Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo 🌻 - Moze Twoj slubny taka strategie stosuje zeby bardziej sie stesknic :-D? Dzieki za piernika - juz nie pamietam kiedy ostatni raz jadlam takiego domowego piernika... A promyczki slonka sie przydadza bo u mnie deszczowo i wietrznie - nawet nie mam ochoty na obiad isc :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, wypoczywaj kochana 😘 Rebeka i Annapo, muszę przyznać, że ładna dziewczyna ,taka w typie Penelope Cruz, co trochę mnie zdziwiło, bo zawsze chętniej oglądał się za blondynkami ;) Rebeka, będziesz miała rodzinne święta, widzisz jaka niespodzianka:) a na prezenty masz jeszcze trochę czasu :) pracuję, ale mam na Was oko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept wirtua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Z rozpędu wpisałam...i poszło...:P ale to ja :) Zmieniałam miejscówkę w pracy, kupe zamieszania tylko z tego powstało. Na razie walcze i informatykami,by mi wszystko prawidłowo poinstalowali...ech.. Wpadłam z kubkiem kawy...może ktos dołączy...piernikiem sie skuszę a i ciacha teściowej spróbuje :) Jakis smęcior mnie ogarnął...tylko skąd go wzięłam, ....za nic nie mam pojęcia..może ten brak słońca..i poniedziałek... Czy to już za 2 tygodnie święta ??? nie do wiary... Ale ciesze się na ten czas.... A teraz troszkę poczytam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szepcie 🌻 - ja do kawki chetnie dolacze. Piernika juz ;-)zjadlam ale przyniesli mi galaretki w czekoladzie... moze ktos sie poczestuje...? Brak slonca jest naprawde dobijajacy... Znajomi byli 2 lata w Norwegii ... i stwierdzili ze albo wroca albo zrobia sobie cos zlego... no i wrocili :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Szepcie dołaczę do Was dziewczyny na kawę tylko skoczę coś zjeść na szybko, u mnie też brzydko i jeszcze zaczyna padać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie krzyczcie tak glosno o swietach bo od razu w depresje wpadam:O nie lubie swiat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w spokoju mogę wypić kawę, ktoś chętny to zapraszam:) Ellisa, ja tak sobie, trochę lubię a trochę nie ;) a czemu Ty nie lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie totalnie bez powodu sama wigilie lubie ale nienawidze kupowac prezentow na sile:P a tak w ogole to zawsze mam podly nastroj juz 3 tygodnie przed swietami tak mam i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie też wymyślanie prezentów to ta część, której nie lubię ale lubię zapach pomarańczy z goździkami, piernika i lubię choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam zapach choinki... :-D. Przez 6 lat nie mielismy choinki bo mieszkalisamy w kawalerce i nie bylo gdzie jej postawic :-P to teraz sobie pozwalam ... :-D : w zeszlym roku mielismy choinke na pol salonu ;-). Ciekawa jestem jaka mi w tym roku moj M do domu \"przytarga\" :-D. A bieganie za prazentami to ta czesc Swiat ktora mnie najmniej cieszy... Isa - ty sie lepiej przyznaj za czym tak po miescie gonilas ? Wygonilas cos :-P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,obiecałam ,ze bede na podgladzie ale tym razem nie wyszlo,M dal sie nakusic na zakupy ,no i najgorsze mamy juz kupione..Pieniedzy mniej w portfelu,ale ciesze sie ,ze glowny prezent juz w domu...Kupilismy przy okazji pamiec i mam nadzieje ze to pomoze,bo dzisiaj tez byl klopot z komputerem... Bedac w sklepie spotkalam kolezanke z ogolniaka ,ktorej wieki nie widzialam a mieszkamy dosyc blisko...to straszne ,ze czlowiek nie ma nigdy na nic czasu ... Agnieszko mnie tez sie podobali zawsze bruneci,a maz blondyn... Witaj Szepcie i nie gon ciagle ,bo jeszcze \'kopytka\' polamiesz hi,hi....:P Ell,ja lubie Swieta ,zlaszcza Boze Narodzenie chociaz juz dawno nie mialam takich spokojnych,zawsze jest jakas kłotnia...ale i tak sie cisze,przynajmiej z dziecmi wiecej pobede...A kto Ci karze kupowac na siłe prezenty...przeciez nie o to w tym chodzi?.. Agnieszko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff..juz w domu...chyba mam dośc na dziś pracy i wszystkiego jakoś. Pierdzielnik w domu, musze podwinąć rękawy i się brać. No bo co ? :P Annapo...my sobie zdajemy sprawę że życie nam tak szybko umyka, że nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dopiero w takich momentach..przecież jak piszesz mieszkacie obok siebie. Ale tak to jest. A swoją drogą...czy warto tak gnać ? Jesssu i kto to pyta :P:P:P Dołaczam do grona wielbicieli brunetów :classic_cool: Aga, ja też kocham zapachy świąteczne...i lubie ten nastrój, który temu wszystkiemu towarzyszy... Jednak te zakupy, ta bieganina zwariowana do ostatniej chwili po prezenty i ostatnie drobiazgi...ale w końcu, bez tego wszystkiego święta byłyby inne...Ja jednak wolę w domowym zaciszu spędzić czas bodajżę na słuchaniu muzyki i czytaniu...Objadanie się przy stole, nie dla mnie ;P A co najbardziej mnie drażni...ludzie psioczący na siebie w kolejkach, wilkiem patrzący...ale aura świąt jak najbardziej....bleee ellisa...wiem co czujesz..kiedyś to przechodziłam...ale święta miną i będzie normalny czas...:):):) nie chciałam wpędzić w depresję...ani trochę 🌼 na dobry humor...i to nie w doniczce....:P Rebeko...ja nie umiem zyc bez słońca, dla mnie zima ...jest tragedią. Staram się jakoś to przetrwać, ale szczerze...to wegetuję....help, chcem słońca....;) Zmykam do garów...potem zajrzę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dalej miałam solidne kłopoty z komputerem - niby już jest dobrze. Powodem był prawdopodobnie nowy program antywirusowy, który niedawno pobrałam - blokował mi dojście do internetu i rozwalił myszkę. Ja też najbardziej lubię Wigilię, samych świąt już nie...a z Sylwestra najbardziej uwielbiam północ. Czekam do wiosny i żałuję, że nie można zapaść w sen zimowy, tak jak niektóre zwierzaki to robią.Nie cierpię ponurych , bezsłonecznych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktos pozaluje, pliz ... :-( ja dalej w pracy :-O. Qrde, ja chce do domu !!!! Buuuuu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, wnuczęta starały się aby jak najszybciej ponownie uruchomić mi komputer. Kaśka w końcu znalazła defekt i zostawiła mi swoją myszkę, bo - szepnęła mi na ucho, że wie iż piszę na jednym z topików - ma dziewczyna bystre oczy i umysł nie od parady...często u mnie bywa i coś niecoś wypatrzyła. Nową myszkę zainstaluje mi za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze masz taka pomoc, dla moich rodzicow komputer to \"czarna magia\". Powoli staram sie ich uczyc, ale nie mam ich tu \"pod reka\" :-( wiec powoli mi to idzie. Ide wreszcoe do domciu... Milego wieczorku... moze jeszcze zagladne ... jak nie padne :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Anka... :) ❤️ No proszę...jutro się spotykacie ? :classic_cool: Kaszubka >>> dzieciaki widzą więcej niz nam się zdaje...bystre oko młodzieży ;)...ale fajowo, żę masz taką fachową pomoc. Moja mama jak kiedys usiadła, żeby w necie coś zobaczyć...to myszki mało nie zaklikała ;);)...nieee, to nie dla niej..brak cierpliwości :) Ja myslę, żę jednak potrzeba odrobiny chęci a samo przyjdzie :) Rebeko...współczuję...póżno skończyłaś...zatem życzę miłgo wieczorku...Tak jak sobie zamarzysz :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorową porą :) rodzina nakarmiona, piesy też, więc mam już wolne :) Wesoła Aniu, ja będę :D Rebeka, coś Ty narozrabiała, że trzymają Cię po godzinach :P Annapo, zazdroszczę, że już po zakupach, te \"przyjemności \" jeszcze przede mną :( a jaki główny prezent ? Kaszubko, dobrze, że już w porządku ze sprzętem :) Szepcie, ja własnie po prezenty nie biegam w ostatniej chwili, wcześniej staram się kupić :) pewnie lubiłabym świeta bardziej, gdyby nie to, że co roku wyjeżdżam albo do teściów albo do rodziców a tam preferują siedzenie przy stole i jedzenie do upadłego:( dlatego ja tydzień przed Wigilią ubieram choinkę, żeby poczuć ten zapach i spokój, bo potem to już niemożliwe. A Ty Szepcie nie z Warszawy przypadkiem, nie miałabys ochoty na małe przedświąteczne piwko lub kawkę ? :) Ellisa, a u Ciebie dalej małe szanse, czy może coś się zmieniło ? Ellisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga...pracuję w Wawie :) Jedno i drugie jak najbardziej w moim guście...Hm..czemu nie...choc nie chciałabym się narzucać...macie juz umówione spotkanie...Ale jakby co...Jestem za :) Pojechała przed chwilką moja przyjacióła, wychłeptałysmy wieczorna kawkę...a teraz zamiast się uczyć...przeglądam pocztę i zyrkam na kafe ;).... Chłopaki u siebie...a ja wolność komputerowa....(zdecydowanie to lepsze niż kodeks postępowania administracyjnego :P:P Brak napoju chmielowego...a wypiłabym z chęcią :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka 🌻 dzieki wielkie za zaproszenie, ale moze po Nowym Roku, jak mi humor wroci:) poza tym mam umowione jutro spotkanie, okolo 16 i to po mojej stronie wawy, o godz. 17 przejechac do arkadii ... toz to pod Łódz bede tyle samo jechala;) 👄 rebeka 🌻 szkoda dlugo w pracy siedziec, ale za to druga polowka sie bardziej steskni;) co do prezentow - ja prezenty daje chetnie i duzo, ale teraz mnie wkurza to ze nie kupuje tego na co mam ochote, tylko trzeba wymyslac co potrzeba... bo moze akurat przez ten miesiac nie znajde nic godnego mojego meza;) no dobra czepiam sie... pewnie wkurza mnie ta bieganina, korki, kolejki itd... zreszta i tak na swieta wyjezdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie, jakie narzucam, przyjeżdżaj i już :) nie było Cię jak się umawiałyśmy, więc wyszło na to, że z W-wy i okolic to we 3 jesteśmy, potem okazało się, że Ellisa też a teraz Ty, w samą porę wróciłaś kochana :) przypominam Arkadia godz. 17.15 przed Bierhalle na parterze Ellisa, trudno :( następnym razem :) wypijemy Twoje zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię dawać prezentów w wyznaczone dni, to tak jakby były wymuszone - bo tak trzeba, bo tak wypada. Jeśli tylko mogę, to wolę dawać je , gdy mam na to ochotę... ot tak , bez żadnego powodu - dlatego że chcę, anie że muszę. Co zbieram się by coś napisać, to zawsze ktoś mi przerywa i tracę wątek...i tyle z mojego pisania. Któregoś dnia chyba spiszę sobie najpierw na kartce - może wtedy uda mi się napisać dokładnie to, co zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko na chwileczke powiedziec dobry wieczor...i znikam ,bo syna musze zagonic do spanowic... Szepcie ,kupiłam dzisiaj w chwili dobroci mojemu Slubnemu \'napoj chmielowy\' i po kryjomu wyciagam puszke dla Ciebie ... Miłego wieczoru kochane🖐️ Jutro jak sie uda to wpadne na dłużej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×