Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Zaczęłam robić porządek w swojej poczcie o2.pl - trzymałam wiele niepotrzebnych rzeczy i jak coś potrzebowałam - to nie mogłam znaleźć.... i ślicznie się w tym wszystkim gubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam powiedziec dobranoc! Kaszubko,mnie tez jeszcze ciezko te nowosci wychodza ,ale przeciez kiedys sie nauczymy ,no nie!:) Dziekuje ,za zdjecia maluszkow ,dostałam podwojnie ,ale takie fajne buzki moge ogladac kilka razy... Mam nadzieje ,ze moje tez doszły...Jak widzisz moj syn tez nie za chetny do robienia fotek,ale ten jeden raz mi sie udało... Ewanisiu,dzieki za wszystko ,zyczenia ,zdjecia itd...Mam nadzieje ,ze wszystko ok.A ze mnie nie widac to tylko swiadczy ,ze sie nie przejadałam przez święta...hi,hi:P Rebeko,jak tam po pierwszym dniu pracy?Chyba sie bardzo zmeczyłas,bo Cie nie ma ... Dobranoc wszystkim...i prosze juz jutro o pełna mobilizacje reszte pan....Koniec lenistwa ,bo nam topik zamkna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko na sekundke ... Annapo - ja Cie absolutnie nie ignorowalam tylko Twoich wpisow nie widzialam !! Juz sama nie wiem co mam myslec : okulary mi potrzebne czy kafe takie figle plata :-O. Wybacz prosze, kochana 😍 !! Dobrze zgadlas, Annapo, troszke padnieta jestem bo dzis od 9.00 do 18.00 prawie non stop (obiad w 30 minut) i w dodatku sama bylam... :-(. Ale zdjec od Ciebie nie dostalam, tylko pieska :-( ... wiec bardzo prosze :-), no chyba ze tak bardzo sie gniewasz ;-) ...? Ja aparat u rodzicow zostawilam :-( i dopiero pewno po Sylwestrze odbiore :-O... Uciekam pod kolderke i i juz teraz zapraszam jutro ok 10.00 na kawe. 😘😍 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to ja rowniez wpadne powiedziec dobranoc i dodac ze ja niedostalam zadnych fotek od Annapo....ktos moze mi podrzuci jutro...🌼 Annapo-...nie pojadlas przez swieta ...mysle ze tak ale Ty szybko kalorie zrzucasz wiec nie masz sie co martwic....👄 🌼DOBRANOC🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Muszę przyznac że święta należały to tych udanych. Teraz czas na kawę i do pracy na 11.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka 🌻 dziękuję za zdjęcia. i powzięłam już kilka postanowień noworocznych. Jedno jest iście sztańskie a drugie to jest coś, co powinnam od lat zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam 😘😍! Szepcie 🌻 - Twoja kawa mnie obudzila ale nie bylam dosyc przytomna zeby zagladnac ;-). Rybko 🌻 - ja mam to samo postanowienie nowaoroczne od kilku lat : dieta i 10 kilo w dol :-O... do wytrwalych swiat nalezy :-P ! Nie dostalam zadnych zdjec :-( ... BT 🌻 - chyba sie zainspiruje tymi choinkami na przyszly rok... jest kilka fajnych pomyslow :-) :-D Teraz czas na obiecana kawe i ... Ewanisia : na tarasik zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Nareszcie po Swietach i mozna pracowac hI hi..:) U mnie od rana nie za wesoło,niestety zdechl nam swiezo urodzony cieliczek...Nie nalezy to do przyjemnosci,ale takie zycie ...niestety... Bede do Was zagladac ,chociaz musze tez troszke popracowac... Rebeko i Ewanisiu zdjecia poslalam...Mam nadzieje ,ze doszly... jestem na podgladzie ,chociaz dzisiaj do kompa kolejka... miłego dnia dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌻 - To przykra wiadomosc... zawsze to smutne, nawet jesli to tylko cieliczek :-( A zdjec wciaz nie mam :-( :-( ... Sprawdzilam we wszystkich mozliwych skrzynkach... moglabys jeszcze raz sprobowac ? PROSZE !!! Najlepiej na @ \"wanadoo\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje panie.... Sądziłam,że nas tu dziś więcej będzie..... Hej, reszta dziewczyn.....podpisywać listę obecności już czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,napisalas ,ze ten piesek doszedl,a posylalam w ten sam sposob,wiec nie wiem o co biega,ale probuje jeszcze raz..... Kaszubko a Ty dostalas wczoraj zdjecie mojej rodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - Slicznie dziekuje !!!! Faktycznie chyba Twoj syn nie lubi sie fotografowac ;-) :-). Ide na druga skrzynke popatrzec czy mam od Ewanisi i Rybki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corcia jeszcze pokaszluje ,ale juz tez dokazuje ,czyli chyba zdrowieje,a mlody rzeczywiscie sila zmuszony byl do fotki...:( A ja nie dostalam od Rybki zdjec:(,ale zyczenia i od Ewanisi tez... Jesli macie jakies fotki ,to tez prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Ewanisi dostalam zyczenia ale nie fotki a od Rybki nic nie mam :-( ... Ja aparat u rodzicow zostawilam :-(, mozliwe ze mama przyjedzie dzis wieczorem pod moja prace, to mi przywiezie karte, a jesli nie to odzyskam aparat dopiero w Sylwestra. Ale jak tylko dostane fotki w moje rece to obiecuje ze jakas posle ! Annapo - jeszcze jedno pytanko : ktorego adresu mam do Ciebie uzywac : "neostrada", "tlen" czy "o2" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja niezbyt dobrze napisałam - zdjęcia mam od Annapy, a życzenia świąteczne od Rybki i Ewanisi. Piszę czasem bez ładu i składu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - ja juz tez czasami sama nie wiem co od kogo dostalam... :-O. Sprawdzam po 10 razy w kazdej skrzynce... ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,to mnie teraz zastrzeliłaś tym pytaniem:(Ale odpowiem tak:Wczoraj potwierdziłaś ,ze otrzymałaś zdjecie mojego pieska i wydaje mi sie ,ze najlepiej z tej korzystac,ale ja i tak sprawdzam wszystko przynajmiej raz dziennie... A tej z imieniem tescia nie chcialam tak pokazywac i min dlatego taka zmiana...Przepraszam za klopoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko wpisałam teraz ten nowy adres e-mailowy do preferenci wiec powinien sie ukazywac przy kliknieciu na moj pseudonim...A tlen to komunikator ,i tego jeszcze nie uzywałam...Przynajmiej tak mi sie wydaje hi,hi ...:D Wiesz mnie nie ma kto nauczyc i sama musze do wszystkiego dojsc,czasami cos tam cora pomoze ,ale głupio mi tak ciagle ja wypytywac,w koncu jak to wyglada ,zeby jajko od kury było madrzejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - to zaden klopot 😘, po prostu nie chcialabym Ci zasmiecac wszystkich skrzynek. W tej chwili jestes na \"mojej liscie\" 3 razy ale jak dzisiaj (chyba) wysylalam emila to z adresu \"neostrada\" wrocil jako niedostarczony. Pozostane wiec przy \"o2\" i \"tlen\"... :-D A co do tego jajka i kury :-) ... dzisiaj to dzieci sie z tym chyba rodza, a my sie niestety musimy uczyc :-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, popracowalam uczciwie... a tu widze pustki :-(. Czyzbyscie dalej swietowaly ? Jesli tak to... nie przeszkadzam 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, teraz dzieciaki mają dużo wolnego czasu....a komputer jest najczęściej jeden w domu.... U mnie też są wnuki... z ledwością na chwilę udało mi się tu zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....witam i o zdrowie pytam....ja po pracy dzis dluzej ale o dziwo obiadek byl gotowy....mezczyzni dali mi odpoczac....🌼 Annapo-to smutne pewnie juz sie przyzwyczailiscie do cielaczka....👄 kobiety kochane ja jeszcze niewysylalm zdjec ja tylko zyczonka swiateczne...ale obiecuje podeslac .... Rebeko-👄..spoznilam sie na taras ...ale ciezko pracowalam .... dajcie mi sie zadomowic i wroce ale nie teraz .... Pozdrawiam was milo i serdecznie....🌼 Kaszubko-👄 Rybko-👄....czy to aby napewno dobre postanowienie...?...ciekawe czy wiem o czym mowisz...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
Kaszubko - no tak, nie wzielam pod uwage trakcyjnosci komputera dla reszty domownikow :-D Ewanisia 🌻 - jutro sobie razem na tarasik wyjdziemy ! Zbieram sie do domu... milego wieczoru zycze ! 😘 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×