Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea - McDo ? Ja tez sie skusilam ostatnio... mam nadzieje ze to nie za czesto tak ;-) ? Isa - z moim M : idem ! :-D 🖐️ To ujednolicenie czasow w Europie to fajna sprawa, ale wedlug geografii to miedzy np Warszawa i Madrytem powinny byc 2 godziny roznicy. U nas slonce o wiele pozniej wschodzi i moze dlatego tak mi sie ciezko rano wstaje ... :-O ? Kaszubko - buziaki dla Maciusia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiecie ktos z moich znajomych zajmuje sie w Polsce Herbalifem jest to skuteczna metoda do pozbycia sie zbednych kg albo do przytycia polecam wam poczytanie na ten temat bo to jest wszystko naturalne.....widzialam go na codzien przez kilka lat i daje to efekty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam tez przybrane siostry, bo ojciec ponownie sie ozenil i mial blizniaczki. Nie utrzymujemy kontaktow ale jak sie spotkalysmy to jak w dwa lustra patrzylam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, McDonnald\'sa to sobie funduje raz dwa razy do roku - nie wiem co mnie dzisiaj napadlo bo i na wieczor mamy hamburgery (ze zdrowej zywnosci) :o Ja tak jak BT - po otruciu sie, wszystkie te swinstwa juz jakos nie smakuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - przykre... ale podziwiam ze potrafisz o tym mowic bez zalu i emocji. A co do blizniaczek... znaczy \"prawie\" trojaczki :-O ? Qrde - ja zawsz chcialam rodzenstwo... :-O. Ale moja mama \"po mnie\" stracila prawie 20 kilo, a ze nigdy ich za duzo nie miala... :-(. A poza tym to ja chcialam starszego brata, a na to szans nie bylo zadnych ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-dlaczego nie utrzymujecie kontaktow ....tak jest lepiej czy tu o bol chodzi ...? prawdopodobnie jest we Wroclawiu kobieta bardzo podobna do mnie i ma na imie Agnieszka...kiedys w pubie podszedl do mnie ktos i mowi Agnieszka gdzie Ty sie podziewasz tak dlugo ....zdebialam ale po wywiadzie dowiedzialam sie kilku rzeczy od innych znajomych ze jestesmy bardzo podobne .......ona tez o mnie wie ale nigdy sie nie spotkalysmy .......znajac mojego tate to moge miec siostre kto wie....hihihi....chcialabym ja zobaczyc bo ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wrocilam ,obiad postawiony ,wiec moge pogadac... Dea a moze te smaki o czyms swiadcza...;) Rebeko moja corcia tez chce starszego brata...i tez nie ma na to szans hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - ciekawe czy Twaoj corcia ma takie same motywacje jakie ja mialam ;-) ? Ja chcialam starszego brata zeby duuuuzo fajnych kolegow do domu przyprowadzal ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona ma mldszego i denerwuja ja jego koledzy,wiec chyba cos podobnego... Ale jej braciszek w koncu urosnie to i koledzy beda mniej \"upierdliwi\" ,to moze wtedy bedzie zadowolona... A ja chciałam miec same corki i tez mi nie wyszlo ,ale sie z tego ciesze bo moj chlopak jest czasami duzo bardziej zjadliwy niz cora ,zreszta on jest waga,to sama rozumiesz ...Cora lwica i ja tez wiec za duzo nas na jednym terenie..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydzistkapiątka
Anna, ja też lwica, i to podobno taka typowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziistkapiątka
ja też się daję czasami ugłaskać, a może bardziej stwatrzam pozory, że jestem ugłaskana, żeby osiągnąć swój cel ;) a to wyżej to ja tylko za szybko piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - przepraszam ale nie pamietam ... jaka jest roznica wieku miedzy Twoimi dzieciaczkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ja tez znikam bo mama sie nudzi i pasjansa pouklada zajrze pozniej papa..... 35-Ty lwicooooo....🌼....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - no to za pare lat, jesli tak jak Dea 😘 za mlodszymi sie bedzie ogladac, to koledzy braciszka beda jak znalazl ! To ja tez znikam... na papieroska. Dea - zapraszam na tarasik... Ewanisia obiecala a teraz uciekla...:-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka - :D:D:D no to ty sie mlodo czujesz!!!! Ewanisia, nie z bolu ale jakos tak sie zycie poukladalo. Ja moja mame podziwiam bo, nawet mowiac mi o pewnych sprawach, nigdy nie starala sie nastawic mnie do niego negatywnie. A on z mojego zycia \"zanikl\" jak mialam 5 miesiecy i jak sie pokazywal to tylko zeby pozyczyc pieniadze. Teraz juz nie zyje od kilkunastu, zmarl w wieku chyba 49 lat, po dlugim zyciu nadluzywania alkoholu. To byla straszna choroba tamtych generacjii. A teraz jak widze jak moja corka kocha tatusia to czasami lezka mi sie zakreci... Rebeka, ja mam starszego brata, hmm nie wiem czy tak to fajnie bylo. To raczej on byl \"nastawiony\" na moje kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka, masz racje, nie ma idealnych rodzin. Ale milosc mojej mamy i babci mi calkowicie wystarczala. A z mama do dzisiaj sie przytulamy i mowimy ze sie kochamy (jak sie nie klocimy, ale to tez z milosci ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - jak mnie cos (ktos ?) zainteresuje to zazwyczaj pamietam... Tylko w Waszych dzieciach troche sie jeszcze gubie :-O... ale to tez przyjdzie z czasem... mam nadzieje :-)! Ja z dziecinstwa najmilej wspominam wycieczki ... Wyruszalismy skoro swit, jechalismy do lasu, zostawialismy rowery u zaprzyjaznionych ludzi (taka przeurocza para staruszkow😍), lazilismy caly dzien, jakis piknik na polance :-D i wraclaismy o zmroku... czasami bez rowerow bo za daleko doszlismy zeby wracac po rowery wiec wracalismy autobusem lub pociagiem... i na dastepny dzien trzeba bylo po rowery jechac ;-). W sumie, jak tak patrze z perspektywy czasu to mialam normalne, szczesliwe dziecinstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - hihi, a ja sie zastanawialam nad kupnem \"Wii\"... :-D Chyba zrezygnuje... :-D. A na marginesie... moj M to marzy o "porszaku"... :-D, ale kogut z niego niezly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Dea...aleś mnie rozbawiła:D Cyt: \"Ja tak jak BT - po otruciu sie, wszystkie te swinstwa juz jakos nie smakuja \" hahaha...no raczej...:P Znikam,bo to czas moich dzieci na kompie, zresztą nowe gazetki z wzorkami dostałam,muszę popatrzeć,czy jest coś świątecznego:) miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D BT, widac literke d do d... mam :D Rebeka, ja tez myslalam o Wii, ponoc fajnie mozna sobie przy tym cwiczyc ;) tylko ze teraz przed swietami juz nie mozna znalezc, nawet on-line .... poczekam na poswiateczne przeceny. Ellisa, powiesz co kupilas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gralam w WII u znajomej niedawno... WII Sports mi sie bardzo podobalo ! Zwlaszcza bowling i golf - sa super ! Na nastepny dzien bolaly mnie wszystkie miesnie ! Wydaje mi sie ze ostatnio w sklepie u nas widzialam, a w katalogach juz napewno... Ale moze faktycznie po Swietach troche ceny pojda w dol, bo troche przesadzaja... :-O, konsola jeszcze, w koncu to sie kupuje raz, ale za byle jaka gre to juz trzeba placic \"jak za zboze\" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×