Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ratunku!!!! Córa przypomniała sobie ,ze musi zrobić wyklejankę z gazety i troche jej pomogłam,siedziałyśmy nad tym 3 bite godziny...Wszystko się klei ,pełno potarganych gazet i tylko się zastanawiam kto tęocenę dostanie.Ta motyka miała cały tydzień,to jej sie przypomni dzień przed a potem błaga o pomoc...I jak mam dzień dobroci to jaj pomagam ,a jak trafi na mój zły humorek to się musi nasłuchać:P Wszystkim ktore muszą z kimś mieszkać wyrazy współczucia.Sama mieszkam od początku z teściami i wiele ,by można na ten temat napisać.Najgorsze jest jednak to,ze jakby na własne życzenie się w to władowałam.Teściowie mieli domek zbudowany w latach70-tych ,taki kwadracik z płaskim dachem z jedną łazienką.I jak się przyprowadziłam to mieszkał z nami jeszcze szwagier.W końcu postanowiliśmy przybudować chociaż łazienkę.I mój M i jego ojciec właściwie wszystko potrafią robić i jak już powstał pomysł tej łazienki to teściu stwierdził,ze przydałby sie jeszcze jeden pokój,potem,że przy jednej robocie można by zrobić pożądny dach itd W końcu dorobiłiśmy tak jakby drugi dom.i tu jest pies pogrzebany,bo ja wtedy jeszcze głupiutka,nie pomyślałam ,ze jak już tyle będzie się robić to równie dobrze moglibyśmy ten domek postawić osobno. I miałabym święty spokój a tak teraz muszę się męczyć...Ale za głupotę trzeba płacić. A w dodatku zostałam tak wychowana,ze starszy ma zawsze rację i nie potrafię si e w wielu sytuacjach upomnieć o swoje.Potem mam migreny,...Albo wypłakuję się w poduszkę.Jak już naprawdę się postawię to dochodzi do tego ,ze nie rozmawiam z teściami po parę miesięcy...A to się tak żle wtedy żyje,bo moja teściowa potafi być bardzo złośliwa.A nawet odgrywa si ę wtedy na dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ja mam napisac... kurde, chyba tylko to ze ja szczesciara jestem i wiekszosc problemow dom-tesciowie-rodzice mnie ominely:P ktos pytal o laptopa za 1 zl, a dokladnie 1,22 - promocja w erze, a potrzebowalam oddzielna karte do netu /czesto ja w swoja strone jade a mąż w druga/ a dziecko chcialo laptopa.... taaaaak ..... no rozpieszczamy do granic mozliwosci... bo moze kiedys nie bedzie nas stac na to.... za to bede zarabiac na sam abonament:P bo przeciez cena tego kompa jest w abo wliczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teściowa też jest okropna nawet pisać mi się o tym nie chce.........ale ma w sobie tyle jadu,że sama się nim zatruwa............ a mieszkać,rzeczywiście najlepiej samemu :) nikt nie komentuje ,nie doradza ,nie poucza i .......same wiecie..... piszmy o czymś miłym w końcu miałyśmy się pozytywnie nakręcać,a nie dołować .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Anko --masz rację, najwyższy czas zmienić temat! Nie zmienimy tego co się dzieje, nie mamy zaczarowanej kredki ani czarodziejskiej różdżki, a może..... Przyznać się bez bicia -- która z nas potrafi czarować?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra odpowiedź-- 5 punktów. A w czym jesteśmy najlepsze?.... Bo facetów naszych już zaczarowałyśmy, kogo jeszcze..... i w co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro jesteśmy dobrymi czarownicami -- to trzeba posypać trochę mięty przy drzwiach i oknach wewnątrz naszego mieszkania-- ponoć to skuteczna zapora przeciwko złym myslom naszych wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czar na zmianę sytuacji z złej na dobrą Tego czaru dokonuje się o godzinie 7 wieczorem (19:00) w dowolny Piątek. Niezbędne akcesoria: # 7 białych świec # 1 mała świeca o dowolnym kolorze i mały talerzyk z solą Zapal 7 białych świec dokładnie o godzinie 7 wieczorem. Postaw małą świecę w talerzyku z solą i a następnie ją zapal. Odczekaj 10 minut, a następnie zdmuchnij 7 białych świec - jedną po drugiej. Pozostaw małą świecę do samoistnego wypalenia się i wygaszenia w talerzyku z solą. To wyczytałam tutaj: http://www.mrooczlandia.com/magia/wielka_ksiega_czarow_i_zaklec/index.php?czar=spis2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAleście naprodukowały..ały...ały...ały ;) O rozmowie z szefem pomyslę rano,bo mam jutro II zmianę,dzisiaj nasłuchałam się,jakie mam niegrzeczne dziecko - najwięcej uwag w klasie!!. I dobrze tak nauczycielkom:D Długo by o tym opowiadac,najpierw się złościłam,krzyczałam,prosiłam i przytakiwałam Paniom...teraz bronię dziecko,bo wiem,że nauczycielki obiektywne nie są,a dziecko jak ma charakterek ( po mamusi...a co! ;) ) to i dobrze, w zyciu sobie poradzi. widze,ze tu sie otworzyło włąśnie piekło na ziemi i mam na myśli temat o synowych/tesciowych a nie dziwne czary Kaszubki;) ale jak powiedziałam, nie będę się wypowiadać. chciałam tylko Rybce powiedzieć,ze moi znajomi kupili za 300 tys/kredytu ofkorse/ dom tuż pod Olesnicą.Parter 100m2(odpicowany,z kominkiem w salonie,zabudowaną kuchnią,super łazienką i wc,3ma pokojami ) piętro drugie 100m2 (do całkowitego remontu),strych...wielki i cudny i jeszcze piwnica i kilka m zieleni;) Dla niezorientowanych - za te pieniądze we Wrocławiu kupiliby średniej wielkosci mieszkanie:) Szkoda tylko,ze kiedy skończa spłacac kredyt,ich 12-toletni syn będzie miał lat...50 :( Ale innego wyjscia nie mieli. Moze do soboty pozbieramy jakies numery na duzego lotka i coś gdzie spobudujemy?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez torebki - przyznaję się że bezmyślnie i niechcący dałam zły temat. Szkoda , że nie można cofnąć czasu. Następnym razem będę uważać..... Tu ma być wesoło, a nie jakaś narzekalnia.....i tak będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma złych tematów jesli wygadanie sie poprawi nastroj i zrobi lzej na duszy:) kaszubka 🌻 a co wyczaruje jak tak zrobie? moj mąż ciągle gada ze jestem czarownica:P nie wiem czy to dobrze czy zle:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...nie nie nie pisz mi tu tak:) skoro temat ma odzew tzn ze jest wazny( jesli mówimy o tych synowych ). Jesli chodzi o czary to za bardzo w pewne rzeczy wierzę,żeby ich próbować albo z nich zartować. A cofnąc czas...kto by nie chciał? A ile razy chcieliśmy żeby szybciutko biegł do przodu,żeby cos już było za nami;) śmieszna rzecz ten czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez_torebki🌻 taaaak.... te numery w totka chyba ktos mocniejszy czaruje:D:D:D jakis SameWiecieKto albo inny taki:D:D:D:D kurcze, ale fajnie byloby trafic jakas wieksza sumke:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez sie pisze na skladkowego lotka - wprawdzie kasy raczej nie brakuje ale kupilo by sie to czy tamto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - ja z lapmpka czerwonego Y ... od kolacji zostalo a moj slubny nietrunkowy wiec wszystko dla mnie :-D :-P . Kto chce moze sie przylaczyc bo jeszcze troche zostalo... albo sie upije albo zostanie na jutro !! ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosh..alkoholiczki jakieś;) Ale swój do dwego ciągnie- ja właśnie resztkę białego obalam( zanim ślubny z pracy wróci;) ) bo nie chciałyście ze mną pić kilak dni temu:) Ja typuje 1,3 5 25 39 i 34;) jak która wygra to prosze się podzielić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cyfry to 7 i 17... Urodziny , komunia, biezmowanie, slub - wszystko 17 :-) Moge je wypozyczyc ale jak ktos wygra... patrz wyzej ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bede musiala pomyslec nad jakas stopka... Wasze mi sie podobaja... a sam nie mam pomyslu :-O Troche wysilku umyslowego... moze nie po winku, bo moze byc roznie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez_torebki - zazwyczaj zakladam winko na 3 dni : lubie sie wieczorkiem napic winka bo w poludnie w pracy sie nie da. I nie codziennie - butelka mi idzie na tydzien + druga w WE... Czy ja juz jestem alkoholiczka :-O . Moj twierdzi ze nie duzo mi brakuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zapisze:D ale i tak puszczam na trafil, wychodzi zawsze na chybil:P a stopka rybki zyciowa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż istnieje czarna i biała magia. Ne tylko w to wierzę, ale i wiem. Biała magia nie jest groźna...ale czarnej się boję. Stawiam na 22, 13, 7, 8, 25 i 49 . Coś może z naszych liczb będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kaszubko...jak se same zbierzemy i wylosujemy;))) I jeszcze ustalimy nagrody-fanty;) Ja sama moge wypic butelkę wina jak mam\"dobry dzień\",ale moja masa mi na to pozwala;) Mój mąż chudzina więc i w piciu proporcje odpowiednie zachowane;) Kupujemy butelkę-on z niej szklaneczkę,ja resztę...no nie wiem czy nie czas sie leczyc;) a co do stópek to chyba za często musiałabym je zmieniać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kaszubko...jak se same zbierzemy i wylosujemy;))) I jeszcze ustalimy nagrody-fanty;) Ja sama moge wypic butelkę wina jak mam\"dobry dzień\",ale moja masa mi na to pozwala;) Mój mąż chudzina więc i w piciu proporcje odpowiednie zachowane;) Kupujemy butelkę-on z niej szklaneczkę,ja resztę...no nie wiem czy nie czas sie leczyc;) a co do stópek to chyba za często musiałabym je zmieniać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze cos w tym jest... Nie mam zadnych zlych ani dobrych doswiadczen osobistych z magia ale conieco slyszalam . Ja wierze w sile pozytywnego myslenia... Mam swoje \"rytualki\" (bo rytualu to za duze slowo :-) ) na codzien... Ktora z nas nigdy nie szla na jakies wazne spotkanie i nie mowila sama do siebie \" musi sie udac, napewno sie uda...\" Mnie sie zazwyczaj udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×