Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Nie wiem co sie dzieje napisałam 4 zdania a posłało tylko jedno słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - kafe szaleje, jak co wieczor :-O. Jak tam Twoje okna, duzo Ci zostalo :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem, ja też już po zajęciach obowiązkowych:) Ewanisia, bardzo mi przykro, trzymaj się kochana i 😘 Bez T, jeszcze godzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do glowy dostane z tym kafe...nie wiem czy to ma sens...napisze a oni nie odsyłają ,no przeciez sama dla siebie nie bede pisac...Chociaz czasami warto z madrym pare slow zamienic...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - czyzby cenzura ? :-D Ciekawa jestem co ty takiego piszesz ze Cie \"obcinaja\" ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, ja już się powoli przyzwyczajam do działania kafe i ciagle słyszę, że to przejściowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz posle...? Rebeko dzieki za przesyłke ...Co tez ludzie nie wymysla... Ze tez mnie natchneło zeby sprawdzic poczte ,chyba jakas telepatia :;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko ja Cie widze ,nawet podwojnie po tym winku...Mowisz ,ze mozna przywyknac do tego,a ja jednak bym wolała jakby to lepiej działało...ale sie ciesze ze przynajmniej tyle jest...mam przynajmniej do kogo buzke otworzyc... Rebeko znasz taki kabaret Ani Mru Mru...bo jak nie to polecam,ja sie zawsze usmieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - masz calkowita racje. W dodatku podobno cierpliwosc jest cnota ;-) Grzeczna... no skoro tak mowisz ...:-P ? No to juz sama nie wiem ... :-D Zartuje ! Wiem ze jestes grzeczna ! Faktem jest ze momentami to sie wogole nie da tu wejsc, nawet zeby poczytac ... ;-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żesz, jak to podwójnie :( Anna, uwielbiam Ani Mru Mru, a teraz oglądasz, na którym programie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"The Mrumrurs\" sa niesamowici ! Smialam sie do lez z \"Fafika\" i \"Restauracji chinskiej\" ... chyba sie nie myle ze to oni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam dla Was zrobic dzisiaj zdjecie wracajac z pracy... wyszlo srednio (a nawet mniej niz srednio) ale Wam wysle... zebyscie wiedzialy ze o Was mysle 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko ja mam słaba głowe i nawet samo wspomnienie o alkoholu powoduje ze podwojnie widze... a kabarecik ogladam zawsze jak mam kiepski humor w internecie... Lubie tez niektore kawalki kabaretu Dudek... Rebeko zdjecia posyłaj bez gadania...czekam z niecierpliwoscia... A ja naprawde jestem grzeczna dziewczynka ,a ze czasami mam jakies male rozki to co ...nie wolno ,to mi tylko uroku dodaje...hi,hi...wiem,wiem skromnoscia to ja nie grzesze ..:o :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jednak jestem inteligentna, z lupa Cie Rebeko szukałam na tym zdjeciu,a dotarło do mnie ,ze to nie Ciebie mam ogladac.....Hi,hi,:D I chociaz wieza nie zastapi Twojego pyszczka :p to i tak wielkie dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 😘 za myślenie o nas, ja mam dla Was zdjęcia psiaków moich, ale syn zapożyczył kumplowi kabelek a tamten namiętnie oddaje od 2 tygodni :( M się dzisiaj wściekł jak diabli, bośmy kamerę oddali do naprawy jakis miesiąc a może i dłużej temu, obiecali, że będzie cacy, wcale sobie tanio nie policzyli, a dziś się okazało, że kicha - pochodziła chwil parę i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo -to ty nie wiesz ze trening czyni mistrza ;-) ? Zdjecie poszlo, ale nie wiem czy cos na nim zobaczycie bo robione z metra i wszystko sie w szybie odbija ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - tak to jest z tymi naprawami :-O. Ja juz sobie kilka razy obiecywalam ze jak sie cos zepsuje to naprawy nie oddam tylko kupie nowe. Zazwyczaj niewiele drozej to wychodzi... No ale czasami jeszcze mam sentyment do niektorych rzeczy i namietnie je naprawiam :-D Na zdjecia poczekamy cierpliwie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Aniu widzę Cię :) Rebeka, wlaśnie dlatego upewnialiśmy się, czy warto ja naprawiać, czy trochę dołożyć i kupić nową, cóż chyba naiwni jesteśmy :( czyżby wieża już na święta ubrana ? wygląda pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Anko 🖐️, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie te filmiki by ły w załaczniku pod takim spinaczem..no nie wiem czy to pomoze,bo ze mnie prawdziwy\"orzeł\' komputerowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×