Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

witaj Aniu i reszta dziewcząt. To zapach kawy tak szybko mnie tu przyciągnął... Kawa (arab. qahwa, tur. kahve, wł. caffe)- jest to napój sporządzany z palonych, a następnie zmielonych lub poddanych instantyzacji ziaren kawowca, zazwyczaj podawany na gorąco. Kawa pochodzi z Etiopii,a w Europie pojawił się około XVI wieku. Jest to jedna z najbardziej popularnych używek na ziemi i główne źródło kofeiny. Działa pobudzająco i orzeźwiająco oraz przyśpiesza przemianę materii i zwiększa sprawność myślenia. Rocznie produkuje się około 6,7 miliona ton kawy. Dotąd nie udowodniono jej negatywnego wpływu na organizm człowieka. Jedynie spożywanie jej w nadmiernych ilościach może mieć negatywny wpływ na ludzki organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa Witaj mi, witaj, wonna czaro mokki! Kocham twą duszę, o płynny hebanie, Aromatyczne pary twej obłoki, Którymi buchasz w polewanym dzbanie Kiedy kipiące twych ziarn gotowanie Cały glob ziemski czyni mą dzierżawą; Oto spoczęłaś w białej porcelanie, Arabskich pustyń córo, czarna kawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety! Aniu W 🌼 ja dopiero teraz mogę kawy się napić w spokoju:) Rebeka, z takiej aktywnej sielanki to może rodzinka Wam się powiększy ;) Ellisa🌼 fajnie, że będziesz :) bo będziesz, prawda ? dla wszystkich bardzo milego i ostatniego dnia pracy i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ale nocke mialam kochane! Wietrzysko takie ze cala noc wylo niemilosiernie do tego mala znowu zabkuje. Ja to chyba poczworna kawke poprosze :o Rebeko, jeszcze sielankujesz czy juz w pracy jestes? 35tka, jak tam impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D wesola anka, Ty juz kiedys na innym topiku ze mna pisalas:D ale chyba szept wie tylko ktora to ja:D co do wtorku, raczej male szanse:( rany, ale jestem zmeczona przez te mikolajki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elissa, no to szkoda :( ale małe nie znaczy żadne ;) ja jutro mam urodziny syna, będzie 10 nastolatków więc od rana szykowanie a jeszcze okna mnie wzywają:( mam nadzieję, że poznam chałupę jak wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! Znowu mi sie udało wejsc,jak sie ciesze...:DNawet M troszke tez posiedzial,wiec juz nie wiem o co tu chodzi,bo wczoraj Swirował a dzis jakos lepiej ,jest mozliwe zeby tak sam sie naprawił..? Wczoraj udało nam sie zamówic jednego pana ,ktory sie zna i ma dzisiaj przyjsc obejrzec co temu komputerkowi dolega..Z tego co wczoraj uslyszal ,ponoc wirus...No zobaczymy... Dea ja tez chyba mocniejsza kawe dzisiaj wypiję,bo u nas bardzo niskie cisnienie i nawet w radio ostrzgaja ,ze moze miec wpływ na samopoczucie...a co do odwiedzin na zbiory,to jestem za... Elliso,jak bys widziała Szepta ,to ja od Nas pozdrow ,niech zagladnie czasami,ciekawe Mikołaje u Was...no chyba ,ze Cie zagonił do pomocy... Wesoła Anko🌻 Kaszubko🌻 Rebeko 🌻...zyjesz...? nie jestes obolała hi hi :P Agnieszko 🌻,wyrazy wspolczucia ,u mnie u syna bylo ich 4 a ja sie cieszyłam ,ze moge wyjsc do obory ,bo tam spokojniej...no i ile tego jadła trzeba naszykowac... 👄 dla wszystkich pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo🌼 to się nazywa złośliwość rzeczy martwych;) co do przyjęcia to szykuję im sałatki - jedna warzywna, druga z fetą, małe kanapeczki z różnościami, na ciepło pizza i mnóstwo podgryzaczy - chipsy itp. a i jeszcze owoce i tort :) zaczynają o 17, a my z M mamy wieczór dla siebie, może kino, jakaś kolacyjka we dwoje...mamy czas do 22, bo potem trzeba dopilnować, żeby towarzystwo do domu z porotem wróciło i rodzice nie mieli pretensji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka jakie okna?? przeciez leje:P to deszcz umyje;) ide robic obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłka w tym roku są droższe od pomarańczy, mandarynek, czy bananów...więc można tylko pośpiewać... O jabłuszka jabłuszka Jabłuszka pełne snu O gdzie spojrzeć jabłuszka Jabłuszka tam i tu O gdzie spojrzeć jabłuszka Jabłuszka pełne snu Jabłuszka tam i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja i znowu na chwilke,nie wiem czy ja bede kiedys mogla przysiasc na ten moj kuperek... Pan od kompa juz był i stwierdził ,ze ze sprzetem wszystko ok,ufff,ale mamy za malo pamieci i na razie musimy wyrzucic wszystko co niepotrzebne,potem dokupic pamieci i wtedy bedzie juz całkiem dobrze...Dla mnie najwazniejsze ze działa.. i moge sie do Was dostac:D Agnieszko troszke malo tego czasu dla siebie macie,ale zawsze to cos... Milej zabawy i dla Ciebie i Twoich nastolatkow... Elliso u mnie pada albo w tym samym dniu albo po dniu ,kiedy myje okna i to prawie zawsze,wiec juz przywykłam i jak mam czas to myje ,nawet jak pada,mamy taki wysuniety dach ,wiec nie za bardzo mi deszcz przeszkadza.. Kaszubko ,ja mam na szczescie własne jabłka,moze nie takie duze jak te sklepowe ale sa smaczne i bardzo sie ciesze,bo rzeczywiscie to smieszne ,zeby jablko kosztowalo wiecej niz pomarancze.... 35 milej zabawy...tylko nie pij za duzo ,zeby glowka jutro nie bolala... Rebeko ,daj znak...chociaz łapka ,ze zyjesz... Wszystkim paniom milego wieczoru i 👄,moze jeszcze potem zajrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z deszczem to faktycznie śmiesznie bywa - zawsze gdy pokłóciłam się z mężem- to nie mogłam robić prania , bo zaraz padało. Również pada gdy jest wysyp truskawek. A wcześniej zawsze następnego dnia padał deszcz, gdy właściciel łąki znajdującej się niedaleko nas skosił trawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem🌼 35, ale Ty szalejesz ;) M coś nie bardzo się czuje, oby zadne choróbsko go nie dopadło, bo cierpi wtedy najbardziej na świecie - oczywiście wg niego samego ;) idę kolację zrobić a potem zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten deszczowy wieczór winko jest w sam raz. Mam ciekawą nowinę - będzie na święta śnieg....ale jak na złość tylko na południu Polski...znowu nie u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na posterunku,niestety juz po kolacji,cos bym jeszcze zjadła ,ale nie bardzo wiem na co mam ochote ,wiec nie jem nic wiecej... Mam na razie dostep do kompa,nie wiem jak bedzie z kafe... Moja corcia jest na imprezie mikołajkowej w pizzerii z cała swoja klasa,M pojechał pograc w pilke ,syn cos oglada po niemiecku i ja takim sposobem mam komputer do dyspozycji...:D Wesola Anko ,jakby jeszcze szlo to ja poprosze tego winka ,co prawda jadlam bulke na kolacje ale za to z ryba wiec moze przynajmniej rybka bedzie miala w czym popływac.. Rebeko,czyżby Cię niedopuszczano do kompa,juz cały dzien Cie nie było...:O. Kaszubko ,opolszczyzna na południu ,wiec ja sie ciesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, nie pozostaje mi nic innego jak tylko mapę Polski obrócić do góry nogami... i wtedy południe będzie u mnie.i snieg też. Co Ty na to Aniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu W, Ty stawiasz białe a ja czerwone ;) już po kolacji a naczyniami za chwilę się zajmę, nigdzie przecież nie pójdą :) psy mi głupieją, bo co niektórzy nadgorliwcy tak strzelają petardami, jakby już Nowy Rok świętowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, moja Psotka też bardzo boi się tego huku petard - wtedy często tulę ją do siebie, bo maleńka bardzo drży i chowa się w najciemniejszy kąt lub przytuloną do mnie przykrywam ją kocykiem. Nie pomaga żadne uspokajające lekarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ja jestem za...a jakbyscie nie mili sniegu ,to włoze troszke do słoika i posle ekspresem do Pucka... Agnieszko,moze masz gdzies w poblizu krasnoludki ,moze Ci posprzatają naczynia ,a jak nie to jutro tez jest dzien:) Powiedziałam w zlym momencie ,ze bede miala czas na kompa...wlasnie syn mnie naciagnal na partyjke...przeciez mu nie odmówie ,takze jak napisze cos bez sensu to sie nie zdziwcie ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześlij dalej po sieci > > > Zróbmy kawał Włochom .... Na włoskiej stronie prestiżowej gazety > LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Włosi boją się > najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miała 0,9 % i była na końcu! > > > Głosujcie na Polskę, niech się Włosi zdziwią > > > > > > http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp Super Pozdrawiam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje trochę za duże na kolana ale leżą w domu na kocykach i córka zagłaskuje je na śmierć :) Anna, wiem jutro też jest jutro, ale jak pisałam wyżej, jutro inne przyjemności mnie czekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×