Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

35 - Hihi, ciekawa jestem czy w wieku 43 lat naprawde bedziesz uwazala sie za \"babcie\"... A tak powaznie to wiek jest pojeciem wzglednym... Pamiemam ze jak mialam 18-20 lat to takie panie jak my teraz to mi sie wydawaly \"powaznymi osobami\" a ja dzis moze nie wygladam :-( ale czuje sie mloda, w pelni sil i gotowa na wszystko ! Wiadomo, metryki nikt nie oszuka, ale mam nadzieje ze za 10-15 lat dalej bede tak myslala. A podobno dzieci odmladzaja ;-). A co do tego wyniszczenia organizmu... czy to naprawde az takie wazne ? Ja nie jestem z tych co to za wszelka cene chce dobrze wygladac... i mam gleboko to co inni mysla o moim wygladzie....bez popadania w przesade oczywiscie... ;-) Ewanisia - Sucharki jak naj bardziej ! Na taras sie spoznilam ...? Ale pojde jeszcze, tak ok 15.00... to moze wtedy ? Poczestujesz lazankami ...? Please !!! Annapo - jak widac powyzej, ciezko mnie przekonac... no ale ja waga jestem to Kaszubka wie dobrze jaka to ciezka robota jak sie chce wage \"przekabacic\" ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - swieta racja ! Ta opieka nad dzieckiem i wszystkie rzekome \"niedogodnosci\" to jakos zbledly przez te ostatnie lata ! Nie taki diabel straszny jak go obsmarowywuja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Erw-🌼....wejdz w google i wpisz lazanki wyjdzie Ci tyle sposobow i wybierz najlepszy wedlug gustu,ja zawsze daje troszke boczku kielbasy,cebuli podsmazam to wszystko i lacze z makaronem oczywiscie doprawiam do smaku i szybki obiadek gotowy.....a dzis dodalam kawalek miesa.....smacznego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - no cos ty ! Kobieta w kwiecie wieku, a nie zadna stara. Mlodosc jest w glowie a nie w metryce ! Kawke stawiam \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ ... Dzis automat dziala ...nie mam wymowki zeby umeczona glowe na klawiaturze zlozyc ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hihihi....staruszki.....nic sie nie oszuka na wszystko jest czas i miejsce.......nawet na bycie babcia....czasami los nam plata figla jak ja swoim rodzicom.....ale coz takie jest zycie .... Rebeka -o 15 na tarasie i zapraszam na lazanki....a co do wygladu to ja tez sie juz nie przejmuje ...czas robi swoje i z wiekiem inaczej myslimy podobam sie swojemu M i to mi wystarczy.....ale tez nie dopuszcze do tego zeby za duzo mi przybylo a juz troszke jest....hihi.....🌼 35-a juz sie wystraszylam ze opuscilam jeden dzien......chodzi mi o te Andrzejki.....u mnie w piatek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu,no troszke musimy poczekac,ale co sie odwlecze to nie uciecze... Dea, mnie sie wydaje ,ze dziecko powinno przyjsc na swiat wtedy gdy sie go pragnie i oczekuje,a czy mama ma wtedy 18 lat czy 40 to w dzisiejszych czasach chyba nie stanowi problemu... a łazanki robie najprosciej jak idzie :gotuje makaron ,na patelni przysmażam wedline ,boczek,cebulke ,troche pieczarek i co tam jeszcze mam w lodówce.Osobno gotuje pokrojona kapuste ,jak zmieknie dodaje troszke kapusty kiszonej,gotuje do miekkosci i potem wszystko łacze ,doprawiam.. Moj syn jeszcze dodaje do tego kechup ,ale on go poprostu uzywa prawie do wszystkiego... Nie wiem czy cos takiego Ci bedzie smakowac ,ale robi sie to szybko i nawet Rebece ,by wyszlo...Sorry Rebeko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poczytalam o tych cyckach i rozstepach to sie niezle usmialam:D a reszte co mialam napisac zapomnialam;) bo zajelam sie nasza klasa:D a ! mialam napisac min. ze mimo dwojki dzieci mam niezle cycki:P łazanki - kluchy , pieczarki, kapusta -mięsa w zadnej postaci nie daje bo nie jadamy zwierzat ide na jakies zakupy, mąż zakazał mi prasowac:D widac jemu tez ja sie zle komponuje z obowiazkami domowymi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, zgadzam sie w pelni z twoim zdaniem - za duzo jest \"niechcianych\" dzieci na tym swiecie :o A tak a propos, ponoc moj ojciec mnie nie chcial, bo jeden syn mu wystarczal i poslal mame do szpitala na aborcje. Ale miejsc nie bylo i moja mama wziela to za znak boski, no i jestem :) alezcie mi smaka narobily na te lazanki! glodna niesamowicie teraz jestem!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - no to na obiadek uciekaj, na co czekasz ? ;-) :-D Takie jedno pytanko bo mnie to po glowia lazi jue od tygodni ... jaki czas wy macie w UK, w sstounku do Europy? Chodzi mi o to czy u Was tez jest zmiana czasu zimowy/letni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest różnica? nigdy sie w to nie wglebialam bo to na moja diete nie wplynela zadna filozofia, ryby,jajka i produkty mleczne jemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa-🌼-gratuluje ladnych cyckow ja na swoje tez nie narzekam ---jak sa pieszczone to ladny wyglad maja caly czas...no i same musimy rowniez o nie dbac.....osobiscie tylko wsmarowuje balsam i oliwke do kapieli uzywam..... Dea-🌼-ja bylam bardzo chcianym dzieckiem bo pierwsze imie juz bylo wybrane przed urodzeniem ale mama spadla ze schodow w 6-ym m-cu i poronila ...niedlugo zaszla znowu i tak jestem jako ta drga z tym samym imieniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,u nas mamy czas zimowy w koncu ponoctez jestesmy w Europie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka tak u nas jest zmiana czasu na letni i zimowy i roznica jest godziny ....tzn u mnie jest przed pierwsza a u was przed druga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - Polska w Europie Anglia...? ;-) Tam maja \"przesuniety\" czas o godzine w lecie... to nie wiem jak to w zimie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie wydawalo z tymi jaroszami:D jest tego jeszcze kilka odmian, jacys weganie itd. ale jak pisalam, u mnie z upodobaniami kulinarnymi to bardziej zwiazane a nie z ideami wyzszymi:) tak poza tym moj mąż jest uczulony na mięso więc bez żalu się z nim rozstalam - z mięsem nie z mężem - z mężem nie mogę bo ktoś musi o moje cycki dbać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ewanisia za \"oswiecenie\" ! No i prosze, znow odrobine madrzejsza jestem ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziewczyny tutaj tak samo jak w Polsce czas sie przestawia w tym samym czasie .....letni to letni zimowy to zimowy u mnie jest teraz godzina za 7 min pierwsza ale windowsa mam polskiego wiec moj wpis automatycznie przestawia godzine na europe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia piszesz o godzinie przy Twoich postach? mi sie wydaje ze jest to zwiazane z miejscem gdzie są ustawione serwery forum - tj. ustawiona na nich godzina bo gdzie są to chyba tez nie jest wazne... ale ja to głupia jestem więc moze sie myle:D kurde, małolata na zakupy mnie ciągnie:O nie chce mi się;( chyba jestem chora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche to smutne, ale mama mnie nie chronila przed niektorymi tematami, jak np jej pierwszy maz (a moj biologiczny ojciec) ja bil i na nas, malenstwa tez podnosil piesci... :o Poszla na ta aborcje bo miala 21 lat i bala sie ojca, ale nie zrobila, bo w szpitalu powiedzieli ze ma wrocic jak beda miejsca. A potem to tez juz chcianym dzieckiem bylam i imie zawdzieczam mojemu bratu, ktoremu bardzo sie podobalo Jejasia :) Rebeka, fakt ze UK (i Portugalia) sa o godzine do tylu od reszty Europy zalezy od polozenia geograficznego w stosunku do linii Greenwich. Ale i na wiosne i jesienia przesuwamy zegarki jak reszta Was. Ostatnio mowi sie o zniesieniu przesuwania czasu na jesien... Hmm, a ja wlasnie \"wcinam\" mcdonnald\'sa :o jejku jejku ale pycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlatego do Lonydnu od nas niecale 2 godziny a powrot jur prawie 4 ;-) :-D :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea jakbym zobaczyla męża z żelazkiem w ręku to uznałabym ze mojego porwali kosmici i podłożyli klona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-jak stosowałam diete kopenhaska to wspomagałam się tymi tabletkami one nie odchudzają tylko wypełnieją żołądek i wtedy nie czujesz głodu i łatwiej ograniczyć ilość jedzenia .A czy schudłam tak wtedy tak ale po roku wróciłam do tej wagi .Anapa ma żadna diete nie jest idealna :( ale życze wam powodzenia w traceniu kg. A zając to wtedy jak zaliczysz glebe tak ja dzisiaj rano hihihihi .Kaszubko .A co do pupci to nie jest tak żle hihihih A stopka tak uczę się od najlepszych DEA ale mnie rozbawiłaś- szkoda że ja nie jeżdżę autobusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny temat poruszyłyście.. i to w tym czasie, gdy ja akurat bawiłam się z maluśkim Maćkiem. Rebeko , gdy wybije twoja godzina - będzie miała dziecko. Dea już wie, jak dzieciątko odmładza i że to jest coś cudownego. Ja mając 34 lata i trójkę dzieci [ 15, 14 i 10 lat] zdecydowałam się na jeszcze jedno dziecko i nigdy tego nie żałowałam.. mało tego - nareszcie poczułam się spełniona. W czasie ciąży schudłam, a rozstępów nie miałam. A chociaż zostałam babcią mając 40 lat - nic a nic nie poczułam się stara - miałam przecież u boku 6-cioletniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ide na te zakupy, bo rodzina pomysli tez ze jestem ufo dea przykre takie doswiadczenia , ale czasami np. latwiej zrozumiec dlaczego rodzice nie sa razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×