Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

ażurowe ponczo...jakkolwiek go nie pisac;) ma kolor pomidorowej z duża ilością śmietany;) dokładnie taki: http://www.allegro.pl/item276612427_wloczka_kartopu_dilek.html zrobilam juz 2 komplety czapka + szalik z tej samje wloczki tylko inny - ciemniejszy kolor...ciagle nie mam aparatu,zeby powystawiac:0 mysle,ze po niedzieli się to zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg tego co pokazuje kafe są kolejne posty ale ja ich nie widzę:O chyba będę musiała się zmusić do jakiegoś bzdurnego niemieckiego programu:O bo hazbend okupuje pilota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spoglądam na moje młodsze dziecię, któe wróciłoz zabawy andrzejkowej i TERAZ przypomniało sobie o lekcjach...przytulić czy zabić?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wpadlam pozdrowić Was i zmykać. Dzi niby ciężki dzieć, ale nie dla mnie. Moje koleżanki panikują bardziej niż trzeba, a może to ja taka siła spokoju. Jutro się okaże jak wparuje kilku panów w garniturkach :P Pozdrówki i dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tej bibie udzialu nie biore:D nie widze postow oprocz swoich no i ostatniego Anki:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rybko🌼 Bez T- przytulić :) jak zabijesz będziesz musiała nowe robić, co nie mówię, że jest nieprzyjemne ;) ale potem wszystko od początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino sie skonczylo:( w zwiazku z tym ze posty widze tylko niektore ide sobie spac:D moze jacys supermaniinformatycy w nocy kafe naprawia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ok...chyba nie ma przykazania\"nie rób\" ;) a \"nie zabijaj\" jest...;) Co poddaję pod rozwagę wszystkim palącym ;) Mam wolną sobotę inajchętniej spałabym do oporu..czyli do poniedziałku włacznie;) Ale chyba się nie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już o sobocie, a tu piątek przed nami jeszcze :( czyżbyś miała wolne jutro ? ja też niekiedy planuję wylegiwanie się w łóżeczku, a potem nic z tego :( może chociaż w niedzielę znajdzie sie jakaś dobra dusza i psy rano zabierze na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergina
czesc. mam jak iwkszosc pare kay po 30-stce. meza,male baby 4 miesiace. strasznie duzo obowiazkow. pomocy!!!! niewiele czasu dla siebie, silownia 2 razy w tygodniu. bo maz wlasciciel gymu. trzeba dbac o tezyzne fizyczna . pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śnieżnie;) Piękna takapogoda i piękny Wrocek,jak go spod sniegu nie widać:P Niestety dzisiaj jeszcze jestem w pracy,ale cieszę się,że jutro mnie tu nie będzie , a zapowiadało się na to:) A z naszych wypowiedzi kafe zrobilo taka kaszankę ,że szok...dzisiaj są chyba wszystkie, których wczoraj nie było widac:D miłego dzionka:) spaaaaaać....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - Bez T - piszesz o śniegu , a u mnie tylko o tym można pomarzyć. Jest typowy jesienny dzień - ani słońca, ani śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Cześc dziewczyny mąż pojechał lwłasnie z dzieckim do lekarza. Dziecina całą noc z gorączką. Gripex nie pomógł. A ja muszę do pracy :( Ja też jeszcze chrypię. Tylko starsza wyszła z choroby jakoś na szczęście Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 👄 wielki CMOK dla Was. nie mam teraz najlepszego okresu i nie chcę Wam smęcić. dlatego też nie odzywam się za często. ale czytam Was, i robi mi się tak cieplutko koło ❤️. dziękuję Wam, że pamiętacie o mnie i że pojawiam się nieraz w Waszych wypowiedziach 🌻. nawet nie wiecie, ile to znaczy, przeczytać, że ktoś pamięta i zapyta, co słychać. nawet, jeśli nie ma odpowiedzi. człowiek nie czuje się taki sam :( dziś piątek - weekendu początek. czas więc odpędzić smutki wszelkie 👋 i cieszyć się z wolnych chwil. pozdrawiam Was cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja też nie mam dobrych wieści .Wczoraj córa mi sie rozchorowała podobno to jewlitówka nic nie jadła przez cały dzień i była taka blada że szkoda mówić .W naszym rejonie dużo dzieci to łapie .Czy u was też? Bromba pisz i smęć ile chcesz ,a zobaczysz jaki szum zrobisz.A dziewczyny napewno coś znajdą na smutki .Nie poddawaj się tej handże 😘. Ja znowu mam pracę w terenie i już pewnie dzisiaj nie usiądę przed netem więc gorąco was ściskam zycze udanych imprezek andrzejkowych i nie zapomnijcie o mnie.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, faktycznie takie choróbsko u nas ostatnio panuje - na szczęście długo ta choroba nie trwa, 3-4 dni...jeśli możesz, to dawaj oprócz leków herbatkę z rumianku [uspokaja żołądek i łagodzi ból ] i melisę [ dziecko nie będzie takie marudne]. A to dla Bromby i całej naszej gromadki: Precz smutki, niech zginą, wspomnienia niechaj płyną. Obsiądźmy ogień wkoło, z piosenką wesołą. Uśmiechnij się jasno, wnet wszystkie smutki zgasną. Podajmy sobie ręce, w piosence, piosence. Bo w naszej ferajnie przyjęte jest, zabawić się fajnie i śpiewać też. Bo w tym jest właśnie cała rzecz, że wszystkie smutki idą precz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, zasypało nas na biało :) Rybka, Iwa - oby szybko dzieciaki uporały się z choróbskami🌼 Bromba, trzymaj się kochana 🌼 BezT🌼 Kaszubko🌼 35, jak tam impreza🌼 Ewanisia, Ellisa, Wesoła Aniu 🌼- niby byłyśmy razem wieczorem na kafe a wcale Was nie widziałam ;) Rebeka🌼 Dea🌼 She🌼 Annapo🌼 Magda🌼 i dla nie wymienionych też 🌼 idę po kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja sie przed chwilą dopisałam do 30-tek z cz1.A tu widzę cz.2. Jestem z dolnośląskiego. Mam 2 dzieci- 7 i 3 l. Odbiór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iffcia coś na dobry początek dnia i ostatni dzień pracy :) Przychodzi 8-letni synek do tatusia i mowi, że chce rowerek. Tatuś na to - nie mogę Ci kupić rowerka bo zaciągnęlismy duży kredyt na dom, a na dodatek mama w zeszłym tygodniu stracila pracę. Następnego dnia tatuś wstaje i widzi, ze synek się spakował i chce się wyprowadzać więc go pyta dlaczego? Synek na to- wczoraj wieczorem przechodzilem obok waszej sypialni i slyszałem jak mama powiedziała, że juz odlatuje a ty powiedzialeś, że też zaraz dojdziesz. Musiałbym być zdrowo stuknięty, żeby zostać tu sam z takim wielkim kredytem i bez rowerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×