Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

przez kłopoty a kafe żadna z nas nie zauważyła, że juz rozpoczęłysmy czwarty miesiąc pisania na topiku...coś ten czas szybko leci... Ja myśle, że zostały usunięte powtarzające się wpisy - było tego przecież sporo. Niech już będzie po świętach, bo ci moi faceci co rusz chcą mieć inne ciasta upieczone... co jeszcze wymyślą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, dzieki za odpukanie, i daje ci racje co do chorobska a okna nie uciekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie...nie wiem co sie dzieje z kafe....czas sie cofa,wpisy a i całe stronki znikaja....czary-mary hokus-pokus:D Dzis mam wigilie w pracy,a co po niej...nie wiadomo... Trzymajcie kciuki,moze pozniej cos mi sie uda skribnac. P.S.Rebeka pamietam,tylko ktos nie pamieta zeby aparat oddać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to ja poprosiłam moderatorki o usunięcie moich wszystkich wpisów i bardzo im za to dziękuję. Specjalnie wam nie pisałam, że chcę je usunąć, żeby osoba, która mnie zidentyfikowała nie zdążyła ich sobie skopiować. Ten ktoś włamał mi sie też do konta na naszej klasie, do poczty. I sledził sobie to, co piszę. Na kafe dostał sie niedawno więc na szczęście nie zdąży prtzeczytać wszystkich moich wpisów, bo panie moderatorki zadziałały ekspresowo.:) dLATEGO JEST TERAZ MNIEJ STRON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 ,dzieki,fundujesz nam nową popijawe... A gdzie znikneła Dea,przeciez ja widziałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja siebie widze :o tez nie wiem co sie dzieje ??? 35tka, qrka no anonimowosc ci ujelo, ale przeciez nie pisalas nic takiego za co moznaby ci glowe uciac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jestem zla... Moja corcia wrociła,ze szkoły i chora,grypka,no to fajnie,jak ona to potem pewnie syn itd... Ciekawie mi sie WE zaczyna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz zanim cos napisze to 2 strony w tyl zagladam... kto wie co sie tam jeszcze pojawi... ;-)? A raczej kto, bo Kaszubki 🌻 nie bylo... Dea 🌻- ty sie nie wyglupiaj zebys na Swieta z chorobskiem miala jechac ! Antybiotyk i to juz !!! Annapo - no cos ty !! Ja sie ciesze ze masz chwilke bez gonienia przed soba, a nie jakies dokladanie zajec ... W mom zdaniu radosna nadzieja powinna byla zabrzmiec... widocznie nie bylo jej slychac :-( Bez_Torebki 🌻 - trzymie ! 35 🌻 - mam nadzieje bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajno... pojawiamy się i znikamy i znów pojawiamy.. Ja dziś połowy Was nie widziałam, teraz mam nadzieję, że pokazało wszystkie wpisy..... Świetna zabawa dla cierpliwych i lubiących zagadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 ja jestem mała osobką ,wiec mnie te małe a nie razi...Ide postawic obiadek ,ale szczerze to mi sie wszystkiego odechciało,nie lubie jak dzieci choruja Dea ,juz Cie widzę...Moze miałas na sobie przez chwile czapke niewidkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czpka niewidka czasami przydatna ;) albo i nie, po co sobie wrzoda draznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dzien dobry oj pospalam sobie ...nikt mnie nie budzil ja juz w pracy dzis bylam o 5,30 wiec nierobilam pobodki dalam rowniez wam pospac ..... 35-🌼...trzym sie i nie przejmuj..... Annapo-a dopiero co rozmawialysmy o chorobie buziaczki dla corci i dla was...🌼 Dea-🌼...Ty rowniez szybciutko zdrowiej... Rebeka-🌼..niemozliwe trzymaj zabka w zapasie ....(SKARBNIKU)....spodobalo mi sie to...hihi.... Wesola Aniu-🌼 Bez_torebki-🌼 Kaszubka-🌼 Rybka69-🌼 Szept Wirtualnosci-🌼 dzis ja wpadlam na kawke kto stawia......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻 - lap \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... Wiadomosc dnia : krazy plotka po pietrze ze po nowym roku bedziemy mieli nowy automat do kawy... Moze kawa bedzie troche lepsza... i moze sie bedzie troche zadziej psula :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo bys \"psul\" bo to TEN automat... a nie TA AUTOMATA...:-D Myslalam o maszynie do kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prosze : \\_/ \\_/ \\_/ ... Annapo - teraz widze... zapakuj corcie do lozka z aspirynka i moze do poniedzialku bedzie OK... Duza buzka dla niej 😘 ! Ja sie na jesieni zaszczepilam to z grypa mam raczej spokoj... ale zawsze mozna sie przeziebic... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pojdzie to u mnie skoncza sie dobre posilki...Normajnie jakas siła mnie przyciaga do kompa...:D Ewanisiu🌻 Dzieki ,ze nas nie budziłas .... Pedze dalej do kuchni... Rebeko,ja tez mam kotow bardzoduzo ,ale takiego wielkiego to nie mam ,a przydalby sie...Moze by mnie bardziej słuchała rodzinka...Dzieki ,tym razem otworzyłam bez bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no dobra lece do sklepu na male szalenstwo wyplata przelana wiec ....najpierw rachunki a moje dzieci juz na miescie czekaja ....smieszne ale ja zawsze w dzien wyplaty mojego Taty czekalam na niego pod zakladem i szlismy na kurczaka z rozna ...fajnie powspominac a teraz na mnie czekaja ...hihi....pewnie cos im kapnie .....dzis musze kupic male prezenciki ...bo juz od jutra beda mnie sledzic ....nigdzie sama niewyjde ...... Annapo-....no to troszke dluzej pospalas .....hihi...🌼 Rebeka-....no ta kawka to juz mnie postawila na 4 lapki....🌼 .....dla wszystkich 👄................do pozniej..pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - lecisz na skrzydłach czy na miotle?...hihihihi.. Gdy dzieci były jeszcze w domu to prezenty kupowałam zawsze w ostatnich dniach przed Wigilią - z dwóch powodów: albo sama się wygadałam co dla nich mam.. albo dzieciaki znalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....wrocilam i zzarlo mi znowu wpis ...w trakcie ale numer....juz po zakupach M dostanie pod choinke sliczna koszule,bokserki jak co roku i nowy wyswietlacz do telefonu bagatela sam wyswietlacz 50 funtow.dla starszego syna zestaw EVERLASTA bo on juz wyrosl z zabawek i z nim juz taki sam problem jak z doroslym a dla mlodszego MP4 napewno sie uciesza...... Kaszubko ani na miotle ani na rowerze ani autem bylam z buta ....hihihi...🌼.....a teraz obiadek wczoraj zrobilam juz zupke wiec gotowe ....jutro ostatni dzien do pracy i wolne az do niedzieli ....(prywatka)....a w poniedzialek odrabiam czwartek i piatek ...fajnie czekam jak na zbawienie z tym wolnym ...bo znowu mi kregoslup siada....a moze to juz starosc...hihihi...hej mlodziutkie a wy gdzie?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja sie niby nie wygadam ale moj M itak zawsze zgadnie :-( Ewanisia - ciezko pracujemy...:-) jeszcze chwilke i uciekam do domu... a w zasadzie jeszcze do sklepu chce wstapic. Co to jest \"wyswietlacz do telefonu \" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka-...wyswietlacz powiadasz ...w tamtym roku wzielismy na kontrakt dwa telefony nokia n95 i niedawno moj M w kieszeni zgniotl ekran i nic niewidzial jak do mnie dzwonil bo to wyglada tak ze mozesz dzwonic ale nic nie widzisz jakby sie atrament rozlal ....i tak musialabym to zrobic i tak wiec teraz byla okazja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia, szkoda ze nie ubezpieczylas telefonu, bo za 5F miesiecznie (ja mam nawet za darmo przez moj bank) to by ci ten telefon wymienili na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w styczniu odnawiam abonament to zmienie tez telefon :-) No to lece 🖐️ , zyczcie mi powodzenia i przede wszystkim cierpliwosci :-O 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey to znowu ja ,ale tylko na chwilke, Rebeko to zyczę duuuuuuuuzo cierpliwosci i miłego wieczoru ... Calej reszczcie tez milego wieczoru i do zobaczenia jutro...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...mielismy ubezpieczone ten telefon byl juz u nich w firmie i okazalo sie ze to nie jest fabryczny defekt i ubezpieczenie tego nie pokrywa moze pokryc tylko pod warunkiem ze go ukradna a mi juz sie nie chce tak bawic ....firmowo policzyli 82 funty a prywatnie 50 ...gdzie tu jest logika ?....po co to ubezpieczenie?....wycofalam i czekam na koniec kontraktu ...ta Anglia wogole jest dziwna ...wiecie co od dzisiaj weszlo za prawo ...do tej pory jak kogos zlapali na tym ze w trakcie jazdy rozmawial przez telefon byly 3 punkty i 60 funtow kary a teraz dwa lata wiezienia .....i co wy na to?....a ten tlum siedzi tak cicho i sie nieodzywa....tu przydalby sie Hitler...hihi....to jest wyspa dr.Moroe......🌼 Dea nie wierz w takie bzdury bo ja juz to obstukalam wszystko...jestem tu 3 lata i niewytrzymam juz dluzej zreszta wszyscy zaczynaja wyjazdzac......powinni ogrodzic ta wyspe siatka i wszystko by gralo....nawet poziom nauki tu jest robiony pod nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×