Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Malenka - a no to sorki... I trzymie kciuki za mieszkanko ! (To juz druga reka razem z Rybka - i jak tu pracowac :-D :-P ? ) Iwa - zaprosisz na kawke ? Tez chetnie wypije sypana bo u mnie tylko automat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
>>>she, tak ten macz jest na Trugutta.Nie pytam się komu kibicujesz:)))) A RESZTA, MOŻE jakieś zakłady ,ile dla Lehii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
>>Rebeka proszę już zaparzona miodek z pasieki podobno ekologicznej z pod samej ruskiej granicy Pieniężno czy jakoś tak . Komu jeszcze kawki po turecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
>>Kaszubko pod tym względem tak ,małe miasta są spokojniejsze . Jak już przejdę na emeryturę to chciałabym mieszkać w małym ekologicznym domku z dala od tego zgiełku?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, miodek ekologiczny mowisz ...? Mmmmm... !!! Mnie jeszcze zostaly kruche ciasteczka, czestujcie sie ! A co do meczu to ja stawiam na 1:1 - tak zeby pogodzic wszystkich :-P . Bardzo nie lubie jak sie ludzie przy mnie kloca. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
No to ja daje dla LECHIi 3:2. Dziewczyny jak się robi takie fajne kwiatuszki? Chyba muszę sie jeszcze raz zalogować pod innym nikiem bo nie mogą mi przywrócić hasła jakby coś to będę pod iwona:))))) To tak na wszelki wypadek żebyście o mnie nie zapomniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
>>Rybka i co kupiłaś tego ELFA???Bardzo ładna figurka!!! Ja jakoś nie mam szczęście do znajdowania takich fajnych rzeczy.Ale to może dlatego że nie mam tak dużo czasu żeby sobie poczytać przy necie, w domu zawsze ktoś ma coś do zrobienia oczywiście ważniejszego odemnie , a w pracy to tylko w przerwie albo jak nikt nie widzi co robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa - te ikonki to gdzies jest stronka gdzie to jest opisane... jak znajde to ci podam,chyba ze ktos mnie wyprzedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupka się gotuje,posprzątane,krówka wróciła do obory,mąż na polu a na mnie jeszcze czeka pranie do powieszenia ale teraz na chwilkę przysiądę. Nie znam tych drużyn ale ja też obstawiam remis,może wtedy ci niby kibice będą spokojniejsi. Iwa ,może kaszubka da Ci przepis na polepszenie pamięci :P :) Chciałam zauważyć,ze pękła nam 50 strona,trzeba by może z tej okazji obalić jakiegos np.drinkusia.? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Widzę Rebeka że nikt poza nami nie lubi no może to za dużo powiedziane interesuje się piłką :))) Ja to niestety z konieczności w pracy z facetem pracuje a w domu mam ich szt. 3 zacięci kibice ale tego młodszego nie póściliśmy na dzisiejszy meczyk bo to za duże ryzyko.Napewno jakieś będą bijatyki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak sobie poprawic humor?;) oczywiscie w tzw. miedzyczasie zaliczylam sklep nine west i kupilam botki na jesien:D mnie wywalą z tego domu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogólnie to ja bardzo lubię oglądać mecze piłki nożnej, ale raczej zagraniczne drużyny na razie znikam bo syn ciśnie się do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez z koniecznosci... W domu mam wprawdzie spokoj, ale za to w pracy... ?! A jak nie daj Boze jeszcze sie trfia jakies mistrzostwa to juz jest horror ! I to nie tylko okragla pilka :-O Teraz sa MS w Rugby to juz o niczym innym prawie nie mowia. Nawet sa zaklady (na kase) i mnie tez naciagneli - ale nie narzekam : na dzien dzisiejszy jestem 12 euro do przodu ! BABY GORA !!!! ;-) :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa - wyrzuc jakies stare to nie zauwaza, a ilosc bedzie sie zgadzac ;-) :-D . Moj slubny moze ze 2 razy zauwazyl ze mam na nowe buty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie nastraszyła mnie moja siostra, która pracuje w szpitalu i jest po rozmowie z neurologiem, że te migreny z aurą wzrokową moje i syna muszą być natychmiast zbadane przez neurologa i muszą!! być wykonane specjalistyczne badania jak eeg głowy, angito ct, tomografia komputerowa czegoś tam, bo mogło dojść przy tych migrenach do perforacji naczyniowej... cokolwiek to znaczy :( Jeśli miałyście migrene to chodziłyście do neurologa i robiłyście te wszystkie badania ? Ale mnie nastaszyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmorka🌻ja chodzę do neurologa ale na razie on dobiera mi leki które beda mi pomagaly przezwyciężyć ból i jakoś funkcjonować:P tyle ze ja mam migrenę punktową-tzn boli mnie po lewej stronie glowy, u mnie to tez dziedziczne. Ale na badania nie dostalam skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie byłam u okulisty z synem, sama też byłam tylko u okulisty bo u nas to głównie największy problem jest z tą aurą, ja np. nie mam tak strasznych bólów głowy syn ma większe i okulista stwierdził na 100% migrenę z aurą wzrokową, że na migrenę nie ma leczenia i skoro radzimy sobie sami to nie ma sensu doszukiwać się drugiego dna w tej chorobie :( A tu siostra mówi o jakiś specjalistycznych badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny. Nadal nic nie wiem :( A teraz muszę wypożyczyć dla męża wiertarkę, ale gdzie to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko 👄 dziękuję za linka, ale ja już przekopałam chyba cały internet w poszukiwaniu wszystkiego co wiąże się z aurą wzrokową :( na pewno wiem teraz o niej więcej niż kiedyś, ale i tak mnie to niepokoi :( Podobno migrena jest „nieszkodliwa” tzn nie zostawia skutków ubocznych. She a Ty masz migreny z aurą, czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam kapuśniaczek. Ja mam dziś to co najszybciej - makaron z dodatkami. Wiecie co, mam dość komunikacji miejskiej! Robię prawko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka dokładnie za ... Muszę zmykać. Zaraz mąz wróci i obiadek trza dać. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece do domku... 🖐️ Zgadzam sie z Twoja propozycja Annapo - moze wieczorkiem jakis napojek na ta 50-ta stronke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×