Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

35 - moze nie dokladnie \"dobrego prowadzenie sie\" ale cos w stylu : odpowiedzialna, zaradna, slowna, godna zaufania, uczynna, opiekuncza w stosunku do rodzenstwa, z walorami morlanymi ... takie tam duperele... A w ogole to ma to dostac adwokat zajmujacy sie sprawa i on tym bedzie rzadzil ... i decydowal czy przedstawic czy nie, czy cos to wnosi do sprawi i czy powolac na swiadka... http://pl.youtube.com/watch?v=irp8CNj9qBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, dobre winko nie jest złe:), najważniejsze, żebyś była w zgodzie ze sobą, chociaż jeśli ma to pomóc to czemu nie; o Police, Queen - bardzo lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - ja juz jestem zdecydowana... co wcale nie znaczy ze zrobie to chetnie ... tak tylko sie waham dla zasady ... bo ja waga jestem :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M to waga i raczej mało wahający jest, wiem, że taki oświadczenia mogą pomóc - siostra sie rozwodziła i wtedy sąd wziął takie opinie pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, czasem się tęskni i dlatego, jak moja młodzież narzeka, przekonuję ich, że to najlepsze lata, ale pewnie docenią to, gdy będą w naszym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - Twoje dzieci w takim wieku ze juz moga sie ostro buntowac ... a zrozumia za pare lat. A na szkole te lata rzekomo zmarnowane to ja narzekalam tylko iskry szly... i buntowalam sie ile sie dalo... I to jest wlasnie to co sie najbardziej pamieta : szalenstwa, dzikie wakacje, nieplanowane i improwizowane imprezy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się buntują, ale raczej w normie, przynajmniej na razie, ja byłam starsza i przecierałam szlaki - siostrze było łatwiej, ale musiałam się nieźle nakombinować, bo rodzice moi tacy bardziej konserwatywni. Pamietam jak szłam na imprezę a ojciec mnie zawsze o 23 odbierał, wyjatkiem był sylwek - moglam do 00.30 i to jak miałam 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedynaczka... to dopiero byl beret ;-) :-D. Rodzice tez za duzo nie pozwalali ale powolutku \"podciagalam\"... Mialam \"prawie siostre\" - przyjaciolke i razem szalalysmy i nawzajem sie pilnowalysmy. Co nie przeszkadza ze o wielu moich szalenstwach rodzice dowiedzieli sie zaledwie kilka lat temu :-D ? A o kilku jeszcze do dzis nie wiedza ;-) ? Mlodosc musi sie wyszalec ale bardzo wazne jest towazystwo w jakim sie obracaja. Najwazniejsze zeby umieli zachowac zdrowy rozsadek, mieli pewnosc ze \"w razie czego\" rodzice beda za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie poszalałam dopiero na studiach, i to czasami nieźle, np. do dziś sam zapach koniaku przypomina mi o wieczorku zapoznawczym w akademiku, zupełnie babskim, ale od tamtej pory koniaku nie tykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było nieźle, zarazpotem trafiłysmy na dywanik kierownika, podobno siedziałysmy na parapecie i dawałyśmy niezły koncert życzeń, tylko jakos tego nie pamiętałyśmy na drugi dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy powinien miec prawo do takich wspomnien... ale wyobrazam sobie ze jako rodzicowi to chyba Ci sie wlos na glowie jezy jak pomyslisz ze Twoje dzieci tez moga miec takie \"przygody\" ? Ja sie czasami zastanawiam jak to sie stalo ze wyszlam z tej mojej bujnej i szumnej mlodosci bez uszczerbku na zdrowiu ( chociaz kto wie ...?) - chyba cudem ... a no tak, mialam aniola-stroza : moja przyjaciolke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka,jak tylko takie to jakoś to zniosę, choć pewnie też dowiem się po czasie; chyba już jutro się znów spotkamy, bo ja do lekarza na 7 pędzę, pożegnam Cię już dzisiaj, fajnie się gadało, buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przedostatni dzień października. " Biedny wariat Sam to wiesz że dla ludzi jest wariatem Lecz pieniądze gdyby miał Ekscentrykiem by się zwał" T. Zeliszewski Fajny wierszyk...i taki życiowy....chcę też być ekscentryczką z dużą walizą pieniążków.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno dziś wejść i sie wpisać..... Próbuję znowu... Dzień dobry.... ale i tak jestem zła, bo ile razy można startować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dotarlam do pracy :-D wiec witam serdecznie wszystkie mile panie 🌻😘😍 She - bardzo lubie Fish\'a i tak mi sie wlasnie majaczylo odnosnie Twojego nicka... W pracy wczoraj wszystko poszlo dobrze i dzis zapowiada sie spokojny dzien wiec mozna troche poleniuchowac .... Jeszcze tylko 2 dni pracy w tym tygodniu a w piatek jedziemy na WE do przyjaciol... juz sie nie moge doczekac !!! Stawiam kawke i kremowki i ide na \"dymka\" ... hihi, juz widze jak bede dzis pracowac ;-) :-D :-D !! No ale po wczorajszym zapier .... cos mi sie przeciez nalezy, no nie ? PS to moje trzecia podejscie do wyslania tego posta - cos kafe glupieje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniam
Hej Widzę, że dzień rozpoczęty śpiewająco, a raczej muzycznie. A kolory za oknem oglądałyście? Nie lubię jesieni z powodu zmienności i zimności :), ale kolory jesienne uwielbiam. Popatrzcie! Dzisiaj u mnie jest piennnknie:)), kolorowo (oczywiście jak zaświeci słonko). Pozdrawiam Was serdecznie i życzę kolorowego dnia. Mania-m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dotarlam do pracy :-D wiec witam serdecznie wszystkie mile panie 🌻😘😍 She - bardzo lubie Fish\'a i tak mi sie wlasnie majaczylo odnosnie Twojego nicka... W pracy wczoraj wszystko poszlo dobrze i dzis zapowiada sie spokojny dzien wiec mozna troche poleniuchowac .... Jeszcze tylko 2 dni pracy w tym tygodniu a w piatek jedziemy na WE do przyjaciol... juz sie nie moge doczekac !!! Stawiam kawke i kremowki i ide na \"dymka\" ... hihi, juz widze jak bede dzis pracowac ;-) :-D :-D !! No ale po wczorajszym zapier .... cos mi sie przeciez nalezy, no nie ? PS to moje trzecia podejscie do wyslania tego posta - cos kafe glupieje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dotarlam do pracy :-D wiec witam serdecznie wszystkie mile panie 🌻😘😍 She - bardzo lubie Fish\'a i tak mi sie wlasnie majaczylo odnosnie Twojego nicka... W pracy wczoraj wszystko poszlo dobrze i dzis zapowiada sie spokojny dzien wiec mozna troche poleniuchowac .... Jeszcze tylko 2 dni pracy w tym tygodniu a w piatek jedziemy na WE do przyjaciol... juz sie nie moge doczekac !!! Stawiam kawke i kremowki i ide na \"dymka\" ... hihi, juz widze jak bede dzis pracowac ;-) :-D :-D !! No ale po wczorajszym zapier .... cos mi sie przeciez nalezy, no nie ? PS to moje trzecia podejscie do wyslania tego posta - cos kafe glupieje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dotarlam do pracy :-D wiec witam serdecznie wszystkie mile panie 🌻😘😍 She - bardzo lubie Fish\\\'a i tak mi sie wlasnie majaczylo odnosnie Twojego nicka... W pracy wczoraj wszystko poszlo dobrze i dzis zapowiada sie spokojny dzien wiec mozna troche poleniuchowac .... Jeszcze tylko 2 dni pracy w tym tygodniu a w piatek jedziemy na WE do przyjaciol... juz sie nie moge doczekac !!! Stawiam kawke i kremowki i ide na \\\"dymka\\\" ... hihi, juz widze jak bede dzis pracowac ;-) :-D :-D !! No ale po wczorajszym zapier .... cos mi sie przeciez nalezy, no nie ? PS to moje trzecia podejscie do wyslania tego posta - cos kafe glupieje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dotarlam do pracy :-D wiec witam serdecznie wszystkie mile panie 🌻😘😍 She - bardzo lubie Fish'a i tak mi sie wlasnie majaczylo odnosnie Twojego nicka... W pracy wczoraj wszystko poszlo dobrze i dzis zapowiada sie spokojny dzien wiec mozna troche poleniuchowac .... Jeszcze tylko 2 dni pracy w tym tygodniu a w piatek jedziemy na WE do przyjaciol... juz sie nie moge doczekac !!! Stawiam kawke i kremowki i ide na "dymka" ... hihi, juz widze jak bede dzis pracowac ;-) :-D :-D !! No ale po wczorajszym zapier .... cos mi sie przeciez nalezy, no nie ? PS to moje trzecie podejscie do wyslania tego posta - cos kafe glupieje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniam
Hej Widzę, że dzień rozpoczęty śpiewająco, a raczej muzycznie. A kolory za oknem oglądałyście? Nie lubię jesieni z powodu zmienności i zimności :), ale kolory jesienne uwielbiam. Popatrzcie! Dzisiaj u mnie jest piennnknie:)), kolorowo (oczywiście jak zaświeci słonko). Pozdrawiam Was serdecznie (szczególnie rocznik 69 :) ) i życzę kolorowego dnia. Mania-m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×