Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

ewanisia, oryginalna wersja lasagni jest miesna :) ja tez miesozerna jestem ;) sole tez, teraz znowu mi glodu narobilyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam powiedziec ze sole tez lubie :) ja raczej malo sole, uwazam na cisnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dea -wiem wiem mam tu Wlochow za sasiadow i moj syn sie z nimi koleguje ...2 tygodnie temu Gracja zrobila lasagne i przyniosla do nas wiec czulam sie jak we Wloszech....z wloskimi przyprawami....tylko ja zjem ale najem sie dopiero jak cos z mieskiem bedzie taki wiesz kotlet kurczak czy miesko w sosie....;) Agnieszk_A-ja zrobie dwie salatki...jedna warzywna a druga z tunczykiem.....a na goraco strogonow.....mniam....juz chce jutro...hihihi...a przebrania jeszcze niemam bede myslec wieczorkiem jak juz bede miala chwilke dla siebie.....na razie to tylko w butach moge powybierac....hihihi... Aga a szpinak to ja lubie z czosnkiem i jajkiem ...przynajmniej raz na miesiac robie....zachwalaja.....musze sie pochwalic troszke ze odkad skonczylam 15-lat to ja gotowalam w domu i wszystkim smakuje moja kuchnia .....nawet brat wpadal na obiadki .... a u mnie czesto jest spagetti....to juz dzieci i M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam, bardzo lubię smak bałażana, uważam, że kuchnia śródziemnomorska jest najlepsza :) 35, jedź i zrób się na bóstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, jakoś tak jest też i u mnie, że w makaronach to M się specjalizuje, a to i nawet dobrze, bo wtedy ja nie stoję przy garach :) co do stroju, to patrząc na Twoje zdjęcia, to widzę Cię w stylu Carmen, wiesz falbany, kwiat we włosach i mocny makijaż oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny chyba narobię Wam apetytu.... Jutro na obiad mam ziemniaki w mundurkach [ czyli po naszemu "pulki"] i śledzie lekko solone w śmietanie z cebulką i ogórkiem kiszonym - wszystko pokrajane w kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj natomiast tak jak Ewanisia, miecho musi byc a za makaronami nie za bardzo przepada :o szkoda bo ja tylko paste lubie gotowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty, Kaszubko, nie rob mi tego, bo ja sledzara jestem od urodzenia a tu malosolnych nie znajde 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga--ale to spagetti to ja robie bo jak moich wpuszcze do kuchni to caly dzien bede sprzatac.....nie gotuje tylko wtedy jak mam dzien murzyna jak u Annapo.... wiesz a co do Carmen to ja podobnie bylam uczesana do slubu....kwiaty we wlosach........potargal wiatr....;)....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-ja mam tu polski sklep i wszystko pod nosem ale drogo .....chleb tez mam polski.....funt czterdziesci tu stoi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-tu gdzie mieszkam jest 1,5...tys polakow.....gdzie bys niewyszla tam polakow spotkasz wiec i sklep tu mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M i córa to wielbiciele śledzi więc u mnie są często :) zawsze na Święta przygotowanie śledzi biorę na siebie, czy jadę do teściów, czy do rodziców, w poprzedni WE wypróbowałam nowy przepis i juz wiem co zabiorę w tym roku - śledziki w sosie pomidorowym, z miodem, duszoną cebulką i ostrą papryczką - pyszne i proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, co do zmywania po M, który nabrudzi tak, jakby gotował dla pułku wojska, to zwykle M gotuje w WE, a wtedy zmywają dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam jednak męża perełkę - dobrze gotuje i sam po sobie ślicznie sprząta. Jego talent objawił się dopiero niedawno.. a szkoda że nie wiele lat wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zdazylam kawke postawic i obowiazki wezwaly :-P... ale juz jestem :-D. Ewanisia - przeciez lasagne to prawie samo mieso ... no plus makaron ...? Samo piwo nie tuczy, tylko to co sie przy nim je, kochane ! Praciez wiadomo ze do piwka to najlepszy jakis boczek albo golonko :-P. Znacie takiego piwosza z brzuszkiem ktory sobie dobrej goloneczki odmowi ;-) :-D ? 35 - udanej imprezki, mam nadzieje ze olsnisz cale meskie (i damskie tez !) towarzystwo ! Kaszubko - ja tez chce sledzie w smietanie !!! A meza to sobie chyba dobrze wychowalas ...? Dea - no bo tys sie na \"pascie\" gotowac uczyla to nie dziwi nic ! Ale fakt faktem ze wloska kuchnia jest suuuper ! Mialam kiedys dawno temu takiego \"znajomego\" wlocha... to sie troche tego najadlam. Ale nawet on nie byl w stanie mnie nauczyc gotowac :-O! Antytalent i tyle :-D! A sola jest cool ! Qrde, do 18.00 dzis siedze :-(... co za zycie :-O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....to ja moze wezme z was przyklad i ich naucze....tylko jak sobie pomysle ze zaczna sie pytania gdzie jest to a gdzie tamto....hihihi...to ja juz sama zrobie...... Kaszubko ---toz to skarb ......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....lece kobietki jade po meza ......a mama ze mna bo nigdzie niewychodzi.....to chociarz pojezdzi troszke bidulka......do wieczorka.....mile panie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, śledziki jutro Ci podeśle. Ja nawet nie wiedziałam, że mam takiego męża, wcześniej tego nie ujawniał - być może tak było mu wygodniej.. albo nie chciał pokazać co potrafi. Moi synowie też znają się na gotowaniu [jak muszą, to i posprzątają po sobie], starszy piecze również ciasta. Pamiętam, jak młodszy syn - ten spod Wagi- 2 lata temu sam ugotował obiad...byłam zaskoczona - Wagi mają wiele ukrytych talentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, ten twoj mlodszy syn coraz bardziej atrakcyjny sie robi ;) Rebeka, kuchnia wloska jest swietna bo jest szybka (prawie wszystkie potrawy) i dlatego ja lubie gotowac, czego nie robie za czesto niestety bo M na makaron krzywo patrzy :o no chyba ze tagliatelle z sosem miesnym i grzybami... Rebeka, a pospalas sobie dzis troche?? No to teraz popracowac :p :) A ja za 13 minut spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, w mojej dzielnicy nie ma Polakow, no moze z 10cioro. Do sklepow polskich mam bardzooooo daleko :( pozostaje Bocian ale o same sledzie nie bede go prosila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×