Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

OOOOOO! Jak ja lubie nowosci! Nie wiecie czy trzeba sie teraz wylogowac przed opuszczeniem kafe,bo pokazało sie takie haslo "wyloguj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko jak tak ładnie prosisz to powiem....ale za chwilke...:P Ale sie znecam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - to ja polecam koniaczek... :-D A co do tego wylogowania... dowiemy sie... matoda prob i bledow:-D. Ja sie w pracy nie wylogowalam... Moze gdies cos pisze o tej nowej "procedurze" ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi coś to kafe nie gra. Jakoś tak dziwnie działa. Ale klawiaturka hula :) Rebeka a dziękuję, za Heńkiem nie przepadam. Zrobię se drineczka z duża ilościa lodu Anna a gdzie Ty masz to "wyloguj"? Bo mi tylko wciąż komunikuje że nie upłynęła minuta mimo iż nie wcześniej nie pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....hejka wszystkim ja rowniez sie z wami napije jesli moge......zrobilam sobie krem a mianowicie whiskey i rozpuscilam kilogram zwyklych cukierkow kukulek w goracej wodzie pozniej tylko wymieszac,schlodzic i pic .....kopie jak diabli.... Rybko-👄....nie przejmuj sie kazdy ma jakas tam przeszlosc ale zostaw to albo pokaz tego kogos nam .....zartuje Powodzonka Ci zycze.....🌼 dla wszystkich 👄.....prosze prosze mamy przedswiateczny zjazd.....ja mam chwilke bo proba u mnie gitarowa.....no to zdrowko...kobietki kochane.......u mnie powoli sie wszystko wyjasnia.....dzis podpisalam umowe o prace w Kanadzie dobrze jest.....🌼....ja swietuje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to powiem ,juz nie bede taka,moja mama kupiła sobie nowy płaszcz i taki troszke smutny mi sie wydaje ,wiec kupiłam jej taki delikatny szal z blyszczacymi nitkami,i koralikami i jeszcze takim czyms połyskliwym...no nie umiem inaczej opisac... A koniaczek ,czemu nie moge sprobowac ,ale to raczej ulubiony trunek mojego tescia...Chociaz on biedaczek:( nie moze nawet koniaczku sobie łyknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia- no to gratulacje !! Twoje zdrowie ... i wszystkich chorych (tych z rodzin tez!) zeby szybko wyzdrowieli 😘 ! Wiesz juz dokladnie kiedy wyjezdzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu - ja tez musze czekac w niesonczonosc miedzy dwoma wpisami... ja i kafe nie may tej samej miary czasu : minuta wedlug kafe to moje 4 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka dzieki wielkie ...najpozniejszy termin luty wczesniejszy koniec stycznia......🌼 i dla tych chorutkich rowniez po 👄 Annapo-....plaszcz powiadasz zawsze podobaly mi sie plaszcze dlugie i czarne a mialam dwa ale kremowe.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia to fantastycznie, gratulacje Rebeka to się im innowacje udały :p Niech ijm będzie, zamiary i dobre chęci tez się liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ciekawe rzeczy pijesz,ale ja tez sprobuje,dobrze ze to wirtualnie,bo inaczej moglyby byc klopoty...Dobrze ,ze Ci sie zaczelo ukladac ,byle tak dalej... Rybko ten komunikat to ja tez widywałam,ale poczekałam minutke i bylo ok.A "wyloguj" u mnie na gorze strony zaraz za "Odpowiedz na temat" Mysle ,ze to jeszcze bedzie sie zmieniac ,,ale w koncu sie ustabilizuje i kafe bedzie cacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam długi cudowny płaszzcz i śmieję się z tych co marzną. Mąż swego czasu namówił mnie do kupna takiego. Jest trochę kłopotliwy bo biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ,jak bedziesz w tej Kanadzie to szybciutko poszukaj kompa i internetu ,bo przeciez nie mozesz tak nagle zniknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo tak naprawde robi sie to z czystego spirytusu na jeden litr rozpuszczasz 2 kg kukulek i potora litra wody to dopiero kopie ale tutaj niema spirytusu....hihihi wiec sama to wymyslilam ,.....mowie wam miodzio....... u mnie niema nic z tym logowaniem ja mam normalnie wszystko....🌼........zdroweczko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam... tym razem tylko dwie :-D. Annapo - taki szal to zawsze fajny przezent i jeszcze w dodatku piszesz ze jak macie podoby gust. Rybko - z kafe eksperymentuja, ale ustalic taka optymalna stratagie bezpieczenstwa wcale nie jest tak latwo :-( Ewanisia - mam tylko nadzieje ze internet bedzie pierwsza sprawa ktora sie zajmiesz jak juz dotrzesz na miejsce :-P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz smiech za malo czasu uplynelo i wpis zzarlo ...... Annapo...to sie naprawde robi z litra czystego spirytusu i 1.5 l wody w goracej wodzie wtedy mieszasz 2 kg kukulek i pozniej chlodzisz ...miodzio......zdrowko kobiety....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka no jacha.....ale moge przez miesiac byc odcieta bo wiesz jak to jest najpierw konta bankowe,mieszkanie auto i internet taka kolej musi byc ....z tego co wiem konto mam w jeden dzien mieszkanie wynajmujemy od razu ..moze z reszta to rowniez tylko zwykla formalnosc ....kto wie na razie jest dobrze ...pierwsza cieszaca wiadomosc w tym miesiacu.......sloneczko mi zaswiecilo w koncu a swieta beda weselsze .....dzieki kobiety za wsparcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo-komp to jedzie ze mna hihihi.....mysle ze gdzies zawsze znajde chwilke na dostep nawet od kogos bede z wami pisala jak to nie .....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po maluchu:D:D:D goopio wyglada ta stronka jak sie nie trzeba logowac;) rybka dla Ciebie piascik lub drinek dla szeptu to gin z toniciem chyba:D dla she redsik jablkowy a dla reszty wino bo juz nie pamietam co kto chce:D:D:D ide do hazbenda bo mnie wola ze mi procenty z wina uciekaja:D:D:D:D rebeka zapisuje sie na zdjecia choinki z galerii:D kurde, sama galeria jest piekna a jak dolozyli tam swieta to musi byc mistrzostwo swiata:D ps. stol mi oddali:D buziak👄🌻 i lece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, Annapo - widocznie bylo Ci pisane te 200 stronke z nami przywitac ... zdaje sie ze przy tej "poprzedniej 200-nej" Cie nie bylo... a to przeciez Twoja zasluga ze mamy taki fajny topik !!! Twoje zdrowko, Ania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja rowniez Twoje zdrowko.......👄...za ta dwusetna jeszcze raz .....🌼 Rebeka ja na ta choinke zapisana bylam widzialas mnie chyba na liscie co ......i prosze fotke ze sniegiem bo juz go dawno niewidzialam hihihi...🌼........no to zdrowko Ellisa-👄....zdrowko... Rybka-👄.....prosze caly kielich ......zdroweczko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa - poszlo. Dla mnie winko - bomba ! Wyszlas z jaskinii ;-) :-D :-D Ewanisia - wydawalo mi sie ze wyslalm do Ciebie... ale zrobie "replay" :-D ! A snieg to ja tez bym chciala :-(, chyba chocby na WE w Alpy sie wybiore bo mnie zaczyna skrecac ;-) :-D. A spijmy sie !! Raz za czas mozna sobie pozwolic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję grzecznie, że mam teraz kamerkę - nie mieli sumienia mnie dręczyc i juz pokazali - ale jeszcze nie dali.....na resztę muszę czekać do Wigilii. 200 stronka ponownie przekroczona - hip, hip ,hurrra. No to wszystkiego naj...dla założycielki.... i dla nas wszystkich - wiadomo dlaczego... W górę kielichy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×