Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeka, smaczego :) Aniu Wesoła, ja będę :) Annapo, w czwartek też mam wywiadówkę u córy i dobrze nie będzie, bo uparła się i nie chce nosić mundurka. Zresztą wcale jej się nie dziwię, ohydne turkusowe polo, które po pierszym praniu rozciagnęło się wszerz :( tak że szykuję się na małe starcie z nauczycielką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 35 zrezygnowała ? :( a no i Szept wczoraj miała ochotę, myślałam, że dołączy...może rzeczywiście przed świętami dziewczyny zbyt zabiegane, a po Nowym Roku to nawet Ellisa mówiła, że znajdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, że fajnie byłoby w większym gronie, przekładamy :) tylko czy 35 będzie wiedziała, coś nie zagląda ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ja tak daleko mieszkam,prosze przynamiej Nas wspomnijcie i moze jakos telepatycznie uda nam sie byc razem z Wami... Agnieszko,ja tych mundurkow tez nie lubię,ale coz zrobic niekiedy trzeba robic i to czego sie nie lubi...u mnie moj syn to taki zapominalski i wiecznie ten mundurek w domu a on w szkole,tyle ze przez te lata to juz go znaja i nie zawsze zostaje ukarany,a corka to nawet sie nie skarży,maja uszyte cos jakby sukienki i chyba sie jej podoba.Wczoraj sie pytalas o ten\"główny \"prezent ,a ja caly dzien wiedziałam ,ze Ci czegos nie napisalam i dopiero teraz przeczytalam ,ze chodzi o to ,wiec sorki,kupilismy aparat cyfrowy ,bo dzieciaki chciały...i kupe słodyczy. U nas na szczescie kupujemy prezenty tylko dzieciakom ,wiec nie musze sie za bardzo przejmowac...Tak sie przyjelo i chyba juz zostanie...Dzieci zawsze cos tam dorzuca od siebie ,ale naprawde skromnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, ona jest strasznie uparta, ma ogromne poczucie własnej indywidualności a to ostatni rok w szkole i słyszałam, że zachowanie będą obniżać takim niepokornym :( a z drugiej strony uczniowie powinni mieć jakiś wpływ na mundurki, bo w końcu to oni je noszą :) To fajny prezent sobie sprawiliście :) mamy to samo na obiad :) jak się spotkamy na pewno o Was pomyślimy i obgadamy :P aż będziesz miała uszy czerwone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej, dopiero teraz zauważyłam, że 200 stronka krokiem milowym się zbliża - Agnieszko, a może to trafi na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko w szkole mojej corki mundurek zaprojektowała pani z plastyki i uczniowie go opinoiwali ,bylo kilka projektow i wybrali ten ,takze uwazam,ze akurat szkola zrobila to dosyc madrze... No popatrz ta telepatia jednak dziala ,ciekawe czy jutro tez bedziemy jadly to samo :) Co do 200 to trzeba by zas jakies zapasy porobic....I mam nadzieje ,ze nie ostatnia... Prezent fajny tylko jeszcze musze poznac jak dziala ,na szczescie instrukcja po polsku ,wiec chyba jakos sie polapie i bede mogla Wam poslac jakies fotki,ale dopiero po swietach...:) Jakbyscie sie spotkały to moglybyscie zrobic jakiec zdjecie i nam poslac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Anko gulasz z ziemniakami i surowka z kiszonej kapusty... Ja jadam z kasza,reszta woli ziemniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa - no czekalam na Ciebie, ale nie przyszlas :-( , a ja taka glodna bylam :-). Qurde, ja tez bym chciala takiego jak John... chocby \"ex\" ...;-). Mnie sie sami bruneci trafiali...;-)... Moze i dobrze bo nie przepadam za bladynami ale co ciacho to ciacho :-P :-D. Annapo - musisz sobie wyobrazic ze to slonko gdzies tam za chmurami jest ... napewno :-D! A na zdjecie poczekamy, nic sie nie martw, spokojnie sobie ta Wasza \"cyfrowke\" odcyfruj :-D Agnieszko - dziarska dziewczyna z ciebie to wierze ze swietnie sobie poradzisz, nie takie \"starcia\" juz pewno za toba :-D ! Ja tez mundurkow nie lubilam - u nas nazywakismy je \"chalatami\", takie wstretne byly... :-O Kaszubko - a moze Ty nam ta 200-na otworzysz :-D? Wesola Aniu - szampana wieczorkiem chetnie lykne ! Szkoda ze Wasze spotkanko odlozone... ja juz sie cieszylam na zdjecia :-( ale faktycznie, przed Swietami to nie kazdy (a raczej malo kto !) ma czas... Kawka na stole \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ ... a ja troszke popracuje, ale mam na Was oko ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będą chętne do pozowania to porobimy fotki, ale spotkanie też prawdopodobnie po Nowym Roku, żeby wszystkim pasowało :) u mnie wszyscy z kaszą zjedzą, bo M lubi z kluskami kładzionymi, syn z ziemniakami a my z córa z kaszą, więc wygrała większość i dziś będzie kasza :P z sałatką z buraczków :) a jutro będzie też gulasz, bo takie rzeczy to ja na dwa dni robię ale dodatki inne ;) czyli trzeba jakieś zakupy na wieczór zrobić, żeby było czym świętować 200;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na razie uciekam,pierwszy głodomór juz przyszedl i musze do kuchni ...postaram sie zajrzec wieczorem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W.Ania - no tak, bezpieczniej robic zdjecia PRZED Swietami, bo jak sie wstanie od takiego suto nakrytego stolu ... ;-) :-O. No ale ja nie sadze zeby nasze panie takie \"delikatne\" byly i nie pozwolily sie fotografowac... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam 35 emalię ale znaku nie daje :( ja też wolę brunetów, chociaż pierwszy chłopak był blondynem ;) ciekawe czy się załapałam na 200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw jakiś urlop ze Spa remontowym połączony ;) a potem zdjęcia hi,hi,hi,hi,hi......po obróbce w fotoshopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×