przetrzymywać płyn w gardle. Podobno lek ten po pierwszym dniu kuracji przywraca głos. 2] Szklankę ciepłego mleka wymieszać z 1 łyżką soku z czosnku i 1 łyżeczką miodu. 3] Przewlekła chrypka: 1 łyżeczkę szałwii zalać 1 szkl wody i gotować pod przykryciem przez kilka minut, dodać 1 łyżeczkę miodu i kieliszek mleka. Pić 2 razy dziennie po szklance. 4] Mleko z szałwią na chrypkę: 1 łyżeczkę liści szałwii zalać szkl wrzącego mleka i gotować pod przykryciem 15-20 min. Po odcedzeniu pijemy małymi łykami jeszcze ciepły, kiedy czujemy, że zagrażają nam infekcje gardła, chrypki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katar, kaszel, przeziębienie: 1] Herbatka z bzu i mięty: 0,5 łyżeczki kwiatów czarnego bzu i 1 łyżeczkę suszonych liści mięty zalać szkl wrzątku, odstawić pod przykryciem na 10 min, odcedzić, dodać 1 łyżeczkę miodu. Pić ciepły napar po szkl 3 razy dziennie. Przy ostrych dolegliwościach nawet 5 razy dziennie. Mięta poprawia krążenie, oczyszcza krtań i oskrzela, a także działa napotnie obniżając temperaturę. Działa ponadto przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Kwiaty bzu łagodzą katar, obniżają temperaturę, oczyszczają organizm z toksyn. 2] Napar z suszonego ziela hyzopu: 1-2 łyżeczki na 2 szkl wrzątku, odstawić pod przykryciem na 10 min. Pić po 1/4 szkl 2-4 razy dziennie. Zioło to stosowane jest do leczenia ciężkich przeziębień, kaszlu, kataru. Zakazane dla kobiet w ciąży! 3] Zmieszać po 2 łyżeczki macierzanki i hyzopu. 1 łyżeczkę tej mieszanki zalać 1 szkl wrzątku, zastawić pod przykryciem 10-15 min. Pić 3 razy dziennie 4] Ulgę przy katarze przynosi wąchanie cebuli. 5] Uwolni od kataru: wymieszać w równych ilościach: suszone owoce maliny, kwiat lipy i kwiat czarnego bzu. 1 łyżkę mieszanki zalać szkl wrzątku i parzyć pod przykryciem 15 min. Pić ciepły napar 3-4 razy dziennie. Działa napotnie i przeciwbakteryjnie. 6] Zapalenie krtani- olejki eteryczne: eukaliptusowy, geraniowy, lawendowy lub szałwii stosować 3-4 razy dziennie. 2-3 krople wybranego olejku dodać do szklanki wrzątku i wdychać ustami ulatniającą się parę. 7] Wąchanie naparu z majeranku przeciwdziała katarowi. 8] Wąchanie olejku z drzewa herbacianego uwolni na pewien czas od kataru. 9] 2 obrane cebule pokrojone w plastry zalać 0,5 l wody. Macerować przez 48 godz. Pic szklankę przed snem codziennie przez 2 tygodnie- uodparnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×