Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo - no tak, funkcjonalne, wytrzymale i ... nie za drogie. My tez mamy problem z wyborem samochodu : z jednej strony musi byc male zeby sie dobrze po miescie jezdzilo i malo palilo bo M do pracy codziennie jezdzi (do poprzedniej pracy jezdzil prawie 100km dziennie) a z drugiej pakowne i wygodne bo wyjazd do Polski to 15 godzin :-O. Ewanisia - M "na delegacji" ;-), wraca dopiero jutro po poludniu :-(. Lap koniaczek : Y Y Y Y ... :-D Rybko - a ty przy Piasciku zostaniesz, czy moge Ci cos innego zaproponowac :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka nie smiej sie ,bo to po wypiciu Twojego trunku tak dobrze czytam:P A co do piosenki ,to ja ogolnie lubie Stachurskiego ,chociaz niektorzy nie uznaja jego "tworczoscI",tyle ,ze ja juz dawno sie nauczylam ,ze nie kazdy musi lubiec to co ja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko lepiej nie mieszć i tak już mi się literki plączą. Piszę na gg i jak sie okazuje są to bzdury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja uwielbiam Stachurskiego. Boże, toż to moj idol. On ma takie slodkie brwi i cały jest sliczny puiękny i ma przecódny głos, OJ rozpływam się w achach i ochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - ile ludzi tyle gustow.. i bardzo dobrze bo inaczej bylo by strasznie nudno ! Poptrz na Kaszubke 😘 - czy patrzac na nia powiedzilabys ze ta mila pani slucha techno ;-) :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko to znaczy ,ze masz wolna chate...ech,kiedys sie człowiek na taka okazje cieszyl ...oj to byly czasy Kolezanka ze szkoły przezywala ostatnio 18 swojej starszej corki i strach pomyslec,ale przeciez to nie tak dawno bylo jak my robilysmy 18 tki,a teraz nasze dzieci brrr Chyba sie starzejemy hi,hi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Kaszubki,w zyciu:P Rybko,a wiesz ,ze on tu blisko mnie niedawno wystepowal...ale przez pieunska gospodare niestety nie pojechalam na koncert,a ponoc bylo super,kolega cala msze mi opowiadal jak sie dobrze bawil...pojechal jako eskorta dzieci i byl zdziwony bo jemu sie tez podobalo... A o wygladzie to ....pomarzyc i lekarz nie zabroni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu to ja tez poprosze...Chociaz za koniaczkiem nie przepadam,ale wirtualnie moge sprobowac....a co raz sie zyje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu i w naszym wieku ( ;-) )troche "luzu" dobrze robi :-). Byle nie za czesto i nie za dlugo :-P Annapo - mysle ze sie nie gniewsz ze ja do ciebie tak "oficjalnie" mowie, ale to tylko po to zeby nie mylic z Wesola ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,jak ja sie gniewam to stosuje ciche dni,a do Ciebie sie przeciez odzywam,no nie...a poza tym mnie nie tak latwo rozgniewac!Chociaz znam osoby ,ktore samym spojrzeniem sprawiaja ,ze mam ochote im przylozyc czyms ciezkim:P A wiesci doniosly ,ze to Ty czestujesz koniaczkiem ,to ja poprosze,bo potrzebuje alkoholu ,zeby spalił oponki...Cholerka jeszcze na jutro kilka ich sie ostalo ,ale my juz sie nimi tak najedlismy,ze patrzec juz nie umiemy,a na wage to ani nie wchodze,bo przeciez sie nie bede dołowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj kochaniutkie chyba sie z wami pozegnam dzis ....ale zycze wam udanego wieczoru ....Dobranoc....ja jeszcze jutro do pracy i troszke kreci mi sie w glowie..do jutra kobietki..👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wagi to wczoraj zwazyłam plecak mojego syna i przezylam lekki szok...Syn wazy ok 32 kg,a plecak ktory nosi do szkoly 8 kg...A ja sie dziwie ,ze jak on przychodzi, to spocony jakby conajmiej na kopalni pracował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu to miłej nocy i pociesz sie ,ze ja jutro tez pracuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo : Y Y Y . Do koniaku trzeba sie przkonac... mnie tez na poczatku nie smakowal za bardzo, a teraz bardzo lubie. Jeszcze nie zauwazylam zebys sie do mnie nie odzywala :-P... ale jakby co to bede pamietac :-) Ewanisia - dobranoc ! Kaszubko -gzie jestes :-( ?!? Czyzbys w mroku gdzies bladzila ;-) ? Przedstawiam Wam nasza przyszla "pierwsza dame" : http://www.youtube.com/watch?v=UD0lVZNHN_4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na nowy rok też tu był, ale nawert nie miałam zamiaru lecieć na rynek. Samobójstwo. Tym bardzej że wykontywał utworki stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachurskiego, Piasecznego, Presleya, Jarea, Cohena... ale równiez Wodeckiego i Santor... Najbardziej lubię "Bolero" i " Małego księcia" Uwielbiam "Greka Zorbę" i "Skrzypka na dachu" Jednym słowem galimatias - ale techno jest faktycznie na pierwszym miejscu. Dziewczynki, bawcie się dalej - ja wyłączam komputer... nie chce mi się co chwilę sprawdzać, czy moge się dostac na topik.....Dobranoc... oby jutro wiatr był trochę milszy dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ale noszę jego zdjęcie w portfelu jak kiedys Małysza :D Proszę się ze mnie nie śmiać. A może któras zwraca uwagę na brwi facetów? No dla mnie to podstawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podesli do mnie kilka oponek - ja chetnie zjem !! Tobie ruchu nie brakuje, mozesz sobie pozwolic na male odstepswo od normy :-). A ja do mojej wagi nie przywiazuje wagi ;-) .. az takiej wielkiej. Trzeba sobie w zyciu powolic na drobne przyjemnosci, bo do tych duzych mamy rzadko okazje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,autko super ,ale ten kierowca z kucykami to juz nie w moim guscie Hi,Hi.... W radio dzisiaj ostrzegali,ze nad morzem morze byc dzisiaj groznie,wiec moze zeczywscie prad odłaczyli... Rybko,mnie by sie tez nie chcialo leciec i stac w scisku ,jak mozna sobie w spokoju posluchac w domciu i w dobrym towarzystwie ,czy nawet sie poprzytulac,albo zatancztc...Ale jakby w jakies kameralnej kawiarence wystepowal to chyba bym sie skusiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - A M nie zazdrosny ;-) :-D ? A z tymi brwiami to jest jakis kod ? Nie wiem...? Krzaczaste : zlosnik, cienkie : romantyk ... albo cos w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko,ja mam takiego aktora ,ktorego zdjecie tez wisi,tak ze moge codziennie oczy naciszyc jego widokiem,ale tak po cichutku,zeby M nie denerwowac...A teraz musze obejrzec te brwi,bo ja raczej patrze na dlonie i oczy:p Kaszubko,milej nocy i do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja chybam za stara na jakiekolwiek imprezy ( no na częście mój małż nie..... ale nie ze mną ) Rebeko dziś mnie to nie obchodzi, a co jutro będzie to nie wiem. A co pojutrze? to daleka prszyłość. Nie myślę dziś o tym. a no to Kaszubce mówimy DOBRANOC A na kogo ja dziś popatrzę kładąc się spać, żeby mi się przyśnił? o rany co mi po głowie chodzi :D hihi dobrze że M nie ma :D :D :D No dora, ja też zmykam i życzę wszystkim dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko,no wlasnie obejrzalam i podpisuje sie pod tym co napisala wyzej Rebeka,bo jak dla mnie to nie widze niczego szczegolnego ,chociaz cale spojrzenie ma fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×