Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo - hihi, no az tak zle ze mna jeszcze nie jest ! A twoj komentarz do wpisu She to moge do Ciebie odwrocic ;-) ? Qrde, tu same glodomory pracuja ! Tylko o obiedzie gadaja ! No to ide...zreszta i tak analiza systemu sie wlaczyla wiec powoooli komp dziala ... Smacznego wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umeblowana, wygodne i zeby sie latwo czyscily ;) Rebeko, ja andrzejek nie obchodze, jakos ta tradycja sie zagubila w mojej rodzinie, na pewno przez maly kontakt z Polakami :o Ale ja nawet sie nie czuje zeby imprezowac za duzo - po stresach w zeszlym tygodniu teraz mi to cale zmeczenie wychodzi i chetnie sobie posiedze przed dobrym filmem z lampka wina :) Was tu nie bedzie, wiec tylko film mi pozostaje :) Kaszubko, ty jestes zawsze naszym sloncem, nie mozesz nigdy lewa noga wstawac!!!! A tak na powaznie, WE przychodzi na pewno wnuczki do was wpadna i troche halasu i humoru przyniosa :) Duza 😘 dla Ciebie i posylam wszystkie promyczki slonca z Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - hihi, no az tak zle ze mna jeszcze nie jest ! A twoj komentarz do wpisu She to moge do Ciebie odwrocic ;-) ? Qrde, tu same glodomory pracuja ! Tylko o obiedzie gadaja ! No to ide...zreszta i tak analiza systemu sie wlaczyla wiec powoooli komp dziala ... Smacznego wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - hihi, no az tak zle ze mna jeszcze nie jest ! A twoj komentarz do wpisu She to moge do Ciebie odwrocic ;-) ? Qrde, tu same glodomory pracuja ! Tylko o obiedzie gadaja ! No to ide...zreszta i tak analiza systemu sie wlaczyla wiec powoooli komp dziala ... Smacznego wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea na sobotę lub niedzielę wpada zazwyczaj syn z dziewczyną ,[ który mieszka w trójmieście] albo czasami dzieciaczki starszego syna [ ale to już jest zależne od humorków mojej synowej]. Córki i reszta wnucząt bywają często - lecz w inne dni tygodnia - WE to dni dla ich rodzinek. Dzisiaj najstarszy wnuk dostarczy mi z biblioteki nową porcję książek, a wczoraj córka przyniosła mi ciekawe książki o ziołolecznictwie [ w tym jedna o leczeniu dzieci]- zostały kupione z Allegro. Czytam też niektóre z książek Ericha von Dänikena - to coś co od dawna mnie interesuje - on i jemu podobni mają bardzo ciekawe hipotezy i poglądy - często bardzo sprzeczne z innymi naukowcami i teologami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko no to smacznego...a komentarz zostawie ...bez komentarza hi,hi...:P Dea ja tez nie mam ochoty na imprezowanie ,ale chyba pojde,bo przewaznie jak nie mam ochoty to sie dobrze bawie ...A i jakies inne buzki poogladam...Moze troche uda sie potanczyc,bo moj slubny juz w lepszej formie... moze nie bedzie najgorzej.. Kaszubko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie wpuszczalo, a teraz ide sobie jakas salatke kupic. Pokutuje po wczorajszym McD :( Kaszubko, no to masz sie czym teraz zajac :) oczywiscie oprocz rozmawiania z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - no jak to gdzie ? Na obiadku bylam... ale juz wrocilam :-)! Dea - u mnie to jutro imprezka w pracy, nie \"Andrzejki\" : jeden kolega odchodzi... i maly poczestunek robi na pozegnanie. Mozesz tez przyjsc ... tylko obawiam sie nie przejdziesz niezauwazona ;-)! Tez nic nie planuje na ten WE... ale kto wie :-). Zycie sklada sie z niespodzianek ! Kaszubko - dobra lektura nie jest zla :-). Ja teraz ostatnio bardzo malo czytam, ledwo strone, dwie przed snem i zaraz mi sie oczy zamykaja :-O. W metrze tez ostatnio nie porafie - wole sudoku, lub krzyzowke...i dobry podklad muzyczny :-). I pomyslec ze jeszcze kilka lat temu bylam takim wielkim \"molem ksiazkowym\"...:-P. Mam nadzieje ze mi to wroci ! A ciebie zapraszam do nas czesciej ! Tu nie ma miejsca na nude ! Sprzedalalm dowcip o agencji towarzyskiej przy obiedzie.... przy jedzeniu ;-) ... ale obylo sie bez wiekszych strat materialnych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz wiem jak ewanisia ta figurke utrzymuje ;) a ja wlasnie wcinam slodkiego pieczonego ziemniaczka i warzywna salatke :) mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez kafe nie wpuszczało i troszke sie na nie obrazilam ,no mysle ,ze jak mu dalam odpoczac to teraz juz bedzie grzeczne ..;) Rebeko odnosnie komentarza She to nie bede komentowac ,w koncu ja normalna kobietka jestem;) wiec mysli tez mam normalne ... A dzisiaj odnosnie obiadu ,to ja mam bal murzynow ,zamowilam pizze ,bo przyjechała szwagierka i jej dzieciaczki ..Ale u nas dowoza dopiero od 15 tej wiec jeszcze troszke pogłoduje ja tez jestem mol ksiazkowy, i czytam byle gdzie ,np w piwnicy,w oborze ,podczas robienia obiadu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis \"Lasagne\" :-P a w dodatku wlasnie dostalam wiadomosc ze znajaoma ze szkoly wieczorem wpadnie... wiec kolacja jakas bedzie... I jak tu jakas dietke zrobic :-P Kawe stawiam bo Dea, Annapo i Ewanisia juz sa, Agnieszka za chwike wroci... reszta pan tez zaproszona ! \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, czemu ty w piwnicy czytasz? Kochana, oczy sobie popsujesz ;) ja tez mol ksiazkowy, nie raz kilka ksiazek na raz czytam. Tylko czasu brakuje :( moge tylko podczas dojazdow do pracy i przed pojsciem spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea w piwnicy jak robie ogien w piecu ,bo wtedy mam troszke czasu i nikt mi nie przeszkadza ,a u mnie to nawet na kibelku nie mozna spokojnie poczytac ,bo wiecznie ktos cos chce... Sorry ,ale musze do szwagierki ,bo nie wypada zeby tam sama siedziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, w różnych nietypowych miejscach czyta sie książki, gdy akurat ma się jakąś ciekawą, a obowiązki i sumienie mówią, że jeszcze nie pora, że jeszcze nie czas na czytanie. Ja czytałam i czytałam często kosztem snu, w trakcie gotowania obiadu... mozna dużo wymieniać - łatwiej wyliczyć jest gdzie nie czytałam... Książki i krzyżówki są zawsze w mojej torebce. Pamiętam czasy, gdy,aby kupić krzyżówki musiałam dobrą chwilę postać w kolejce do kiosku...nie było mi leniwo wstać o 5 rano i czekać na otwarcie kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już mam chwilę i ochotę na kawkę, pyszną solę jadłam:) ja ciągle coś czytam i też jak tylko mam wolną chwilę , teraz Kinga \"Rose Madder\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ja obiadek mam od wczoraj bo lazanki zostaly a nie bede wyrzucac i zreszta ogorkowa tez zostala wiec ja dzis tylko male porzadki......lasagne tez lubie ale nie za czesto.....wole miesne dania....hihihi...;) Dea Erw-ja mam problem z ta figorka....a slodkie wcinam codziennie ...mama troszke slodkosci przywiozla to tez sie opycham...ze dwa kilo chyba mi doszlo ale spadnie bo ja na zime piwo odrzucam ,tylko jeszcze zimy u mnie niema hihihi....:D Annapo-bal murzynow....hihihi...pozdrow rodzinke....a co do ksiazek tez lubie tylko malo czasu na to mam i teraz tutaj niemam dojscia....ostatnia jaka przeczytalam byly Grzesiuka....5 LAT KACETU ....i...BOSO ALE W OSTROGACH ...jeszcze jedna czesc mi zostala ale niemam dojscia.... Kaszubko---widze ze tez duzo czytasz....?🌼 35--jakas Ty zaganiana....odpocznij troche kobieto.....zwolnij i wpadnij na kawke.... i kafe mi swiruje......raz tak raz nie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ciekawych książek można znaleźć w " chomikach" - ściąga sie dany tytuł na komputer i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, sola to ryba :) a u mnie też dzisiaj w domu ogórkowa i jeszcze naleśniki z pieczarkami i serkiem żółtym :) a my też andrzejkujemy w domu z M, nasze dzieci wybywają na imprezy a my zostajemy sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35--oj tak piwo tuczy....nie duzo ale tak.... Agnieszk_a-to poandrzekujemy razem ....hihihi....bede na podgladzie .....sami swoi.... Kaszubko-dzieki bardzo....to juz dokoncze lekture.... .....i juz wiem co to sola-dzieki kobietki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×