Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

.....Dzien dobry kawusia juz zrobiona,ja dzis szybciej do pracy (zaleglosci),.....milego dnia...🌼 .....no wlasnie a te petardy to z jakiej okazji......dziewczyny jaki antybiotyk podaja w Polsce na zapalenie oskrzeli ....musze jeszcze raz isc do lekarza z malym nia dala mi nic a on bidulek cala noc sie dusil od kaszlu....sama musze poprosic o antybiotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie kawa już czeka :) Ewanisiu ja nie mam pojęcia ,może poszukaj w necie......biedne dziecko,a swoją drogą,co to za opieka medyczna :( pacjencie lecz się sam koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Aniu-🌼...wiesz kiedys myslalam ze w Angli opieka medyczna powinna byc super to jest tak samo jak moje wyobrazenie o Angli bylo inne ...kiedys cofali juz z granicy wiec myslalam ze to drugie USA ...a tu taki numer a ja chcialam zeby moj brat tutaj leczyl swoja corcie ...dobrze ze mnie nie posluchal ...bo mialby teraz pretensje...i masz racje tutaj ....lecz sie sam...i najlepiej jak wiesz na co jestes chory.....zobacz ja juz od 10 -cy mam problemy z kregoslupem a oni za kazdym razem daja ibuprofen i paracetamol....nie wspomne o gorze slabych antybiotykow,ktore juz wciaglam .....ah juz niedlugo....jeszcze gora 2 albo 3 m-ce...i niema mnie tu.....🌼 Pozdrawiam wszystkie panie i po 🌼......wiecie ze moi i mojego meza rodzice maja tak samo na imie i dzis wlasnie mamy nasze maja imieniny....glupia sytuacja cos swietowac ale zyczenia trzeba zlozyc ....a w sobote mam bal u meza w pracy i glupio mi sie wycofac ...kazdy mnie namawia zebym szla i sie zrelaksowala ....a w sumie to niewiem czy mam na to ochote....moze chociaz posiedzimy troche bo na tance to chyba sie nie odwaze....i wszystkie bombki szczelily....🌼............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam 🖐️😘😍 ! Co nas tu tak malo dzisiaj ...:-( ? Ewanisia 🌻 - wszedzie jest niestety to samo... Tu tez znalezc dobrego lekarza to nie lada sztuka i jak sie go juz znajdzie to sie go trzymie pazurami i zebami. I pozniej terminy po kilka miesiecy u takiego bo wszyscy chca tylko do niego chodzic... Jakie bombki ...? Wesola Aniu 🌻 Kawka stawiam... moze reszte przyciagnie zapach :-)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Nie mogę nawet się dziś kawy napić. Sczerze mówiąć na żadne jedzenie ani napoje patrzeć nie mogę. Niech to diabli.... mam dziś wolne i nic zrobić w domu nie mogę, zwijam się od 3 dni z bólu. Żołądek albo wątroba mi padły. A części zamiennych brak na składzie :D Wczoraj trzeba było zostać po godzinach to mnie kierowniczka pogoniła do domu twierdząc że się w takim stanie na nic jej nie przydam. Piszecie o lekarzach i ich umiejętnościach. Dziś mąż pojechał z naszą młodszą córcią do okulisty. Zobaczymy jak to będzie. Na szczęście mamy tu w szpitalu akademickim dwie panie pediatry wspaniale, z powołania. Ale trzecia to gorsza niźli konował. Starsza córcia ma klatkę piersiową tzw szewską, to chciała pokierować ją na operację motywując \" może zechce zostać modelką\". Nic dodać nic ująć. Idę się polożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! Rebeko,myslałam ,ze juz dzisiaj w ogole nie siade...ale zapach kawy mnie skusił,dzięki ... Od rana nie najlepiej sie czuje,a swoje trzeba zrobić...Lodowka pusta ,u Was tez tak wszystko znika?....:(Co tam cos załaduje to moi bliscy wyciagna i w dodatku cały czas słysze:Nie ma nic dobrego?! Rybko czym sie charakteryzuje ta \"szewska \"klatka,bo moja cora ma tak jakby po srodku klatki taki dołek,czy to moze o to chodzi?..Mnie tez straszono operacją ,ale mąz ma cale zycie podobnie i nie narzeka ,wiec nie bardzo sie tym przejmuję? Ewanisiu ,ja na Twoim miejscu poszłabym na te impreze,ale tez tak zeby pobyc miedzy ludzmi i troszke sie oderwac od kłopotow...Co do antybiotyku ,to chyba tylko lekarz umie cos sensownego dobrac,u mnie np. dzieci sa uczulone na składnik pewnego leku i nigdy im nie podaje antybiotyku bez lekarza,poprostu bałabym sie... Wszystkim pozostałym paniom 👄 i 🌻 Bede na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie jakos wszystkie zapracowane ,to ja tez pojde sobie pranie powiesic ...:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Rebeka 🌼widze ze tez znasz ten problem z lekarzami,ogolnie tutaj dziecko szybko jest przyjete do lekarza w ten sam dzien ale nic nieprzepisuja sensownego.....a te bombki to u nas jest takie powiedzenie ale nie bede brzydko mowic ... w bombki szczelil choinki nie bedzie....;D Rybko69-🌼dbaj o Siebie i szybko wracaj do zdrowia ... Annapo-🌼moje dzieci nie sa uczulone na antybiotyki ale widze teraz ze po mojej szybkiej kuracji moj synus czuje sie lepiej jak jest cieplej w domu to go rozbiera ....dalam mu syrop z cebuli,mleko z miodem,maslem i czosnkiem ...i widze efekty...babcine sposoby ale skuteczne....obejdzie sie bez lekarza jeszcze jeden dzien polezy i sie wypoci i bedzie dobrze... ....a na ta zabawe pojdziemy chocby sie oderwac jak mowisz moze krotki wypad dobrze mi zrobi....a u mnie to co zostawilam w lodowce wszystko wyrzucilam bo nikt nie mial apetytu ...chociarz powiem wam ze tu niema dobrego jedzenia wiec i apetyt gorszy ale wierze Ci Annapo bo wiem jak czasami i u mnie szybko lodowka jest pusta dobrze ze mamy Polski sklep bo mozemy cos naszego kupic....🌼 35--🌼..milej pracy i nieprzepracowuj sie tak bardzo..;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu,dobrze ,ze znamy takie babcine sposoby,bo nie jedno mozna wyleczyc...ale czasami dobry lekarz tez potrzebny i jak go nie ma to nie jest za fajnie... Ja akurat tez lubie polskie jedzonko,niestety...:( A jeszcze lubie gotowac,co potem widac po gabarytach...:O Dobra teraz musze jakis obiad postawic🖐️. U mnie to jakis pech,jak mnie kafe wpuszcza to mi prad wylacza,albo komp mi siada itp...by to dzrzwi scisły... Bede jeszcze zagladac... A moze ktora na kawke chetna ,dzisiaj kupiłam tez lukrowane pierniki hmmm...Mozecie sie czestowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Annapo czasami lekarz potrzebny ale ja bylam z nim wczoraj u lekarza powiedziala ze ma zapalenie oskrzeli ale nie widzi sensu zeby mu dac antybiotyk i do szkoly smialo moze isc ....on cala noc sie dusil juz druga a ona mi mowi ze jest dobrze ....Annapo tutaj niema dobrych lekarzy mowie o takich z powolania....wiekszosc to ludzie z Turcji i Arabi ....a moje dzieci choruja raz na rok to dobrze oni sa zahartowani po Polsce...moj mlodszy jest wczesniakiem kiedys lekarze mowili bedzie chorowal i lapal wszystkie infekcje...ale jak mial 4 lata to chodzil zima po rzece i od tamtej pory nic mu niejest dzieki bogu najczesciej grype lapie ja i nikt pozatym .... jestem na podgladzie ale robie obiadek niespodzianka dla wszystkich bo lubia to co gotuje....a wogole to ja tez Annapo lubie w kuchni porzadzic.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w sloneczny i mrozny dzionek :) dzisiaj jechalam do pracy az 2 i pol godziny, a jak juz dojechalam do chodzic nie moglam bo mialam tak przemarzniete stopy ze nie moglam nimi ruszac. Jeszcze sie dobrze nie rozgrzalam :( Ewanisiu, dobrze ze znasz \"sposoby babciuni\", one zawsze dzialaja. Ale musze ci powiedziec ze antybiotyki czasami wogole nie sa skuteczne, a raczej oslabiaja organizm. Jesli infekcja jest wirusowa to anybiotyk nie pomoze niestety. Dlatego tutaj nie przepisuje sie niepotrzebnie tylu lekarstw, z czym ja sie w pelni zgadzam. Wiem jaki to bol sluchac chore dziecko bo i moja mala sie kaszlem dusi, ale po co mam jej podawac cos co i tak nie pomoze? 😘 dla synka zeby szybko zdrowial. 🌻 i promienie sloneczka dla wszystkich pan! Rebeka, masz racje, ucieklam bo cos mi ten twoj szapman nie podchodzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌻 - do kawki dolaczam i pierniczka tez chetnie porwie !! U nas w lodowce nigdy nie ma tego na co mamy akurat ochote :-O. Zreszta tam nigdy za duzo nie ma, bo my oboje jemy w poludnie poza domem, wiec tylko na kolacje cos zawsze musi byc. I pod koniec tygodnia to juz niestety : jak sie nie ma co sie lubi ... ;-)... nie moge tez lodowki zapychac bo jestesmy tylko we dwoje, wiec zanim by to wszystko zniklo to by sie zdazylo zepsuc :-(. 35 🌻 - nie poddawaj sie i pracuj... ale nie za ciezko :-D.Trzeba sie oszczedzac :-) , bo jak my sie nie bedziemy szanowac to kto nas uszanuje ;-). Ja bardzo lubie moja prace, ale wychodze z zalozenia ze pracuje zeby zyc, a nie zyje zeby pracowac :-D. Ewanisia - u lekarza ogolnego nie ma problemu, tez przyjmuje w ciagu dnia ale specjalisci to jest zaglada... 3 miesiace do chirurga-neurologa w szpitalu... albo ten sam lekarz, ten sam gabinet w szpitalu tylko \"po godzinach\", potrojna stawka i wizyta za 3 dni... :-O Dea 🌻 - Oj, ten transport miejski... moze dobrze by bylo mala \"piersiowke\" miec przy sobie na rozgrzewke ;-) :-D. Tupaj dobrze noziami to szybciutko sie rozgrzejesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, hmm moglabym wymieniac i wymieniac co sie klei do jezyka ale chyba i ty dobrze wiesz .... ;) tylko jak sie przykleisz to czasami trudno sie odkleic..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Znalazłam ciekawą książkę i zapomniałam o bożym świecie - bite 4 godz w niej siedziałam. Ewanisia - dałaś super środek synowi na te oskrzela - to jeden z najstarszych sposobów na zapalenie oskrzeli - szkoda, że nie każdy lubi to pić. I znów musiałam przerwać pisanie - przyszła sąsiadka - jednak będę zmuszona robić notatki, bo wątek ucieka... Odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna tura nakarmiona ,ale teraz corka wrocila i znowu musze uciekac i w dodatku zapowiedziala ,ze zajmuje kompa:o Rebeko ja do tej lodowki to wkladam tylko to co lubimy, moze dlatego nie ma czasu sie popsuc... Dea ,piersiowka to super pomysl,no moze nie w pracy ,ale pamietaj ja napełnic...A w pracy to moze by ktorys z kolegow masarz zrobil...tez pomaga ,a ile uciechy...:P A tak a propo tego co sie do jezyka przykleja,to moja mama bedąc malym dzieckiem w czasie mroznej zimy polizała klamke z dzrwi wejsciowych i tez nie umieli jej odkleic :) ..nie dosyc ,ze ja bolało to potem jak juz ja odkleili to dostała po pupiu od ojca zapobiegawczo...:)Wtedy to były zimy ,no nie... Kaszubko co czytasz?,pozdrowienia dla sąsiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, czytam "Niewytłumaczalne zjawiska" autor - Victor Farkas, to książka o sprawach, które wydarzyły się w przeszłości i do tej pory wciąż nie ma wytłumaczenia dlaczego tak się stało, bo według wszelkich praw logiki, nie powinno to było nastąpić. Ta moja sąsiadka chwilami mnie irytuje - kupiła sobie rok temu telefon komórkowy i wciąż się na min nie zna [ potrafi jedynie z niego dzwonić] Uczyłam ją wcześniej jak się pisze, wysyła i odbiera Smsy - ale i tak ona tego pojąć nie może. Do ustawiania programów w telewizorze, włączania video i innych podobnych urządzeń ciągle kogoś o to prosi. Nawet elektryczna kuchenka to dla niej wielki kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, jakbym slyszala o mojej mamie :) ja mysle ze niektore osoby sa bardziej \"utalentowane\" technicznie niz inne i to nie zalezy od wieku czy doswiadczenia. Straszy mnie tylko to, ze teraz jak moj M jest w domu ekspertem od komuterow i roznego tam sprzetu, ja tez powoli zaczynam sie gubic w tych sprawach.... ale jak to mowia, jak mama tak corka ;) Annapo, przed praca z piersiowki korzystac bym nie mogla bo mamy zakaz konsumpcji alkoholu w godzinach pracy (to tak tylko oficjalnie, bo zawsze jakies winko sie trafia na obiadach sluzbowych). A o masaz nie warto co prosic bo tych najfajniejszych kolegow akurat dzisiaj w biurze nie ma :( ale pomysl dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na komorce, kamerze i aparacie cyfrowym to sie jeszcze znam ;) Annapo :D:D:D historia twojej mamy! Ja tez sie kiedys przykleilam do szpica lodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - no w sumie to wiem :-P :-)... Annapo - ja tez sie kiedys do klamki przykleilam.... taka ciekawska bylam (czy aby napewno moge tu uzyc czasu przeszlego ?), ze musialam koniecznie sprawdzic czy to prawda... na szczescie odkleilam sie \"wlasnym przemyslem\"... ale i tak niezle bolalo prze kilka dni :-D Kaszubko 🌻 - technika to fajna rzecz, ale niestety nie dla kazdego. Ja dla mojej mamy szukalam przez kilka miesiecy telefonu komorkowego... takiego prostego : bez radia, mp3, aparatu fotograficznego, kamery... Udalo mi sie znalezc, ale i tak ma kilka zupelnie niepotrzebnych \"bajerow\" i w rezultacie ona wykorzystuje moze 20% jego funkcji :-O. Faktem jest ze w tej chwili to do obslugi glupiej kuchenki mikrofalowej trzeba miec przynajmniej magistra... :-D, a i inzynier czasem by sie przydal... :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiasz sie jak wiatr... skoro swit :-P, znikasz na po dnia, i znow sie pojawiasz :-D. Zdaje sie ze to Twoja corka miala szalec z nowym prawkiem, a nie Ty .. . :-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Wesola: \"... Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz, Mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika, Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć, nacieszyć, I siedem razy zgrzeszyć, i zgrzeszyć, i zgrzeszyć... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×