Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko - nie wiem jak to zrobisz, ale juz mi slinka cieknie ;-) ! A te talenty to my celowo ukrywamy... bo nasza wada jest to ze nie umiemy powiedziec \"nie\" :-O. Ja jestem pewna ze moj M tez ma wiele ukrytych talentow... kiedys nawet zmywac umial, bo musial, ale po przeprowadzce to pierwszy o zmywarke krzyczal :-D. Widac nie nalezy to do jego ulubionych zajec ;-) Dea - przypomniam Ci tak delikatnie ze ty mezatka jestes ;-) :-D ! Bez maslanych oczu mi tu :-D ! A tak na marginesie moj tez za makaronem nie przepada... ciekawe ... Wracaj szczesliwie do Twoich najblizszych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, chłopak juz od trzech lat jest zajęty [tyle, że jeszcze bez obrączki] i wolno mu jedynie na inne popatrzeć lub pomarzyć....ma ksywkę "Misiek" gdyż waży ponad 90 kg przy 190 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - 😘😍 !!! A teraz juz do domu uciekam bo goscia mam za plecami :-D !! Milego wieczorku !! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nic nie było z poezji.... Białe tango Gdy nazbyt nas już zmęczy Wspaniałość świata mężczyzn W świat nieco niższy rangą poprowadzi nas czasami białe tango To tango w którym dama Wybierac może sama Na balu to wyjątek Ale świat to już nie jest bal świat to już nie jest bal I to już inny ma sens Tylko białe tango mówi nam że Ja wybieram ciebie tak jak ty mnie I nikt nam nie może wzbronić dziś W białe tango iść W białe tango iść Urok tego tanga bierze się stąd Że jest symetryczne dla obu stron A więc się postaraj abyś ty i dziś Był tym, z którym zechcę W białe tango iść Choć przecież zagrożenia w tym nie ma ani cienia I o tym jest piosenka Że świat nadal jest panowie w waszych rękach Wy wiecie przecież że my My same tego chcemy Och tango białe tango Ach to nic, cóż to znaczy gdy Jest tak jak chcecie wy A przecież zawsze tak jest Tylko białe tango wciąż mówi że Po to cię wybieram Byś wybrał mnie Że tańczyć jak z naszym życiem w takt Tango mówi tak Tango mówi tak Lecz nie bierzmy tego serio nie W końcu takie tango Cóż ono wie Byleby je tańczyć By je nucić dziś By dziś tak jak co dzień w białe tango iść Muzyka: R.Sielicki Słowa: A.Bianusz śpiew: Halina Kunicka Miłość ci wszystko wybaczy Miłość ci wszystko wybaczy, Smutek zamieni ci w śmiech Miłość tak pięknie tłumaczy Zdradę i kłamstwo, i grzech. Choćbyś ją przeklął w rozpaczy, Że jest okrutna i zła, Miłość ci wszystko wybaczy, Bo miłość, mój miły, to ja. Gdy pokochasz tak mocno, jak ja, Tak tkliwie, żarliwie, tak, wiesz, Do ostatka, do szału, do dna, To zdradzaj mnie wtedy i grzesz. Miłość ci wszystko wybaczy ... Słowa: J. Tuwim Muzyka: H. Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis po czytaniu wczorajszych postow zrobilam lazanki....ciekawe co bedzie jutro...lazania czy sledzik?:P ellisa...a czym sie tak zmeczylas? /sorki kaszubko chyba nastroj popsulam...:( /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dobry nastroj to ja czerwona Witoshe serwuje...co prawda slodka jak chorera,ale ja piję pół na pół z wodą:) albo z lodem jak kto lubi:) Szkoda,ze jutro rano musze wstac RANO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to u mnie imieniny tescia tj. nie u mnie w domu, tylko na obiad;) życiem się zmęczyłam;) chciałam sobie coś kupić na imprezę , łaziłam , dostałam oczopląsu i się tylko zmęczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to zloz jakos 2 stare rzeczy w nowy sposob albo moze tyl do przodu?;) A wlasciwie to czemu zrezygnowalas z pracy jesli moge zapytac? bo jak nie mogę to nie pytałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,ze taki...hm nieelegancki na wieczór ale zapodaję: Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matke za rekaw i mówi: - Mamo, mamo chce mi sie jesc i pic. Obok stoi facet i doradza: - Niech mu pani kupi arbuza to zje i sie napije Na to matka: - Zwal se pan konia nogami, to se pan poruchasz i potanczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nieeleganckie ale mi sie podoba:D bo sie wkurzylam:D bo bylam zbyt zmeczona:D bo sobie moglam na to pozwolic:D bo chce komus cos udowodnic:D bo nie chce sie kłócić:D itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psy nakarmione, gary pozmywane, zupa na jutro wstawiona, pora na relaks :) Ellisa, humoru brak ? to może piwko chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a starego nie mogę założyć bo imieniny teścia to rewia mody a ja mam być tam tzw . trendsetterką, hahahaha żartuję chciałam czerwoną bluzkę, bardzo konkretną i w tym był problem, bo czerwonych jest od cholery ale nie takich jakbym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo byłam tak zła że tylko dobre wychowanie nie pozwala mi napisać że wkurw...a;) ale mi przeszło i widzę jak wychodzi na moje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha przyznaję się bez bicia...wpisałąm w google:P Chorera to załóż coś pożyczonego;))) skoromozesz na tym zarobić...:D A z konkretnymi zakupami to jest tak,ze przewaznie najlepsze rzeczy kupuje sie wtedy,kiedy wpada się do sklepu przypadkiem, a nie w jakims celu...przynajmniej ja tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze...Agnieszka...przedtem twoich wpisów nie było to z Ellisą gadalam...teraz Jej wpisów nie ma tylko Twoje pytanie....mam omamy po winie czy kafe szaleje?!?!?!:D wolałąbym to drugie:D:D P.S.Włóczke jak zwykle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wpisalas w google??? cos wymysle jutro:D jakos w rozpacz nie wpadam... jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam:D mi na niektorcyh topikach tez szaleje:D moze to po winie bo tez pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez_torebki to mi w skrocie opisz o czym napisala Agnieszka bo dla odmiany ja nie widze jej wpisów:D to moze ta sama choroba - na oczy mi sie rzucilo i po prostu nie widze niektorych rzeczy /np. postow lub bluzek;) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, teraz widze tylko i wylacznie swoje:O:D co prawda mozliwe ze nie piszecie po prostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T, ja wpisów o bluzce nie widziałam :) piwo dopiero otworzyłam, więc to chyba nie to;) ale nie wiem po ilu Ty lampkach wina jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wielka zagadka z tymi wpisami - raz są jedne, a raz drugie... bawia się z nami jak kotek z myszką. zmieniają serwer i to ma jeszcze trochę potrwać - musimy niestety być cierpliwe... Zaglądałam na forum Redakcji dlatego wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pierdziu...!!! Ellisa odezwij się...jestes moim jedynym alibi;) Wypiłam dopiero lampkę i zabieram sie do drugiej...ale nie wiem czy powinnam ją wypić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×