Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jakos ostatnio nie mam szczescia do kompa,albo nikogo nie ma ,albo nie mam czasu ,zeby usiasc,albo chca ludziska jesc,albo....o zgrozo znowu mi plomba wyleciała i musiałam do dentystki,kobieta sie juz dzisiaj nawet sama smiala ,ze jak mnie nie widzi to cały rok ,a jak juz przyjde raz to potem co chwilke u niej bywam Za kare:P ,ze musiałam cierpiec u dentysty ,w drodze powrotnej kupiłam sobie lody i zjadłam spora porcyjke,ale nalezy mi sie...niedługo ide do pracy ,wiec spale:P A dzisiaj podnioslam sie na duchu ,bo z czelusci szafy wyciagnelam spodnie i dla zartow przymierzylam i ....pasuja chociaz juz maja 4 lata No to nie najgorzej,nie! A na imprezke wieczorkiem tez sie pisze ,bo dzis piatek i meza pewno pojedzie polatac za pilka ,a dzieci moze pognam do telewizora i wreszcie troszke z wami posiedze ...Teraz koncze ,bo maz chce do kurnika Pozdrawiam i on tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz (albo dopiero :-O ) do domu uciekam. Postaram sie zaglednac na chwilke... tak ok 20.30... A narazie pa 🖐️ 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka72_z_podwyzka
Hihi, wlasnie wyjelam ze skrzynki pisemko i musze to z siebie wyrzucic :-). Ide cos na ruszta wrzucic i wracam do Was 😘... mamy dzis kilka rzeczy do oblewania :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja juz jestem ..... BT....Twoje zdrowko.... Rebeka .....Twoje rowniez ....za podwyzke.... ....zdrowko wszystkich.......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w tej chwili wieje u mnie z prędkością 80 km i wiatr coraz bardziej sie wzmaga.... jutro ma dojść do 110 km - najbardziej zagrożone są tereny nadmorskie - wicher może nawet wyrywać drzewa. Światło co jakiś czas miga - byc może , że wyłączą prąd... juz teraz jest słabsze napięcie. Jak ja nie lubię takiego wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagam wlasnie filmy z neta ....lubie do spania wlaczyc sobie jakas plytke.....tzn;wole komedie ale jak juz niemam to wszystko przejze...a jak to u was ...wiem,wiem brak czasu nietlumaczcie sie ......haha...po drugim drinku..a ja juz mam ubaw....ale zemnie zawodniczka co?.... piszcie cos co tak smutno Rebeka,Kaszubko>Annapo... a co z reszta kobiet..🌼 Dea...wytlumaczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ewanisia !! Butelke \"Roja\" otwarlam wiec prosze sie czestowac Y Y Y Y... Wznosze oficjalny toast za zdrowie Bez_Torebki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie Rebeko.....wiec zdrowko!!!...rozumiem ze to winko ..bo jesli nie to ja tego niekumam..hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie Ewanisia, dobre hiszpanskie... przynajmniej ja lubie takie. Jak tam Twoje przygotowania do wyjazdu ? Macie juz kupca na samochod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez_Torebki-Twoje zdrowko....gdybym byla gdzies blisko Ciebie to w prezencie bym Ci kupila torebke....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka..jak mnie najdzie ochota to jest taki okres ze pije wino nawet czesto ...ale zdarza sie to raz na kilka miesiecy....a jezeli juz sie zdarzy to kupuje czerwone wytrawne i jak najstarsze.... samochod powiadasz !! tu jest tak ze kupic samochod jest latwo ...sprzedac trudniej ....wiesz jak to jest wydac gotowke jesli chodzi o kilka tysiecy...teraz nie wszyscy moga pozwolic sobie na taki wydatek...ale tym sie nie martwie ..mamy plan awaryjny dosc korzystny..... to co zdrowko...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( przy Paściku zdrówko ale wszytsko jest totalnie ch...e, pokićkane, popier...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,jak widzicie dotarłam,po przegranej w uno z synem,wiec jak jest cos do picia to poprosze... Rebeko ,duuuze gratulacje,A Bez T jeszcze raz wszystkiego naj... Ewanisiu,ja jestem w odwrotnej sytuacji,bo chcemy wymienic auto i niby jest w czym wybierac ,ale zawsze sie znajdzie cos co nam nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - nie martw sie ! Lepsze dni tez nadejda 😘, naprawde ! Annapo - no, bo juz myslalam ;-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwone wytrawne - to coś co kiedyś lubiłam.... przygotowałam świeczki... a teraz niech sie dzieje co chce. Przez chwile było tak słabe napięcie, że wejść na kafe nie mogłam - zniknął na moment internet. Mąż sobie drzemie jednym okiem spoglądając na telewizor i próbuje szukać w całym dziury... widocznie pogoda mu nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - na tym to wlasnie polega... jak sie ma za duzy wybor to jest problem :-P. Ja mam tak na parkingach : jak nie ma miejsc to sie byle gdzie "wbije" a jak jest palno wolnych miejsc to sie "miotam" po parkingu i nie wiem gdzie stanac :-O :-D. Z jakiej polki autka szukacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - no to ja z toba bardzo chetnie... samotny wieczor spedzam :-(... A tak na marginesie : napewno nie WSZYSTKO jest do d... szukaj jakiegos pozytywnego elementu i to juz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jeszcze niemoge zajrzec na You Tube....bede przeszkadzac M ma w tej chwili sprzet podlaczony pod komputer.....za chwile wiec niewiem o czym mowicie....hihi... Kaszubko-👄...u mnie tez wieje mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie nasze autko caly czas podoba ,ale juz ma swoje latka,a i M stracil chyba serce do niego po wypadku o ktorym kiedys pisalam... U nas bez auta nie ma zycia,ale musi byc takie nie za drogie ,zeby mi nie bylo szkoda jak musze po polnych drogach jezdzic ,albo przewiezc pasze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Rybko ja zamiast przeczytac,ze musisz sie schlac przeczytalam ,ze schylac i na prawde nie pojmowalam o co Ci biega ,ale jak chcesz sie upic,to pamietaj ,ze jutro tez jest dzien i moze byc tylko lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - nie znalam ! Ale ladne !! 😘 Kaszubko - trzymie kciuki za Ciebie ... zeby Cie od nas nie odcielo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, to by mi do glowy nie przyszlo : "schylac" hihi :-D :-D !! Komu winko ? A moze koniaczku dla kogos ? Kupilam nowa butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,a czemu sama jestes ,czyzby M w pracy?....albo w objęciach Morfeusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×