Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

wlasnie mialam sie tlumaczyc ze agnieszki wczoraj wcale nie ignorowalam:D po prostu jej nie widzialam:D ale na szczescie dzis ujawnili mi tajna czesc kafe:D musze powiedziec ze tu nie bylo hardcorowo:D bo jestem tez na topiku ze wszystko sie posypalo:D to jest wpisy sa od czapy teraz:D u mnie biało:D dobrze ze oponoy zimowe zalozylam:D ide szukac bluzki na wieczor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hihi, no to tearz wiem czemu ja nic nie moglam zrozumiec czytalac wasze wczorajsze wpisy :) Rybko, szybkiego powrotu do zdrowia dla malej 🌻 Iwo, jelitowka to wlasnie to co miala i moja w zeszlym tygodniu. Nawet jesli twoja cora nie moze jesc to najwazniejsze jest zeby duzo pila! U nas to trwalo troszke dluzej bo ok 7 dni no ale moja ma tylko 1.5 roku. Duzo zdrowka 🌻 Bromba 😘 wracaj do nas kiedy mozesz, wiesz ze my tu z otwartymi ramionami :) Kuruj serduszko. Ellisa, a ja nie wiedzialam ze zostawilas prace. Jestes teraz utrzymanka ;) 😘 cos nie kapuje, twoj maz jest Niemcem? Kaszubko 🌻 😘- Milosc ci wszystko wybaczy, pospiewalam sobie troszke wczoraj wieczorem :) Dziwne ze jak bylam mala to ta piiosenka wydawala mi sie taaak staroswiecka... 35, jak tam impreza? Zawrocilas wszystkim w glowie? 😘 dla nie wymienionych tez duze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! wpadam sie przywitac i musze znikac,niestety trzeba jakies zakupy zrobic,a na dworze duzo bialego i znajac naszych drogowcow pewnie beda klopoty z jazda...:) Cos Rebeki jeszcze nie było ,moze znowu zaspała...:O Wszystkim zycze udanego dzionka i odezwe sie jak tylko wroce {czesc] i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W...i...t...a...m ... niemrawo ...:-(. Ale duzo 😘 Wam wszystkim posylam i po 🌻 Podpisuje sie \"obiema recyma\" pod wpisem Bez_Torebki - SPAAAAAC !!! Odkrylam ze w tym wieku 3 godziny snu juz nie wystarczaja do normalnego funkcjonowania... :-O. A jeszcze pare lata temu, moglam prosto z imprezy na wyklady isc ... i nawet lekko wstawiona ;-) :-P. Te spotkania po latach to jest zaglada - nie mozna sie nagadac... Mam tylko nadzieje ze zadnej katastrofy dzis nie bedzie - trzymcie kciuki dziewczyny, prosze :-) ! Bez_Torebki - odwazna decyzja, podziwiam i chyle czola... zastanawiam sie czy ja jestem zdolna do takich decyzji :-O ? Nie wiem czy bedziesz szukac nowej pracy, ale jesli tak to POWODZENIA ! Kaszubko - Masz racje : \"Precz smutki !!\" Rybko - wspolczuje, trzymaj sie cieplutko i ucaluj Twoje dzieciatko ! Bromba 😘 Iwa - nie zapomnimy ! Agnieszka 🌻 Isa - kto szuka ten znajdzie. Wytrwalosci zycze ! Iffcia - to nie jest czesc 2 tylko \"watek rownolegly\", jesli mozna to tak okreslic :-). Niektore dziewczyny pisza tu i tam... Dea 🌻 Sergina 🌻 - witaj. Ide na kawe bo zaraz zasne ... \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ i jak ktos ma ochote sie dolaczyc to zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea erw - wbrew pozorom nie jestem utrzymanką:D nie zebym sie za okreslenie obrazila tylko odpowiadam zgodnie z prawdą:) a mój mąż nie jest Niemcem:D wychowal sie tam , a do tego niemiecka tv zdecydowanie lepsze programy ma niz nasza:D a angielskich fajncyh nie mamy - chodzi tez o kontakt z jezykiem jesli jelitowka to \"sraczka\" to mamy tez ta zaraze w domu - moj syn spedzil noc w kibelku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea,bo niektóre piosenki są wieczne...jakoś sie nie starzeją, a tylko my innym uchem je słuchamy. Dziś następna piosenka, tym razem Irena Santor: Serce Pytałeś czemu w oczach moich blask Świat pełen słońca lśnień i prawd Dlaczego pieśń rozbrzmiewa I radośnie dźwięczy śpiewa W nas promienny czas Dlaczego miłość otuliła świat Ptak piosnki nuci pachnie kwiat Jest jedno małe słowo Co zmieniło w baśń tęczową świat Znasz słowo to Serce to najpiękniejsze słowo świata Serce to w życiu najcudniejszy skarb Serce - miłości hymn co w słońce wzlata To baśń skrzydlata to szczęście i zaklęty czar Serce płonący wiecznie w piersiach ogień Serce to najcudniejszy w życiu skarb Serce to czyjeś imię takie drogie To szał i ogień co niebo z ziemią splótł i zwarł Serce to najpiękniejsze słowo świata Serce to w życiu najcudniejszy skarb Serce - miłości hymn co w słońce wzlata To baśń skrzydlata to szczęście i zaklęty czar Serce płonący wiecznie w piersiach ogień Serce to najcudniejszy w życiu skarb Serce to czyjeś imię takie drogie To szał i ogień co niebo z ziemią splótł i zwarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....🖐️ ....paniom i witam nowych.......co jest babeczki,zapomnialyscie o mnie .....wczoraj tych wpisow niebylo ale jaja........ Pozdrawiam was wszystkie cieplutko.....u mnie juz We....zaraz zabieram sie za przygotowania na impreze.....udanego dnia zycze....i jestem na podgladzie...... wszystkim Andrzejom znajomym duzo zdrowka.....hihihi...:D --------------------------------------------------------------------------------------- Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę. Czyta: NA SPRZEDAŻ - ŻONA. OSTATNIO MAŁO UŻYWANA. CENA 360 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Małżonka robi mężowi karczemną awanturę: - Nawet nie mam pretensji, że chcesz się mnie pozbyć, ale za takie grosze? Skąd wziąłeś cenę. - Prosta matematyka - odpowiada mąż - 80 kg mięsa po 2 zł daje 160 plus złota obrączka - 200. Razem 360. Następnego dnia mąż wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisaną przez żonę: PILNIE SPRZEDAM MĘŻA. OSTATNIO NIEWIELE UŻYWANY. CENA 0,67 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Tym razem awanturę robi mąż. - To ja cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za jakieś marne grosze sprzedajesz? - Już ci tłumaczę - odpowiedziała dumna żona - dwa jajka po 32 to daje 64 grosze plus 10 cm rurki za 3. Razem 67 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgubilam sie kompletnie :-O ... kto to w koncu prace rzucil : Isa czy Bez_Torebki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dopiero teraz dotarło do mnie, że te chorujące dzieciaczki są już nie tak małe [ mogą pić mocniejsze ziółka ]- na tą "jelitową" grypę jest skuteczne [ i to bardzo] jedno zioło - wcześniej chyba o tym też pisałam - to hyzop - wspaniale leczy grypę, kaszel i jednocześnie sprawy żołądkowe tzn również biegunkę....wszystko w jednym - mniej kłopotów z podawaniem innych leków. Ewanisia, świetny dowcip. Rebeka - my się nie starzejemy - to świat i nasze otoczenie robi sie stare. Ellisa, ja do obcych języków jestem do niczego, coś tam mogę z obcego na nasze przetłumaczyć, ale na odwrót za żadne skarby i chyba nie dałabym sobie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi właśnie ten hyzop pomógł :) też się pogubiłam, kto pracę rzucił, ale teraz już wszystko jasne :) ale sypie u mnie cały czas, ale plusowo jest to pewnie zaraz chlapa będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona, robiąc mężowi awanturę wypomina mu wszystkie jego przewiny i wady, na koniec mu wyrzucając: - ... i pensję też masz małą!! -------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara irlandzka legenda mówi o wspaniałym mądrym kochającym ludzi i przyrodę człowieku. Jego mądrość sięgała głębiej niż korzenie najstarszych drzew. Znał mowę ptaków, zwierząt, kamieni i wszystkich żywiołów. Miłował naturę, a natura kochała jego. Ponoć znał z imienia każdą istotę żyjącą na ziemi. Mówiono o nim, ze jest znachorem, czarownikiem magiem, jeszcze inni zazdrośni o wiedze i sławę twierdzili, że jest złym duchem zesłanym na ziemię przez okrutne demony. Nic bardziej, mylnego człowiek ten był chodzącym dobrem, leczył wszystkich i wszystko, co poprosiło o pomoc. Mimo swojej wiedzy nie był jednak nieśmiertelny. Różne wersje tego mitu, różnią się tym, jak wyglądała śmierć mędrca. Jedna z nich mówi, że zmarł w ciszy i spokoju pogodzony ze sobą i światem. Druga mówi, że zginął z rąk zazdrosnego o jego sławę innego wszechwiedzącego. Ciało Merlina, ( bo tak brzmiało Jego prawdziwe imię) pochowano godnie. Wiosną na miejscu pochówku zakwitły wszystkie lecznicze zioła, grzyby, mchy i porosty. Oto wielki nauczyciel oddał ostatnia przysługę ludzkości, wszystkie te dzieci Flory tworzyły leczniczą mapę ludzkiego ciała Jednak i ten dar został zniszczony...... W przypływie złości dawni wrogowie Marlina powyrywali rosnące na grobie rośliny. Do dzisiaj próbujemy odtworzyć jego mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka ja nic nie tlumacze;) w necie siedze wtedy:D mialam szukac bluzki ale mi sie nie chcialo wysc bo snieg pada:D teraz juz jestem zmuszona wiec moze jakis jeden sklep zalicze;) dea - mnie wcale chwilowo by wizja utrzymanki chyba nie obrazila;) ale styl;) trudno lece:D tj jade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą popłakałam się, na szczęście powodem była cebula A moja kocica jadła z apetytem solone śledzie - małpiszonka świeżych ryb nie lubi. Ellisa, ja czasem piszę nie kończąc moich myśli, tym razem też tak zrobiłam. Ja nie dałabym sobie rady [ z moją niechęcią do obcych języków] będąc za granicą....lubię dużo gadać, a tam z kim...musiałabym mieszkać w pobliżu dużej ilości Polonusów - to jedno, a drugie - sklepy, zakupy...brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Amant....dlaczego mamy Cie podrywac....?...hihihi....my juz zajete kobietki jestesmy ....i nie nudzimy wcale nikogo ani sie....i co Ty na to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant - jest bardzo prosta odpowiedź na to - amant wiele gada i nic poza tym, prawdziwy mężczyzna więcej robi niż mówi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko----mnie dziewczyny narobily smaka na te sledzie i dzis kupilam ....w koncu to dzis jest sledzik ...nie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadaje sie dzisiaj na zadne imprezy...:-O. Dea - powinnas byla przyjsc, zastapila bys mnie troche... Ucieklam... bede udawac ze pracuje to moze mi dadza spokoj ;-) Juz teraz rozumiem : Bez_Torebki ma wolna sobote a prace zostawila Isa... W takim razie to przed toba, Isa, chyle czolo ... i tak dalej ;-). Ale BT tez cos mowila o zmianie pracy ...? I o ponownym proszeniu o podwyzke ...? Agnieszko - ja uwielbiam Al Pacino w roli Miltona w filmie \"Adwokat Diabla\" - dla mnie to rola stwozona wlasnie dla niego : demoniczny, przebiegly a jednoczesnie... taki czarujacy !! Kaszubko - widze ze nie tylko same ziola Cie interesuja ale rowniez wszystko co sie kreci wokol ...? Piekna legenda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ja mam taka werwe dzis do pracy ze Twoja tez moge zrobic...hihihi---a co Ty dzisiaj nieimprezujesz..?..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - widze ze produkcja sledzikow w smietanie w toku ? Jak skonczysz to pamietaj ze obiecalas poczestowac ;-)😘!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, posyłam Tobie z kaszubskiej kuchni pulczi ze sledzama w zaléwie i bulwë z kwasnim mleka [ czyli zasmażane ziemniaki z maślanką [, a do tego koktajl kaszubski - wódka z pieprzem. A zioła to tylko jeden z moich koników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - Mozesz mnie zastapic, nie ma problemu ! Lepiej mi dzis wychodzi \"udawanie ze pracuje\", niz imprezowanie ;-). A wieczorkiem to mam zamiar uciec pod kolderke o 10.00... chyba ze wczesniej zasne na kanapce :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - dziekuje ! Strasznie mi sie podoba kaszubska mowa. Nic z tego wprawdzie nie rozumiem :-P ale jest taka \"spiewajaca\" ... Krolestwo za kawe !! Nasza salka z automatem okupowana przez "imprezowiczow" :-O !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, no to dawaj korone bo ja wlasnie kawke stawiam ;) c\\-/ c\\-/ c\\-/ c\\-/ c\\-/ c\\-/ c\\-/ c\\-/ starczy dla wszystkich :) Kaszubko, poradzilabys sobie za granica - zmusila by cie do tego sytuacja. A jezyka lepiej sie uczy z dala od Polakow ;) 😘 dla schorowanych po wczorajszej imprezie ;) 35tka, ty zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×