Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

eeeeeeee tam jak wcześnie :) normalnie jutro rano na arbajt leci choć na 9-tą hi,hi,hi,hi,hi....................dyżury mamy :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...ktos pracować musi, by spać mógł ktos ;)... Mój tez juz padł, młodszy duzo wczesniej. A ja...chleję i koncze na necie wszystko co mam do załatwienia...a jeszcze chciałam wprosta poczytac dzisiejszego...Wraz z nim była płyta \"Kobiety PRL-u\"...Niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale taka .......
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale taka .......
można się jeszcze dołączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale taka .......
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale taka .......
nie będę ukrywac że przechodzę mały "kryzysik" i tak zastanawiam się czy ma znaczenie ta 3 z przodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że nie...to niezalezne wg mnie...zreszta nie Ty jedna...ja już po jednym wielkim, teraz mniejszy...ale da sie żyć...jakos :) Głowa do góry ...odrobina usmiechu...będzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale taka .......
oki będę tu zaglądac ale teraz muszę isc spac bo o 6 pobudka do pracy :) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budziczka
Moja koleżanka bardzo potrzebuje gotówki i ima się różnych zajęc. Czy może jej ktoś pomóc wygrac w konkursie ??? Wystarczy tylko zagłosowac i potwierdzic ten głos meilem. Do wygrania jest 100 zł. Jeżeli będzie jakiś sposób to się odwdzięczę za nią !!! Zgłosiłam ją do tego konkursu ponieważ uważam, że skoro potrzebuje tych pieniędzy a mam możliwośc to jej pomogę. Głosowac można tylko dzisiaj do 24:00 Oto link: http://konkurs.budujemydom.pl/zdjecia.php/1 ,ranking/ Acha ... jej nick to PUCHATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpię na sotjąco 😴 Dzien dobry...litr kawy może mnie postawi na nogi. ;) O 5 rano byłam niemal kwitnąća, ale teraz zaczynam żałować, żę zaczął się dzień :P:P Rano stwierdziłam fakt, że facetom żyje się zdecydowanie prościej i bez większego stresu :) Rano spodnie na tyłek, szybka toaleta i idą do pracy. A Ty zanim skończysz wszystko co masz zrobic rano, jesteś juz prawie spóżniona. A to sniadanie dla wszystkich, a to jakieś usprawiedliwienie napisac na kolanie, a to kase na plasteline zostawić a drobniaków zabrakło i kombinuj...A to znowu kolczyki się zapodziały gdzieś...Cholera, torebkę trzeba przepakować, bo nie pasuje do stroju, powrót z przed drzwi bo nuz padać zacznie deszcz, a parasolka nie zabrana... itp....Zdecydowanie prościej byc facetem :P:P Może przesadzam...wybaczcie, brak snu...robi swoje...No dobra...kto do kawy sie dosiądzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×