Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Melduje sie !!😘 dla wszystkich i milego dnia i tygodnia zycze !! Annapo 🌻 - bardzo lubie takie imprezy... byle nie bylo tloku ;-). Jak dasz rade to zdjecia beda mile widziane :-). Na krzyz proponuje masaz... jak masz Twojego M pod reka ;-). a syna mozesz latwo przebrac za mumie... duuzo bandazy i sprawa zalatwiona :-) Ewanisia 🌻 - dla mnie nawet dwa dni wiecej by sie przydaly ;-) :-( Kaszubko 🌻 Wesola 🌻 - dzieki za kawke ! Rybka 🌻- ja znam niezly sposob na przeziebienie... ale tylko dla pelnoletnich ;-) :-D. No i nie wiem czy masz cos pod reka :-D. A jak nie to ziolka od Kaszubki juz masz. Trzymajcie sie obie cieplutko 😘. U mnie slonko powoli wybija sie zza mgly... zapowiada sie ladny dzien :-) Szybki lyk kawy i musze troche popracowac...zaspalam dzis do pracy... ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,pracuj spokojnie,a ze zaspalas?To chyba ,kazdemu sie zdarza ,przez to chyba Ci podwyzki nie odbiora:P :D A zdjecia robil maz i jak je ogladalam ,to nie bylam zadowolona:O,moze jedno bedzie mozliwe:O Tak to jest jak czlowiek uwaza ,ze wszystko sam potrafi ,Hi,Hi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka 🌻 akurat do plukania nic nie mam, muszę si przekopnąć do apteki. Anna 🌻 dzięki, zaraz robię ten syrop. Chociaż znam go to zapomniałam o nim na śmierć. Ja mam najnowszego Worda może dlatego tak się dzieje. Musiałabym zminić format, żeby poszło. Znalazłam jednak inne rozwiązanie. Mam nadzieję że skorzystasz. Rebeko 🌻 mam spirytus do nacierania ;) Dobrze że mne głowa nie boli. Na ból głowy u mnie najlepszy jest sex, a dzis posucha, mąz w pracy na noc :( To lecę popłakać czyli kroić cebulę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...ja tez polecam masaz.....🌼 Rybko....to sa stare babcine sposoby i skuteczne na chorobe,...🌼 Kaszubko...u mnie rano dzis bylo mrozno...🌼 Wesola Aniu.....kawka byla pyszna....🌼 Rebeka...jak dla mnie to ten system bylby dobry ....a moze tak 4 dni do pracy a 3 dni wolnego?....🌼 BT...skad wytrzasnelas ta babcie ....hihihi...gdzie ona sie tego nauczyla....🌼 Agnieszka...🌼 Dea....a kiedy Ty wracasz kochana?...🌼 a teraz jade na zakupy .....milego dzionka...🌼 Pozdrawiam wszystkie niezagladajace a czytajace....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śmierć zapomniałam o mleku z miodem i o cebuli.... zawsze to robiłam moim dzieciakom. To jest dobre, ale ja nie lubię mleka w takiej postaci i chyba dlatego zapominam, że to skuteczny lek. Rosół z kury jest naturalnym antybiotykiem - można go również podawać.... oraz jabłka, maliny. Ja zawsze rozpoczynam swoje leczenie od picia hyzopu i pokrzywy - nie słodzone, gdy za wolno pomagają, chwytam się za mieszanki ziołowe... nie znoszę chodzić do lekarza, nie lubię łykać tabletek, a zastrzyków nie cierpię. Kto wymyślił choroby ????????....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syropek się robi. Mala przy kompie żeby się nie zanudzić, bo do szkoly dziś nie puściłam. Sluchm o tych strajkujących celnikach i aż mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera. Gdyby jeszcze pracowali jak powinni to mogliby stawiać żądania. Przecież na granicy jesli byłyby otwarte dla dużych aut wsztskie bramki to istny cud by się stał. Zawód mojego męża nie jest wdzięczny, bo telefon, albo domofon i do pracy. Jednkak bardzo współuję rodzinom tych kierowców co stoją już po np.: 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - raz dane to dane ! Odebrac to tak jak ukrasc ;-)... wiec chyba nie :-). Ewanisia - pojde o krok dalej dajej i powiem : 2 dni pracy i 5 dni WE... to by mi juz calkiem pasowalo :-) ... pod warunkiem ze pieniazki te same ;-) :-D. Kaszubko - to wszystko wina Pandory :-D :-D Kawka poobiednia \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ i do pracy wracam :-(. PS : Iwa nam gdzies zniknela...:-( , BT chyba jeszcze swietuje ;-)... Dea grappe pije ;-) ... a Agnieszka pewno kompa ma jeszcze w naprawie :-(... She sie uczy ;-).... jeszcze pewno kilka ominelam... Dla wszystkich na zachete : http://pl.youtube.com/watch?v=yjnvSQuv-H4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke posprzatalam,a teraz musze obiadek zaserwowac....wiec odezwe sie chyba pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo....ja tez zrobie obiadek ...juz po zakupach ..a nawet dla siebie kupilam zestaw ...Isabella Rossellini....🌼 Kaszubko......o jaka znowu puszke chodzi?...🌼 Rebeka ...o pieciu dniach weekendu nawet niesmiem wspominac....ale niezly pomysl ...pisze sie na to....🌼 Rybko....mam wrazenie ze nieodzywasz sie do mnie....a moze sie myle?...🌼 kto chetny na spagetti 🖐️..w gore......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - spagetti ? A chetnie :-) , ale troszke poprosze, tak na sprobowanie, bo dwa obiady dziennie na zdrowie mi nie wyjda ;-). Chodz na tarasik : pogoda taka sliczna :-). Kaszubko, Ciebie tez zapraszam ! Zreszta reszta pan, nawet te niepalace, tez moze sobie pozwolic na chwilke relaksu ;-) :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu,ja jadlam tylko miesko zsosem ,ktore zostalo z sobotniego spagetti,wiec za Twoja porcyjke dziekuje,moze innym razem Rebeko...ja na tarasik z mila checia ,ale bez papieroska ,tak sobie tylko zeby w dobrym towarzystwie posiedziec...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj...chyba spoznilam sie na tarasik....ale u mnie dzis bardzo wietrznie i zimno....bez sloneczka.....i z mgla...ale dobra ide .....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - chodzi o puszkę, która Pandora z ciekawości otworzyła i wypuściła z niej rozmaite choroby - dlatego ludzie chorują... to z greckiej mitologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...ja wiem co to jest ..tylko myslalam ze znowu ktos cos otworzyl...ale widze ze nikt i nic...hihihi...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia😘 no cos Ty 😘 Kupiłam dziecięciu i sobie jakieś ziółka przeciw kaszowe. To ona płacze i nie chce pić. Jednak powoli, z płaczem ale pije. Ale źle z nią, bo się sama położyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko-👄..jesli ma temperature to ja rozklada...najgorsza jest noc..ale zycze Ci zeby bylo juz po wszystkim...buziaki dla malej👄 ok...jade po M...milego popoludnia..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do domu uciekam... najwyzsza pora :-O. I tak nie zrobilam tego co chcialam :-(, strasznie szybko mi ten czas dzisiaj przelecial... Moze jutro bedzie lepszy dzien... ;-). Milego wieczoru 😘... nic nie obiecuje ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą.....szkoda,że nie jestem brunetem,bo.........brunet wieczorową porą to niezłe ciacho :P Oj dzisiejszy dzień przeleciał conajmniej z prędkością światła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na chwilke powiedziec Wam \"dobry wieczor\", zanim M znajdzie cos fajnego w \"okienku\" :-). Chyba bede musiala tez siegnac po ziolka (dobrze ze dostawa byla;-) ) bo zaczynam cos kichac :-O. Mam nadzieje ze mnie tez nie zlozy :-(. Cos mi sie wydaje ze wczesniej pod kolderke uciekne... trzeba sie dobrze wygrzac ;-) :-D. Wesola - zawsze mozesz sie przefarbowac, ale plci sobie chyba nie zmienisz ...? A moze ..? :-D :-D Bawcie sie dobrze a na dobry nastroj dla Was to : http://pl.youtube.com/watch?v=d7jdsPOpz30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziemy mieć wesoło, ja też czuję, że coś jest nie tak... co chwilę kicham i robię się płaczliwa - tak zazwyczaj zaczyna się u mnie jakas grypa.... Ale spać jeszcze nie idę, oglądam film na Polsacie - najśmieszniejsze, że nic z niego nie wiem.... jestem kompletnie rozkojarzona. Muszę się wziąć w garść, bo jutro najmłodszy wnuczek do mnie zawita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecina się trzyma to ze mną z każdą chwilą gorzej. nie idźcie spać toć pora wczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedziałabym dłużej, ale mąż mruczy, że za długo w tym siedzę i że niedługo zapomni że istnieję..... zwierzaczki też już ułożyły się do spania... nie mam wyboru - dobrej spokojnej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam SMSka że mojej przyjacióli siostra urodziła synka. Przyznam że bardzo miła to wiadomośc na dziś wieczór. Kolejne cudowna istotka zawitała na nasz świat. Dla tej istotki. Arku bądź szczęśliwy przez całe swe wędrowanie ziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Stawiam wszystkim kawkę z rana:) Dziekuje pięknie za życzenia i piękne serce:) 👄 Torebkę jakby mi kto wykrakał ;) też dostałam, chociaż niewiele osób wie jak ja się tu nazywam:P Resztę doczytam później bo masakra w pracy i ruch jak w ulu a ja powoli zmieniam sie w Jana Niezbędnego;) Duuuuużo zdrówka chorującym zycze a reszcie miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×